Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a feleségem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a feleségem, hogy tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

2000-ben házasodtunk össze. Feleségem 40 éves én 46.

Van 4 gyermekünk. Egy fiú, 20 éves, főiskolás, három lány, 14-16-18 évesek középiskolások.

Van egy 200 m2-es családi házunk, én középvezető vagyok, feleségem 16 évig otthon volt, most eladó egy shopban.

Két éve súlyos covid fertőzés miatt korházba kerültem, miután haza jutottam a korházból sokat nyomkodtam a telefonomat, és egy alkalommal elkezdtem a feleségem telefonját is állítgatni, de kíváncsiságból beleolvastam a barátnőjével folytatott beszélgetésébe.

Kiderült van egy udvarlója, számon kértem azt mondta csak egy csók volt. Kibuktam… majd nagyjából megbeszéltük… maradt bennem tüske de éltük az életünket, én próbáltam feledni a covidot, és a csókot is.

Tavaly ősszel meghallottam ahogy beszél telefonon valakivel (vissza mentem a kocsikulcsért)

Rákérdeztem, mi volt ez. Kiderült folyamatosan jár a szeretőjéhez. Nem csak egy csók volt.

Történt minden, rendszeresen. Azóta találtam egy beszélgetést a telefonján ami még a korházi kezelésem idején íródott. Már akkor is és azóta is tart a kapcsolta.

Folyamatosan hazudik két éve.

Iszonyatosan megalázó és fájdalmas. Sajnos még mindig szeretem. Én se értem miért.

Ő megszakította a kapcsolatát a szeretőjével. Viszont nem hajlandó elfogadni hogy ez nekem így kevés. Többet várok tőle, de azt mondja vagy túlteszem magam és nem beszélünk róla, vagy költözzek el.

Mit kellene tennem?



2023. júl. 18. 13:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ne álltasd magad! Bűnbánatot vársz tőle, amit nem tud megadni, mert nincs neki. Mentegeted az életközépi válság szöveggel, de erkölcsös ember nem ugrik bele gondolkodás nélkül ilyen megcsalásba, ami ráadásul 2 év szervezése, bujkálása mellett már messze nem fellángolás. Az együtt töltött évek száma sok, de egy rossz lépés is képes lerombolni mindent, amit felépítettetek.

A leírásod alapján a a feleségednek hulla mindegy, hogy együtt maradtok vagy elváltok, neki már nem az első számú férje vagy, inkább egy "futottak még", kényelmi megoldás, de nem úgy szeret, ahogy elvárnád tőle. Ebben maradni pedig öngyilkosság lesz neked, állandóan várni a semmit, az érzelmi kötődés kimutatását, amire ő képtelen, mert nem érzi azt, amit te iránta.

A régi életed akarod... Ez aranyos, de nagyon naiv elképzelés. Az már megszűnt. A törött vázát is öaszelehet ragasztani, ti is mehettek terápiára, de a repedések ott maradnak mindig és te keresni fogod a bizonyítékokat egész életedben.

Sokszor kiemelted a munkahelyi beosztásod, ez alapján azt hiszem, fontos számodra a pozíciód a munkában és a családban. Utóbbit évekkel ezelőtt elvesztetted, csak később mondta a szemedbe az, akitől a legkevésbé akarod ezt hallani.

Mi okod van tovább alázni magad? Ezt a beszélgetést akarod lefolytatni hetente, havonta?

Te:-Mondd, hogy szeretsz, fontos neked is a család és boldog vagy velem, nem kell szerető.

Feleség:-Jó, persze, tök mindegy. Ahogy akarod. Végeztünk? Mennék a mosdóba.

2023. júl. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 anonim ***** válasza:
76%
Remélem hamar belatod hogy mekkora balfek vagy.
2023. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/76 anonim ***** válasza:
75%

50.


A 40es szerint itt kb.mindenki incel 😂

2023. júl. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:
16%

Senkit ne zavarjon hogy ez egy látogatottság növelő kamukérdés.

40 éves bomba nő 4 gyerek után, meg 20 év után lángoló szerelem tökéletes szexuális élettel. 😂Peeersze.... És nem, nem dobja ki azonnal hanem mentegeti hug, hogy "belesodródott". 😂 A világon nincs ekkora balf@sz. Amúgy is egyértelmű a helyzet de a kérdező még csavar párat a sztorin. 😅👍

2023. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az is komikus, hogy 17 éves volt a csaj, amikor összeházasodtak.
2023. júl. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 anonim válasza:
82%
Van ilyen balfasz, pl én is. 40 éves nő simán lehet bombázó, 4 gyerek után, csak ügyelni kell magára. A probléma pont az is lehet, hogy nagyon korán ment férjhez, úgymond nem élte ki magát, gyerekek megnőttek és rájött, hogy neki még "jár"az élettől ez-az. A mai 30-40 éves női korosztály nagyon tudja ezt hangoztatni. Az még mindig nem derült ki, hogy a szerető milyen korú, beosztású stb., pedig az sokat elárulna a viszonyról.
2023. júl. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/76 anonim ***** válasza:
85%

Ez vagy egy kamu kérdés, vagy február óta semmi sem változott!

Ugyanis februárban már egyszer kiírtad ezt a kérdést, emlékeztem rá. Elég sok választ kaptál akkor is, mégsem haladt előre az ügy.

Elválni nem akarsz, mentegeted a feleséged, de a gyomrod nem igazán veszi be amit csinált.

Akkor ezek után még mit lehet neked tanácsolni? Szerintem semmit.

Vannak önsorsrontó emberek. Tudom, nem te vagy a hibás, de abban igen, hogy ha már ez megtörtént akkor hogy cselekszel. De te valójában nem cselekszel, csak szenvedsz. Tudod, mindenki a maga szerencséjének a kovácsa..., ahogy a mondás tartja.

Nálatok valószínűleg már csak akkor lesz változás, ha már tányérdobálásig fajul a vita és az utálat. De addig kivártok.

A gyerekek meg ezt tanulják el tőletek, mint rossz párkapcsolati mintát. Azt hiszik hogy ilyen helyzetben az a jó ha valamelyik fél becsicskul, megalázkodik, tűr, nem szól semmit, mert az a lényeg hogy a család együtt legyen tartva mindenáron. Az sem baj ha boldogtalanok a szereplők, csak ne kelljen válni, ne kelljen kimozdulni a megszokott életkörülmények közül (mert az nehéz és macerás). Inkább mindenki szenvedjen.

Te tudod hogy meddig akarsz még ebben a se vele se nélküle állapotban élni.

Jobban járnál ha pszichológushoz fordulnál, hátha rávilágít egy két dologra, segít valamilyen megküzdési stratégiát kialakítani, mielőtt teljesen felőrölne lelkileg ez az egész.


Itt az eredeti kérdésed:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

2023. júl. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/76 anonim ***** válasza:
79%

57

Én is emlékszem rá.

Nekem amúgy igaznak tűnik.

az tény ha február óta nem tudta ezt elrendezni, akkor ez nem lesz megoldva.

Mi itt nem tudunk neki olyat mondani, amtól megoldódna az élete.

Én elengedném ha ennyire nem megy. Persze nem nekem kell mindent botitani.

mondjuk a felesége borított igazan, de még is neki kell majd változtatni..

Valaki írta hogy az kéne hogy az asszony tanúsítson igazi megbánást.

De ez láthatólag nincs igy.

Nem tudom mit érez a nő irántad,de ha ez nics meg,akkor baj van..

2023. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 anonim ***** válasza:
71%
"Nem tudom mit érez a nő irántad" Szerintem nem sok mindent,ha képes volt arra,hogy amíg a férj élet halál között van,nem érte aggódik, hanem a szeretője farkán ugrál.
2023. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/76 anonim ***** válasza:
62%
Nem látjátok az eredeti kérdésben a pasi 49 éves a nő 41.... Érdekesen megy az idő nálatok. 😂Nem kamu persze... Ezt is le lehet pontozni birkák.
2023. júl. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!