Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem, hogy tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

2000-ben házasodtunk össze. Feleségem 40 éves én 46.

Van 4 gyermekünk. Egy fiú, 20 éves, főiskolás, három lány, 14-16-18 évesek középiskolások.

Van egy 200 m2-es családi házunk, én középvezető vagyok, feleségem 16 évig otthon volt, most eladó egy shopban.

Két éve súlyos covid fertőzés miatt korházba kerültem, miután haza jutottam a korházból sokat nyomkodtam a telefonomat, és egy alkalommal elkezdtem a feleségem telefonját is állítgatni, de kíváncsiságból beleolvastam a barátnőjével folytatott beszélgetésébe.

Kiderült van egy udvarlója, számon kértem azt mondta csak egy csók volt. Kibuktam… majd nagyjából megbeszéltük… maradt bennem tüske de éltük az életünket, én próbáltam feledni a covidot, és a csókot is.

Tavaly ősszel meghallottam ahogy beszél telefonon valakivel (vissza mentem a kocsikulcsért)

Rákérdeztem, mi volt ez. Kiderült folyamatosan jár a szeretőjéhez. Nem csak egy csók volt.

Történt minden, rendszeresen. Azóta találtam egy beszélgetést a telefonján ami még a korházi kezelésem idején íródott. Már akkor is és azóta is tart a kapcsolta.

Folyamatosan hazudik két éve.

Iszonyatosan megalázó és fájdalmas. Sajnos még mindig szeretem. Én se értem miért.

Ő megszakította a kapcsolatát a szeretőjével. Viszont nem hajlandó elfogadni hogy ez nekem így kevés. Többet várok tőle, de azt mondja vagy túlteszem magam és nem beszélünk róla, vagy költözzek el.

Mit kellene tennem?



2023. júl. 18. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/76 anonim ***** válasza:
71%

Meddig vergődsz még miután már rég kiderült hogy kamu a kérdésed?

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

Február óta fiatalodtál három évet .:D

A feleséged egy évet.


5-ös hsz:


"49 vagyok feleségem 41"

2023. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/76 anonim ***** válasza:
84%

#71:

Arról még nem hallottál hogy sokan direkt nem írják ki a valós életkorukat, pont azért hogy ne lehessen ráismerni. Sokszor beszélgettem itt az oldalon privátban is emberekkel, akik a kérdésben (válaszban) nem a valós életkorukat adták meg, hogy ne lehessen rájuk ismerni. Vagy egy két adatot megváltoztattak a sztoriban pl a lakhelyüket.

Egyébként sokszor pont a válási szituáció alatt derül ki a másik igazi énje. Aki addig lehet hogy könyörgött hogy együtt maradjatok, ha válásra szakításra kerül a sor, rögtön "kifordul önmagából" és mindjárt megmutatkozik milyen is ő valójában.

Azt meg senki sem gondolhatja, hogy válás esetén bármelyik fél is otthagyja ajándékba a másiknak a jogilag neki járó részt! És teljesen mindegy hogy ki a nő és ki a férfi.

2023. szept. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/76 anonim ***** válasza:
22%

72

Persze haver ,persze.


De minden mást le mert írni ugye?

Köztük tök egyedi dolgokat..

Hogy 20 éve tart ,meg két éve súlyos covidos volt, meg a 4 gyerek, azok kora maradt,stb.. Egy ismerősnek így biztos azonosíthatatlan:D

Hagyjuk már ezt a mentegetést.

Vagy troll, akor erre veri, vagy látogatottságot nővelő kérdés.

2023. szept. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/76 anonim ***** válasza:
80%

73:

Ha nem tetszik ne olvasd el! Nem kötelező ilyen kérdésekkel foglalkozni!

Azt változtat meg a történetében amit akar. Mert joga van hozzá!

Nem kötelező neked válaszolni ha ennyire felidegesíted ezen magad!

Vajon miért is triggerel téged ennyire ez az egész sztori? Ezen kellene elgondolkodnod.

Mindenki tisztában van vele hogy vannak kitalált kérdések, de azok is segíthetnek olyanoknak akik éppen hasonló élethelyzetben vannak.

Látom, te az empátiát még hírből sem ismered.

2023. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/76 anonim ***** válasza:
79%
Miért kell elvenni alja nőt?
2023. szept. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/76 anonim ***** válasza:
25%

74

Én nem idegesítettem fel magam nem tudom mire alapozod ezt.

Te viszont miért érzed fontosnak ennyire védeni egy láthatóan kamu storyt?

Esetleg Te vagy másik Nikkel?:)

2023. szept. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!