Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem, hogy tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

2000-ben házasodtunk össze. Feleségem 40 éves én 46.

Van 4 gyermekünk. Egy fiú, 20 éves, főiskolás, három lány, 14-16-18 évesek középiskolások.

Van egy 200 m2-es családi házunk, én középvezető vagyok, feleségem 16 évig otthon volt, most eladó egy shopban.

Két éve súlyos covid fertőzés miatt korházba kerültem, miután haza jutottam a korházból sokat nyomkodtam a telefonomat, és egy alkalommal elkezdtem a feleségem telefonját is állítgatni, de kíváncsiságból beleolvastam a barátnőjével folytatott beszélgetésébe.

Kiderült van egy udvarlója, számon kértem azt mondta csak egy csók volt. Kibuktam… majd nagyjából megbeszéltük… maradt bennem tüske de éltük az életünket, én próbáltam feledni a covidot, és a csókot is.

Tavaly ősszel meghallottam ahogy beszél telefonon valakivel (vissza mentem a kocsikulcsért)

Rákérdeztem, mi volt ez. Kiderült folyamatosan jár a szeretőjéhez. Nem csak egy csók volt.

Történt minden, rendszeresen. Azóta találtam egy beszélgetést a telefonján ami még a korházi kezelésem idején íródott. Már akkor is és azóta is tart a kapcsolta.

Folyamatosan hazudik két éve.

Iszonyatosan megalázó és fájdalmas. Sajnos még mindig szeretem. Én se értem miért.

Ő megszakította a kapcsolatát a szeretőjével. Viszont nem hajlandó elfogadni hogy ez nekem így kevés. Többet várok tőle, de azt mondja vagy túlteszem magam és nem beszélünk róla, vagy költözzek el.

Mit kellene tennem?



2023. júl. 18. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 A kérdező kommentje:
A régi életemet akarom. Ilyen egyszerű, és ennyire nehéz…
2023. júl. 18. 18:59
 32/76 anonim ***** válasza:
65%

Nem lehet megoldani "végzetes következmények" nélkül.

Ha nem akarod feladni akkor szemet húnysz az felett hogy a feleséged mások is dugják. Sőt az felett is hogy amíg te az életedért harcoltál a kórházban addig ő végig dugta az egészet. Igen így. Jó hülye vagy. Egy igazi balf@sz.

2023. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
90%
Még az is lehet, hogy nem minden gyerek tőled van. Egy ilyen asszonytól, aki ennyire közömbös, bármi kitelik. Lehet kakukkfiókát neveltél. Nem gyanús semelyikük?
2023. júl. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 A kérdező kommentje:

Nem értünk egyet.

Balf@sz megoldás lenne ha simán szemet hunynék ez igaz. Viszont akkor nem lenne vita, nem lenne probléma hiszen együtt maradnánk.

Nem írtam volna ide, hanem a feleségemnek foglalnék panziót vagy ilyesmi.

Erről nyilván szó sincs. Durva viták, rossz helyzeteken vagyunk túl.

Én kiabálok, ő megsértődik, aztán enyhül a dolog. Majd valami bevillan és leverem a falat gipszkartonig. Nem vagyok erőszakos de volt ilyen mert erősen felzaklattam magam hogy szépen fogalmazzak. 100kg 190cm vagyok feleségem 55kg. Ha megcsapom akkor börtönbe megyek minimum… de nem akartam még soha bántani nőt, pláne nem a gyerekeim anyját viszont nem vagyok egy mulya birka, és ki kell adjam a dühömet, így volt pár botrányos vita.

Az se igaz, hogy végig dugta az egészet… persze tudom dugtak… hidd el van pár csúnya jelenet a fejemben.

Viszont én is megtettem vele ezeket, hiszen a feleségem a másik férfit ez nem zavarta, te csak szűz nőkkel voltál. Nem akarom azt mondani hogy ez így rendben van persze hogy nincs. Mocskos aljas dolog és megalázó érzés.

De mint írtam, négy gyerek, 21 év, szerelem, nem múlik el egy pillanat alatt.

Ha elmúlt volna kiraknám.

Ha balf@sz lennék beletörődnék.

Simán csak kétségbeesett ember vagyok.

Hónapok óta agyalok mi legyen.

Nem találom a megoldást.

Ha a feleségem csúszna mászna könyörögne az segítene, megbocsátani. Viszont legalább annyira ártana is mert nem egy ilyen nőbe szerettem bele.

Így hogy tartja magát és nem könyörög nem tudok megbocsátani.

Ha szakítunk nem jó mert nem ezt akarom.

Ha így marad megbolondulok.

Ha könyörög az részben segít részben árt.

Ezért nem tudom mi legyen.

Még azt se tudom mit akarok én.

Talán itt abban kaphatok segítséget, hogy mit is kellene akarjak. Mi az ami ilyenkor jó megoldásnak tűnik olyan embereknek akik érzelmileg nem érintettek.

2023. júl. 18. 19:19
 35/76 anonim ***** válasza:
55%

Hát, dude, neked már jó nem lesz sehogy sem. Ha lelépsz, akkor eltékozoltál 21 évet. Ha maradsz, akkor meg mindig a spermára fogsz gondolni, amit lenyelt, amit ráspricceltek.

Lehet, válni kellene....

2023. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 A kérdező kommentje:

Jaj. Írtam az elején. Szép életünk volt. Nincs kakukk fióka. Nincs erről szó. Elromlott valami. Ha valaki végső elkeseredésében 50 évesen bankot rabol az nem jelenti hogy bűnöző volt végig.

A feleségem belesodródott valamibe amit pocsékul kezelt.

Ráadásul ok nélkül.

Ráadásul (az előző példánál maradva) elfajult a rablás lövöldözés is lett…

Ettől még sok sok évig jó feleség volt aki megérdemel még egy esélyt.

De nem nagyon tudom megadni neki mert én se vagyok egy birka.

Meg mert nagyon elrontotta.

De elveszteni se tudom. Ezért ilyen nehéz ügy ez.

2023. júl. 18. 19:24
 37/76 anonim ***** válasza:
71%

36.


Kíváncsi leszek mikor majd újra megcsal(mert megfog) azt hogy fogod magyaràzni?

2023. júl. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
67%

Szia.

Először is nagyon sajnálom, hogy így alakult.

Én nem gondolom, hogy el kellene dobni a házasságod.

Nem tudod valamihez datálni, hogy elromlott a dolog... értem, hogy a kórházi kezelés, de akkor már volt neki, így előtte kell valamit keresni.

Én megcsalom a férjem, 1 éve tart, persze van szimpátia, de nem szerelem.

A legtöbb nőnek a megcsalásra nem a szexuális élet lappssága vagy hiánya a mozgatórugó (vannak ilyenek, de ki %).

Nőként bántál vele? Éreztetted, hogy amit tesz a családért az igenis fontos és elismered? Voltál randin vele kettesben? Bókoltál? Szex, intimitás?


Nekem a legnagyobb lökés, hogy megtettem az volt, hogy nem vagyok otthon nő, nem becsült meg, nem volt intimitás (se csok, se ölelés, csak neki egészségügyi)

Nagyon szépeket írtál róla, de akkor is így volt,így viselkedtél és beszéltél vele?

2023. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
33%

Nőként bántál vele? Éreztetted, hogy amit tesz a családért az igenis fontos és elismered? Voltál randin vele kettesben? Bókoltál? Szex, intimitás?


Na csak megérkeztünk, természetesen a kérdező a hibás 🤣

2023. júl. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
28%

Sajnos itt főleg ilyen idióta nőgyűlölő incelektől fogsz "tanácsot" kapni, mint a 22. válaszoló.


Még nem láttak nőt közelről, de azért ők "mindent tudnak" róluk, tudják mi kell nekik, és tudják, hogy neked mit kellene csinálnod velük.


FYI: nem leszel attól papucs, hogy küzdesz egy kapcsolatért, ami fontos neked. Attól már inkább, ha hagyod, hogy buta incel gyerekek mondják meg neked, mit csinálj több évtizedes házasságoddal.

2023. júl. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!