Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Én reagálom túl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatban élek. A páromnál észrevettem, hogy az exe képeit lájkolgatja, meg beszéltek is, mint barátok.

Szóvá tettem neki normális hangnemben, hogy ez nekem nem esik jól és tudom, hogy fordított helyzetben neki sem tetszene, hiszen ha munka miatt pittyen a telefonom, már felkapja a fejét, így nem is nyomkodom, ha nem muszáj,tiszteletben tartva őt. Viszont miután elmondtam neki, hogy bánt, az volt a válasza, hogy akkor lekódolja a telefonját. Szerintem nem ilyen reakciónak kellett volna lennie. Felnőtt módjára szerettem volna, ha megért, de inkább ott hagyott és pár perc múlva ráolvasta a fejemre a hónapokkal ezelőtti hibám, amit már megbeszéltünk. Csak én reagálom túl, hogy sértve érzem magam és nem bízom benne ez a válasza után, vagy jogos?

26/L



2023. máj. 30. 12:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%
Jah és azt hozzáteszem, hogy hiába van pici gyerek, LEHET 10 GYEREKED IS TŐLE NEM FOGOD MEG VELE! Ő LE FOG LÉPNI SZÓ NÉLKÜL! Megvárod, vagy össze szeded, elő varázsolsz kellő emberi tartást, önbecsülést, a gyerekedre való figyelmet és inkább ki teszed te?
2023. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, igazatok van!..
2023. máj. 30. 12:53
 13/14 anonim ***** válasza:
30%

Akkor ahhoz is tartsd magad! A gyereked nézd, úgyis az lesz, hogy előbb utóbb elhagy, csak akadjon olyan, akibe belészeret, vagy jobb dolga legyen nála, legyen olyan ostoba, mint te, hogy befogadja. Bocsi a szó miatt, de igaz, olyan nem létezik, hogy hamarabb (a kicsi előtt) nem viselkedett veled rosszul!

Menj haza, vagy ő külön, tök mindegy csak egymástól távol, fizesse a gyerektartást és ha akarja látogassa őt. Az nem jó a kicsinek egyáltalán, hogy te szomorú, ideges vagy, hat rá és nagyon rossz minta a hűtlenség, a szeretet/tisztelet hiánya!

2023. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ez a pasi egy bunkó!
2023. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!