Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem, hogy tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

2000-ben házasodtunk össze. Feleségem 40 éves én 46.

Van 4 gyermekünk. Egy fiú, 20 éves, főiskolás, három lány, 14-16-18 évesek középiskolások.

Van egy 200 m2-es családi házunk, én középvezető vagyok, feleségem 16 évig otthon volt, most eladó egy shopban.

Két éve súlyos covid fertőzés miatt korházba kerültem, miután haza jutottam a korházból sokat nyomkodtam a telefonomat, és egy alkalommal elkezdtem a feleségem telefonját is állítgatni, de kíváncsiságból beleolvastam a barátnőjével folytatott beszélgetésébe.

Kiderült van egy udvarlója, számon kértem azt mondta csak egy csók volt. Kibuktam… majd nagyjából megbeszéltük… maradt bennem tüske de éltük az életünket, én próbáltam feledni a covidot, és a csókot is.

Tavaly ősszel meghallottam ahogy beszél telefonon valakivel (vissza mentem a kocsikulcsért)

Rákérdeztem, mi volt ez. Kiderült folyamatosan jár a szeretőjéhez. Nem csak egy csók volt.

Történt minden, rendszeresen. Azóta találtam egy beszélgetést a telefonján ami még a korházi kezelésem idején íródott. Már akkor is és azóta is tart a kapcsolta.

Folyamatosan hazudik két éve.

Iszonyatosan megalázó és fájdalmas. Sajnos még mindig szeretem. Én se értem miért.

Ő megszakította a kapcsolatát a szeretőjével. Viszont nem hajlandó elfogadni hogy ez nekem így kevés. Többet várok tőle, de azt mondja vagy túlteszem magam és nem beszélünk róla, vagy költözzek el.

Mit kellene tennem?



2023. júl. 18. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/76 anonim ***** válasza:
74%

60

Jogos.

Ha nem kamu miért más az életkor?

Ennyire hasonló szitu nincs.

2023. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/76 anonim ***** válasza:
80%
#61 nincs. Látogatottság növelő kamukérdés. Kicsit túl van tolva. Annyit picsog a kérdező hogy már nem életszerű. Meg ilyen dolgokat ír hogy a kamasz gyerekeivel egymás vállán sírtak a mikor kiderült hogy anyuci félrekefélt. Persze hogyne. Fullban nyomja a kretént.
2023. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/76 anonim ***** válasza:
69%

Megértem a helyzeted és nem itélek el azért,hogy még ezek után is rendezni szeretnéd a házasságodat.

Nálam is hasonló volt a helyzet 3 éve volt egy műtétem és nehezen épültem fel.

Amíg beteg voltam vagy már előtte is megvolt a pasija ezt még a mai sem tudom.

28 évig voltunk házasok 3 gyerek 2 fiú és egy lány.

Nekem nem volt esélyem,hogy megbeszéljük úgy ment el,hogy otthon sem voltam.

Mindenkit megviselt hiába kértem jöjjön vissza és beszéljük meg és kezdjük újra ö már véglegesen döntöt.

Tavaly elváltunk a gyerekek is haragszanak rá nem is igen tartják vele a kapcsolatot.

Több mint két éve,hogy elment azóta csak egyszer találkozott a gyerekeivel,a fiam esküvőjén.

Ö sem erölteti,hogy a gyerekei megbékéljenek.

A gyerekek nem mondják de biztos,hogy hiányzik nekik az édesanyjuk.

Akármit irhatnak ha ilyen hosszú időt le élsz valakivel azt igazán nehéz elfelejteni.

Ezt csak az tudja aki igazán szereti a másikat és nem érdek házasságot kötött.

Remélem sikerül megbeszélni és a feleséged is belátja,hogy hibázott és ezért megérti,hogy többet vársz tőle.

2023. júl. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/76 anonim ***** válasza:
80%
Kapuzárási pánikja van. 20 évesen szült, 19 évesen esett teherbe, nem tudom előtte mi volt hogy volt, de olyan sokat nem tapasztalt. Mondjuk ez kicsit várható volt. Ezen kívül túl jó nő a feleséged, szintén várható. Viszont az hogy azalatt csinálta míg kórházban voltál, az extragáz.
2023. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/76 anonim ***** válasza:
34%
Miért veszik el a férfiak az aljas, patkány nőket?
2023. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/76 anonim ***** válasza:
63%

#65:

Nyilván mikor elvette még nem volt "aljas, patkány"!

Inkább az a kérdés merül fel az emberben, hogy ha már megtörtént ami megtörtént, akkor miért marad vele, miközben tudja hogy már semmi nem lesz olyan mint régen?

2023. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/76 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező idézek tőled


"Ráadásul (az előző példánál maradva) elfajult a rablás lövöldözés is lett…"


Lövöldöztek is a feleséged minden nyílásába az tuti :DDDDD


Csak a te válaszaid olvastam, szomorú hogy ilyen IQ-val lehet valaki középvezető, gondolom 100 körüli lehet.


Először is a feleséged ha érezne bármit irántad, 1 alkalomnál ez megállt volna. Szarik ő rád, gondolom fél az anyagi részétől ha külön mennétek. De hogy nem érez irántad semmit, talán undort, az biztos, ahogy az is, hogy a szeretője szakított vele, amikor a nejed felvetette, mi lenne ha felvállalnák a kapcsolatot és ekkor le lett pattintva. Innen a sértődöttség és az indulatosság irányodba, hogy kénytelen a pofádat nézni amikor neki volt egy jó kis kapcsolata ami miattad ment tönkre.

Te meg itt mint valami szentimentális barom azon ábrándozol, milyen jó a feleséged milyen szép volt minden és hogyan kellene viselkednie a te utópiádban elképzelt világodban. Te keresed neki a kifogásokat és kitalálod miért tehette. Kiszeretett és kész. Ennyi.


És ami biztos, hogy az életben ő már téged sem szeretni sem tisztelni nem fog. Egy csaló nő is szeretheti a párját bár 2 év esetén ez már erősen kérdéses, de az tuti, ha bukik és szeret, akkor minden kívánságod teljesíteni foja amíg azt nem látja rajtad, hogy újra a régi minden. Vitába pedig még véletlenül sem keveredne veled a bűntudat miatt. Ezek a tények!


🤡🤡🤡

2023. júl. 31. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/76 anonim ***** válasza:
100%

A feleséged már nen szeret. Vagy megbeszélitek, hogy válás helyett továbbra is egy életközösségben éltek de külön szeretővel, vagy elválsz, átélsz egy anyagi armageddont, és tiszta lappal kezdesz új életet.

Mindenesetre a feleségedet mint nőt felejtsd el, ezt visszacsinálni már nem lehet.

2023. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/76 anonim ***** válasza:
100%

Költözz el, nincs màs mòdja, èn is àtèltem nemrèg. 9 èves hàzassàg ment tönkre, ùjra megtennè, az èn felesègem kissebb nagyobb megszakìtàsokkal folyamatosan csinàlta. Mèg most is kèrlel, hogy folytassuk, de semmi èrtelme.

Ha egyszeri eset lett volna nàlad, akkor megfontolandò,hogy megbocsàss de 2 èv hosszù idő.

2023. aug. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/76 A kérdező kommentje:

Elköltöztem. Áruljuk a házat.

Állítólag én vagyok a sz@r mert nem mentem el szó illetve pénz nélkül.

De ez már nem számít. Az életem romokban.

2023. szept. 4. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!