Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem, hogy tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

2000-ben házasodtunk össze. Feleségem 40 éves én 46.

Van 4 gyermekünk. Egy fiú, 20 éves, főiskolás, három lány, 14-16-18 évesek középiskolások.

Van egy 200 m2-es családi házunk, én középvezető vagyok, feleségem 16 évig otthon volt, most eladó egy shopban.

Két éve súlyos covid fertőzés miatt korházba kerültem, miután haza jutottam a korházból sokat nyomkodtam a telefonomat, és egy alkalommal elkezdtem a feleségem telefonját is állítgatni, de kíváncsiságból beleolvastam a barátnőjével folytatott beszélgetésébe.

Kiderült van egy udvarlója, számon kértem azt mondta csak egy csók volt. Kibuktam… majd nagyjából megbeszéltük… maradt bennem tüske de éltük az életünket, én próbáltam feledni a covidot, és a csókot is.

Tavaly ősszel meghallottam ahogy beszél telefonon valakivel (vissza mentem a kocsikulcsért)

Rákérdeztem, mi volt ez. Kiderült folyamatosan jár a szeretőjéhez. Nem csak egy csók volt.

Történt minden, rendszeresen. Azóta találtam egy beszélgetést a telefonján ami még a korházi kezelésem idején íródott. Már akkor is és azóta is tart a kapcsolta.

Folyamatosan hazudik két éve.

Iszonyatosan megalázó és fájdalmas. Sajnos még mindig szeretem. Én se értem miért.

Ő megszakította a kapcsolatát a szeretőjével. Viszont nem hajlandó elfogadni hogy ez nekem így kevés. Többet várok tőle, de azt mondja vagy túlteszem magam és nem beszélünk róla, vagy költözzek el.

Mit kellene tennem?



2023. júl. 18. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 A kérdező kommentje:

Megpróbálok válaszolni minden feltett kérdésre.


Kihangsúlyoztam hogy középvezető vagyok… hmm nem mondanám csak az elején próbáltam felvázolni, hogy kb. hogy épül fel a családunk.

Én többet keresek valóban, de nem zavar. Ha itthon marad nekem az is jó, de hogy dolgozik az is megfelel. Én annak idején azt kértem ne menjen gyárba éjjeles műszakba, ezt ő se akarta így elment egy shopba.

Amúgy a kapcsolatunkra azt mondtam régen hogy mese szép. A covid előtt én maximálisan boldog voltam. Nagy család, elfogadható munka, tudtunk nyaralni, gyerekeknek meg van minden.

Feleségem csinos vonzó nő, szexuális életünk aktív izgalmas volt.

A covid azért téma mert a korházban láttam ezt azt ami megviselt. Nem ide tartozó téma de sikoltozó hörgő emberek haltak meg mellettem, a folyosón is hullazsákok voltak hajnalonként.

Megviselt és nehezen tértem magamhoz amikor kiderült, hogy van valakije nagyon fájt és benn ragadtam egy ördögi körbe, a covid és a “csók” miatt.

Amúgy egyébként nagyon jó humorú és pozitív személyiség vagyok, (mások szerint) gyerekek imádnak, főzök, takarítani nem szeretek, de házkörüli munkákhoz értek. Ha kell mosógépet is javítok, de szívesen járok a családommal moziba, vagy étterembe. Nem iszom csak nyaralás vagy rendezvények alkalmával de akkor is csak módjával.

Feleségem egy kortyot se iszik, soha. Jól főz, figyelmes, odaadó anya, jó barát, feleség, szerető volt eddig.

Jól éltünk nem tudom mi történt nem tudom miért tette.

Az meg külön fáj hogy én csövön kaptam az oxigént és ő meg a szeretőjének írogatott már akkor is.

Elhittem neki, hogy nem volt csak egy csók, de rá kellett jönnöm ez nem volt igaz és az se hogy megszakította a kapcsolatot vele.

Jelenleg az újabb lebukása után már nincs vele kapcsolata, eddig nem de most figyelem néhány hónapja. Eddig nem voltam féltékeny.

Most van egy kamera a garázs oldalán látom mikor hova megy. De ettől függetlenül elhiszem hogy most nem jár félre.

Viszont azt várom, hogy dolgozzon, küzdjön, sajnos hiába… nem érdekli mi lesz velünk.

2023. júl. 18. 14:28
 12/76 A kérdező kommentje:

Valaki írt csaljam meg… nem kell nem más nő hiányzik. Nekem ő kell, a régi életem, a boldogságom.

A feleségem illata, felizgat, a mosolya megvadít, az érintése boldoggá tesz. Nem kell más nő, el se tudom képzelni.

2023. júl. 18. 14:42
 13/76 anonim ***** válasza:
80%

A feleséged elolvashatná ezt, hogy hogyan beszélsz róla ezek után is!


Én őszintén szurkolok neked, hogy sikerüljön rendbe tenni a házasságodat.

Viszont ha ennyire szereted és szeretnéd a régi életedet úgy néz ki ezért neked kell dolgoznod ( nem neked kellene ezesetben) , hogy újra belédszeressen és felfogja mit veszít. :)

2023. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
40%

Az 5. vagyok.

Nyilván nem akartalak elítélni, hiszen semmit nem tudok rólad és a családodról.


A feleséged nagyon alja dolgot művelt, amire nincs semmilyen mentség. De azért érdemes lehet legalább megpróbálni tisztázni a dolgot. Például, hogy szerelmes-e a másik hapsiba, vagy csak a kaland kellett neki, mert baromira unatkozott otthon. Hogy van-e szándéka, hogy még megmentse a kapcsolatot, vagy totál mindegy már neki az egész.


Szerintem ahogy bánt/bánik veled, eléggé arra utal, hogy már nem tisztel és nem néz rád férfiként - ezt amúgy vissza lehet csinálni, de inkább szakemberre bíznám, hogy ebben segítsen neked.


Amúgy létezik az az embertípus, amelyiknek mindegy mit csinálsz, úgyis meg fog csalni. Nők és férfiak közt is van ilyen.

2023. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
62%

Ember te hülye vagy!!

Ne haragudj érte de ez a nő nem érdemel téged meg.

Nálunk is ez volt, igaz én a férfi vagyok és jópár éve én is félre járok, DE nálam a feleség nem vonzó, nem nőies, de kb 6..7 éve sex se kell neki. Megoldom magam és keresk valakit.

De te olyan valakihez ragaszkodsz aki már nem ragaszkodik hozzád.

Vagyis olyan vonat után futni ami.....

2023. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
79%

#15 ha a megcsalásra elég indok az, hogy a házastársad már nem vonzó, nem nőies/férfias, akkor téma lezárva, a kérdező egyszerűen ronda, büdös, kövér, emiatt jár félre a felesége, és ez teljes mértékben érthető és megbocsátható :)

Pontosan miért is vagy te jobb, mint a kérdező nője?

2023. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
74%

1.) Válj el, próbálj magadnak minél tőbbmindent megszerezni, szerintem lesz pénzed jó ügyvédre.


2.) Nem értem, hogy ez így neked nem elég. Mit vársz még? Meg nem baszatni a szeretővel már nem tudja (vagy nem is tudom, hogy lehetne magyarra fordítani az unfuck-ot).

Vagy vezeklést vársz, Kanosszajárást, keresztrefeszítve ostorozást?

2023. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
23%
Így jár az, aki feleségül vesz egy 17 éves kamaszlányt, és 19 évesen már teherbe is ejti.
2023. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 anonim ***** válasza:
76%
Nincs hentes ismerősöd? Segít "feldolgozni".
2023. júl. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/76 anonim ***** válasza:
100%
Válás, máskor is megfog csalni az tuti.
2023. júl. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!