Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik bocsátottak vagy akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik bocsátottak vagy akiknek bocsátottak már meg félrelépést. Hogyan történt a megbocsátás? Mennyi időbe telt és minek hatására történt és hogyan, milyen szituban?

Figyelt kérdés

2023. márc. 31. 13:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Megbocsájtottam a férjemnek, szeretem. Azóta gyerekünk is van és mégis szégyenlem hogy nem dobtam ki egyből, úgy érzem mintha szégyellni való lenne,hogy nem tudtam a férjem elengedni,míg más tovább lép. Mivel sokszor eszembe jut hogy felrelépett,az is megfordult a fejemben vajon jó dolog hogy megbocsájtottam vagy az lett volna a rosszabb ha tovább lépek és esetleg a következő pasi rosszabb lett volna vagy egyedül maradok? A megbocsájtáshoz így is 3 év kellett,de valahol örökké fájni fog,viszont tudom az is fájna ha elengedném. Túl bonyolult még nekem is. Csak azt tudom,hogy nem merek senkinek beszélni róla😔
2023. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Miért kellene szégyellned,te számítazs,a te érzéseid senki más.

Itt mindenki olyan könnyedén mondja hogy ki kell dobni,

de ők nem ti vagytok.Egy jó kapcsolatban is történhetnek rossz

dolgok,egyszer az életben.Én is megbocsájtottam anno, és 30

éve vagyunk együtt.Örülök hogy nem csesztem szét a családot,

és nagyon szeretem most is.Persze el felejteni azt sose fogja az ember.

2023. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!