Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem, hogy tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

2000-ben házasodtunk össze. Feleségem 40 éves én 46.

Van 4 gyermekünk. Egy fiú, 20 éves, főiskolás, három lány, 14-16-18 évesek középiskolások.

Van egy 200 m2-es családi házunk, én középvezető vagyok, feleségem 16 évig otthon volt, most eladó egy shopban.

Két éve súlyos covid fertőzés miatt korházba kerültem, miután haza jutottam a korházból sokat nyomkodtam a telefonomat, és egy alkalommal elkezdtem a feleségem telefonját is állítgatni, de kíváncsiságból beleolvastam a barátnőjével folytatott beszélgetésébe.

Kiderült van egy udvarlója, számon kértem azt mondta csak egy csók volt. Kibuktam… majd nagyjából megbeszéltük… maradt bennem tüske de éltük az életünket, én próbáltam feledni a covidot, és a csókot is.

Tavaly ősszel meghallottam ahogy beszél telefonon valakivel (vissza mentem a kocsikulcsért)

Rákérdeztem, mi volt ez. Kiderült folyamatosan jár a szeretőjéhez. Nem csak egy csók volt.

Történt minden, rendszeresen. Azóta találtam egy beszélgetést a telefonján ami még a korházi kezelésem idején íródott. Már akkor is és azóta is tart a kapcsolta.

Folyamatosan hazudik két éve.

Iszonyatosan megalázó és fájdalmas. Sajnos még mindig szeretem. Én se értem miért.

Ő megszakította a kapcsolatát a szeretőjével. Viszont nem hajlandó elfogadni hogy ez nekem így kevés. Többet várok tőle, de azt mondja vagy túlteszem magam és nem beszélünk róla, vagy költözzek el.

Mit kellene tennem?



2023. júl. 18. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
42%
Persze, hogy megcsal, ha egy papucs vagy.
2023. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim válasza:
61%
Valószínűleg túl jó fiú vagy. Saját tapasztalat,hogy a legkedvesebb,legrendesebb nő is félredobja a becsületét egy "rossz fiú" miatt. Nem tekint igazán férfinek, ha napjában 5x dugod is meg, sőt.Az sem biztos, hogy most nem megy félre vagy már korábban nem. Nem írtad, hogy a másik milyen idős, esetleg a "falu bikája" stb.Próbáld meg a bunkó macsó figurát vagy a válás, még ha beledöglesz is.
2023. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 anonim ***** válasza:
3%

16

Olvasni tudsz?

Leírta a 25 hogy 6-7 éve nem kell a nőnek a szex sem.

Akkor?

2023. júl. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/76 anonim válasza:
24%
22-es vagyok. Egy dolgon gondolkodj el. Ha valami csoda folytán rendbe jönnétek is, az életed már rohadtul tönkrement. Mindent meg fogsz kérdőjelezni, ami volt és ami lesz. Ha okulni akarsz, bár tudom senki nem okul soha, és adsz egy emailt leírhatom a sztorimat, ami lehet egy fokkal a tiednél is pocsékabb. Egy filmes idézet: Akkor higyjél nőnek, ha ló legel a sírján. . . . . és ezek ellenére kedvelem a nőket.
2023. júl. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom valós e a kérdés... De én is elmondom a véleményem. Az összes közül a #10-essel értek egyet. A régi életednek vége. Ugrott a múlt és a jövő. Ezt a dolgot nem tudjátok semmissé tenni. Most jöhet a "B" terv. A feleséged meg ne istenítsd annyira.
2023. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/76 anonim ***** válasza:
75%

A megcsalást a gerinctelen emberek választják. Nem hiánypótlás, vagy ilyesmi, hanem gerinctelenség. Egy egyenes ember ida áll és ha kell, szakít, vagy megbeszélik, stb. De nem sunnyog.

Elmondom még azt is, neked, hogy amíg oxigénen voltál, a feleséged nem csak irogatott, hanem leszopta a szeretőjét, aki valószínűleg sokszor beleélvezett a szájába, fenekébe, cicijére, stb.

Ezen azért gondolkodjál el.

Szerezz ügyvédet, amid volt a házasság előtt, az biztos hogy a tied, a többit felezni kell. Már nagyok a gyerekek, eldönthetik, kivel akarnak élni.

Feltétlen meséld el, hogy az anyjuk miatt van az egész és azt is, hogy mit tett az asszony, persze a szaftos részletek nélkül. Bátran meséld el, hogy amíg haldokoltál, az anyjuk analizáltatta magát, vagy épp spermát ivott, aztán hazament és megpuszilta őket.

Kitartás!

2023. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 A kérdező kommentje:

Én nem akarom, bántani. A feleségem is csak egy ember. Hibázni tévedni emberi dolog.

Gonosz amit tett, de én ismerem a jó oldalát is. Szült nekem négy gyönyörű gyereket.

Nem két év több mint húsz köt össze minket.

Meg tudnám tenni, hogy mindennek a felét elviszem. A gyerekek közül kettő nagykorú. Ők velem illetve jönnének illetve a fiam már szinte külön van, albérletben a főiskola miatt. A két kisebb nem menne az anyjukkal mert nem gondolják úgy, hogy én hibáztam. Eléggé őszinte a kapcsolatom a lányaimmal, megkérdezték mi ez a balhé, elmondtam hogy az anyjuk megcsalt. Egymást karolva bőgtünk egy ideig… utoljára harmadikos koromban bőgtem amikor a nevelőapám félholtra vert, de az már nem fáj. Ez viszont nagyon kikészít. Az én életem a családomról a feleségemről szólt ezidáig.

Nagyon szerettem a feleségemet, az életemet, de most teljesen tanácstalan vagyok. Amióta tudom, hogy megcsalt semmi más nem jár a fejemben. Viszont ennek ellenére, vissza akarom kapni.

Ha a szerelmet ki lehetne kapcsolni talán jobb lenne, de igazából én szerettem szerelmes jó férj lenni.

Szóval talán értem, hogy válni kellene de nem tudok.

De papucsként sem tudok élni, és simán tovább lépni mintha semmi nem történt volna. Kanhossza járást, vezeklést se várok hiszen nem lenne jó látni hogy a feleségem szenved. Pusztán látni akarom, hogy dolgozik értünk, bántja a dolog, és figyel arra, hogy mindenki megbocsásson neki. Nos ez meg azért nem működik mert büszke erős nő, nem tud alázatos lenni. Még akkor se ha nem ezt várom, van egy vékony mezsgye a bűnbánat és az alázat közt… ő nem találja azt, én nem találom a kiutat.

Viszont egyre lejjebb csúszunk, sok sok vita, pusztító mondatok hangzottak el…

Nem tudom mit kellene tennem…

2023. júl. 18. 18:23
 28/76 anonim ***** válasza:
32%

Azt kell mondanom hogy jó hülye vagy akkor. További jó életet, a feleséged továbbra is csalni fog mivel semmi következménye nem lett. Erős a gyanúm hogy ez is egy jobb fèle nyári szünetes kamukérdés. Egy normális értékrendű férfi már kidobta volna a nőt nemhogy itt érte sírna. Középvezető persze...

Kamu az egész. BÁRKINEK az első dolga lenne azt mondani hogy pakolj össze ne is lássalak de qurva gyorsan mert a végén még el is áslak a kert végében.

Fake a kérdés.

2023. júl. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:

Hát elég szomorú, hogy így gondolod, talán le kell élni 20+ évet valakivel, aztán megérted milyen kidobni…

Középvezető: műszakvezető vagyok egy termelő vállalatnál.

Ezt se értem miért lehetetlen. Van legalább 50 ismerősöm ilyen pozícióban. Nem ritka.

De persze igazad van, ki lehetne dobni. Viszont nem ez a kérdés kényege. Ha kidobom vége a házasságomnak amit szerettem oda lesz.

A kérdés az, hogyan lehet megoldani végzetes következmények nélkül.

Ha simán balf@szként becsuknám a szemem, vagy elválnék ezek megoldanák de nem akarom így.

2023. júl. 18. 18:57
 30/76 anonim ***** válasza:
89%

Nem fog dolgozni értetek, ő nem olyan.

Te mindenképp ráb@szol szerintem. Ebből te jössz ki rosszabbul, ahogy olvaslak.

Várj egy kicsit, emészd meg a dolgot. A feleségednek mindig lesz b@szója,lehet volt már több is, csak nem bukott le. Ezt te nem tudhatod.

Biztos, hogy nem szeret.

2023. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!