Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a magyarázta egy szeretői...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a magyarázta egy szeretői kapcsolatban -a férfi részéről- az erősen ambvivalens működésnek?

Figyelt kérdés

Valamikor szenvedélyes, lelkes, kívánja a szexet, máskor pedig mintha látványosan kerülne, nem akar kettesben maradni, csak másokkal együtt beszélgetni?

Egyszer a fellegekben vagyok mellette, máskor pedig úgy érzem, teljesen elhanyagol….:( ami lassan felemészt, mert nem értem:(



2023. ápr. 6. 23:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Fogadjunk, hogy ez is a te kérdésed:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Jól tippeltem?

2023. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem jó a tipp! Ez nem én vagyok! Más is van hasonló szituban sajnos…
2023. ápr. 6. 23:19
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyszerű, akkor szenvedélyes, ha azt akarja, amúgy meg nem 3rdekled mint ember. Bocsi
2023. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A szeretői kapcsolat a magyarázat.
2023. ápr. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ahhoz képest meg túl sokat beszélgetünk, beszélünk meg ezer dolgot, hogy ne érdekeljem…:( napi szinten.

De az is lehet persze, hogy csak szórakozik velem és tényleg attól függ, milyen kedve van éppen…

2023. ápr. 6. 23:23
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

"Valamikor szenvedélyes, lelkes, kívánja a szexet, máskor pedig mintha látványosan kerülne, "


Attól függ, mikor dugott a zasszonnyal otthon.

2023. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben arról van szó, hogy "szeretői kapcsolat".


Tehát ő hozzád úgy áll, hogy akkor kellesz neki amikor épp szexelne vagy olyan kedve van. De alapesetben nem érdekli a lelki világod és a személyiséged. Nyilván azért hanyagol mert olyankor a barátnővel/feleséggel van inkább. Ha jelentenél neki valamit akkor szakítana és veled lenne. Lényegében egy pótlék vagy számára. Még, ha ezt nehéz is elfogadni. Az semmit nem jelent, hogy beszélgettek, azért teljesen alap, hogy kommunikáció van két ember között és nem csak annyiból merül ki egy szeretői kapcsolat, hogy "gyere dugni" vagy "megyek át, fürödj le".. érted..

2023. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha reg volt szex otthon akkor jofej ha volt akkor meg le vagy szarva….
2023. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%

Az előző válaszokat nők írták.


Lehet csak próbál méginkább bolondítani. Ami látszólag be is jött neki

2023. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tehát, ha jól sejtem, akkor kizárólag az mozgatja, hogy éppen mikor szexelt utoljára és mennyire van kiéhezve? Valamikor hetekig nincs szex… amikor velem összejött, akkor nagyon lelkes volt, de kiderült utólag, hogy a barátnőjjének volt valami eü problémája, ami miatt valószínű akkor nem szexeltek…
2023. ápr. 6. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!