Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem, hogy tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

2000-ben házasodtunk össze. Feleségem 40 éves én 46.

Van 4 gyermekünk. Egy fiú, 20 éves, főiskolás, három lány, 14-16-18 évesek középiskolások.

Van egy 200 m2-es családi házunk, én középvezető vagyok, feleségem 16 évig otthon volt, most eladó egy shopban.

Két éve súlyos covid fertőzés miatt korházba kerültem, miután haza jutottam a korházból sokat nyomkodtam a telefonomat, és egy alkalommal elkezdtem a feleségem telefonját is állítgatni, de kíváncsiságból beleolvastam a barátnőjével folytatott beszélgetésébe.

Kiderült van egy udvarlója, számon kértem azt mondta csak egy csók volt. Kibuktam… majd nagyjából megbeszéltük… maradt bennem tüske de éltük az életünket, én próbáltam feledni a covidot, és a csókot is.

Tavaly ősszel meghallottam ahogy beszél telefonon valakivel (vissza mentem a kocsikulcsért)

Rákérdeztem, mi volt ez. Kiderült folyamatosan jár a szeretőjéhez. Nem csak egy csók volt.

Történt minden, rendszeresen. Azóta találtam egy beszélgetést a telefonján ami még a korházi kezelésem idején íródott. Már akkor is és azóta is tart a kapcsolta.

Folyamatosan hazudik két éve.

Iszonyatosan megalázó és fájdalmas. Sajnos még mindig szeretem. Én se értem miért.

Ő megszakította a kapcsolatát a szeretőjével. Viszont nem hajlandó elfogadni hogy ez nekem így kevés. Többet várok tőle, de azt mondja vagy túlteszem magam és nem beszélünk róla, vagy költözzek el.

Mit kellene tennem?



2023. júl. 18. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:
40%
Én nem mondtam, hogy hibás, de legyünk őszinték mindig kettőn múlik. A házasságot ketten szúrják el és ketten működtetik.
2023. júl. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:
89%

Mintha hazabeszélnél.

Pedig egyszerűen létezik olyan, hogy gerinctelen valaki, s láss csodát, bizony lehet az az ember nő is.

2023. júl. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 A kérdező kommentje:

Több mint húsz év telt el.

Nyilván nem rózsaszín felhőkön ugráltam ő se.

De igen érezte hogy nő.

Érezte hogy szeretem.

Eszem ágában nincs védeni, felmenteni. De van egy nőkre jellemző 40 körüli válság. Gyerekek megnőnek ők meg elkezdenek öregedni. Már nem kamasz lány. Ha ilyenkor szarul jön ki a lépés súlyos hibákat követnek el. Olyan mint a férfiaknál a kapuzárási pánik, hülyét csinál magából a vénember csitri lányokkal szaladgál.

Nos szerintem ez történt.

Viszont ez nem mentség. Én nem csaltam meg, műszakvezetőként megtehettem volna. Tartania kellett volna magát. Akik felháborodva írnak róla igazuk van. Botrányosan viselkedett. Óriási hibát követett el.

De ez bonyolult nem fehér vagy fekete.

Akik balf@sznak néznek nem értik milyen ez.

Van az úgy, hogy elszaródik minden.

Volt egy ismerősöm. Müszakvezető, laza jó fej… nem szólt ha kicsit eltértek a szabályoktól, rutinból dolgoztak évekig. Aztán egy baleset lett a vége, valaki meghalt a csarnok leégett. Lecsukták ült három évet közben a felesége elhagyta. Amikor feltételesen kiengedték felakasztotta magát.

Na szóval ő is jól akart mindent csinálni de félrement az élete.

Ezt csak azoknak írtam akik durrogtatnak egy egy választ… gyerekek lehetnek, nem ismerik milyen az élet.

Az élet a legkegyetlenebb gyilkos.

Én ezt tudom, de nem tudom hogyan kellene megoldani azt hogy meg tudjak bocsátani, a feleségem eltiprása nélkül.

Ha nem sikerül el kell váljunk.

Megy a szemétre húsz gyönyörű év. Oda lesz a varázs amit a feleségem iránt éreztem. Most is brutális a kár, az életem romjain ülök most és próbálom elkerülni, hogy mindent végleg leromboljak.

Sajnos nem látom hogyan lehetne… most úgy tűnik elkerülhetetlen a válás. De nem akarom, mert sajnos még szeretem…

Lehet, hogy már csak az emlékét szeretem, lehet, hogy csak idő kell amíg összeszedem a magam és elválok. Viszont újra és újra el kell mondjam, nem akarom elveszteni a párom…

2023. júl. 18. 23:06
 44/76 anonim ***** válasza:
71%

41.


Hagyjuk már ezt,ha nem működik a dolog beszéljetek meg vagy váljatok el de a megcsalás undorító dolog.

2023. júl. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 anonim ***** válasza:
100%

43.


Viszont újra és újra el kell mondjam, nem akarom elveszteni a párom…


Már elvesztetted sajnos csak nem fogtad fel...

2023. júl. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/76 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a vége válás lesz szerintem.
2023. júl. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
17%

Így végig olvasva kérdező amit írtál reagáltal, hát igazából szerintem neked az lenne a jó ha megbeszélned a feleségeddel hogy te is használod őt amikor kedved tartja ő is adjon bele mindent, de ha mást akar ő használni más bikát menjen el, de diszkréten mikor nem vagy otthon ne tudjál semmit se róla.

Így benyeled hogy más is dugja de megmarad a család az asszony a gyerekek.

Sok cukkold pár van aki még élvezi is ha előtte verik tele a Z asszonyt. Nyilván te szereted neked ez nem jön be.

De vagy ez hogy elnèzed neki eddig és szerintem ez után is akkor megmarad,vagy külön mész. Ekkor bukik a 20 év -csalad

2023. júl. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 anonim válasza:
68%

22-es vagyok Kedves 40-es. Nagy baromságokat írsz, valószínűleg a seggeden a tojáshéj és értelmezni sem tudod a leírtakat. Én ugyanezen a történeten mentem keresztül, nem ok nélkül írtam, hogy az élete el van cseszve.Ha együtt maradnak, mindig benne lesz, hogy hol az asszony, mit csinál stb. Jobbik esetben a feleség megtér és "jó asszony lesz újra", de a veszekedések tüskéje örökre benne marad, ill. egy folytonosan gyanakvó légkörben nehéz élni.

Ha elválnak, az emlékek megmaradnak, jók is rosszak is.

Engem 1,5 év házasság után csalt meg a feleségem a főnökével kefélgetett, bulizgatott kb. fél évig, míg én egy hosszú távolléten voltam. Évtizedekbe tellett mire minden részlet kiderült, az egész sztori rendkívül undorító volt számomra, de még így is együtt maradtunk. Sajnos nem tudtam gyűlölni őt, pedig az lett volna a jó megoldás.Mindenesetre leéltünk együtt egy életet, amiben nagyon kevés boldogság volt, annál több rossz /nem veszekedtünk szinte soha, de néha a hallgatás rosszabb/.

Az pedig nagyon felszínes szöveg, hogy mindig mindkét fél hibás. Ezt rá lehet húzni egy hirtelen felindulásból elkövetett félrekefélésre, de ahol évekig megy ez a dolog, ott már az egyik fél becstelenségéről van szó.

Szóval kedves kérdező, bármit lépsz ráb...tál., ahogy írtam, kevés boldog perced lesz a további életedben.

2023. júl. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/76 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer felrelepett, megteszi ujbol ! Csupan ido kerdese !
2023. júl. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 anonim ***** válasza:
43%

40

Nem a 22 es vagyok,de nem hinném hogy elítélni egy ilyen nőt,aki ennyire szétkúrt egy jó házasságot, és úgy, és akkor is kefélt félre többek között, mikor a férje az életért küzdött, incel dolog lenne!

És amiről a 22 es beszélt, az létező jelenség.

A jó, megbízható ,és kedves kiszámítható lesz, és unalmas.

Ezért is mennek félre.

Ahelyett hogy megbeszélnék..


Én 45 éves vagyok,és ez a második házasságom.

Több mint 26 évet éltem tartós kapcsolatokban ,hat különböző társsal.

Nem tudok mégsem a kérdezőnek jó tanácsot adni.

Láthatólag nem tudja megemészteni ezt ,a bizalom örökre oda, és ebben a házasságban már nem lesz szerintem többet boldog.

Olyan nem lesz mint előtte .

Amúgy Te, azon kívül hogy le hülyézel több hozzászólót, milyen használható tanáccsal szolgáltál?

Mert az hogy jó hogy küzd egy kapcsolatért szép panel, de láthatóan nem elégséges ez már, különban nem volna a kérdés..



Kérdező, erre nincs univerzális gyógymód.

Te, láthatóan ezen nem tudod túl tenni magad.

Vagy marad ez, és éltek egymás mellet idegenként, vagy külön kell mennetek.

Ui:a nők szeretnek gyorsan felejteni, és adott esetben saját maguknak is ,de főleg a külvilág-családtagok ,barátnők felé hazudni, mi is volt a gond.

Én azért hogy ez ne történhessen meg, és gyerekeid elött, ne állítson szemétnek,aki miatt szétment a család, csinálnék néhány hangfelvételt ,vagy lementenék írott üzeneteket amikből lehet látni mi volt.

Ha nem juttok el dáig ,jó, nem kell használni ,ha még is, akkor tudod igazolni hogy azért nem vagytok együtt ,mert anyu vállalhatatlan dolgokat tett...

Kitartást!


UI: mennyire beszéltétek át a hogy kinek milyen szexuális vágya van?

Nem lehet hogy Te nem tudtál megadni valamit,ami más igen?

2023. júl. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!