Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiként írok, ami valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. Van feleségem, gyerekek is, de megismertem egy nálam jóval fiatalabb lányt és szeretnék vele komolyabb kapcsolatot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Férfiként írok, ami valószínű ritkább itt, mégis fontos kérdésem van. 38 éves vagyok, van egy feleségem és két gyerekünk, több, mint 15 vagyunk együtt. Jelenleg együtt élünk nejem saját lakásában. Megismertem egy fiatal lányt a munkahelyem és nem szűnik a vonzalom iránta. Én próbáltam elhatárolódni tőle, de nem sikerült és most már ott tartok, hogy szeretnék vele lenni. A munkahelyen mivel tudják, hogy van családom, csak kollégiális viszonyban vagyunk. De rendszeresen találkozunk a parkolóban, titokban, és már volt kolléga, aki rákérdezett, mi van köztünk. Mivel csak így tudunk találkozni, szex nincs köztünk, de nagyon vágyom rá és most már arra gondoltam, elhagyom a nejem és a gyerekeket és anyámhoz költözöm. De félek, hogy ha ez az új kapcsolat nem működik, a nejem nem fogad vissza. Akik tudnak róla, most azt mondják, hogy én vagyok a gonosz, de nem tudok mit csinálni, ha így érzek.



2023. júl. 21. 07:28
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/1801 A kérdező kommentje:
Igazából a dilemmám, amiről a kérdés is szól : hogyan döntsek jól? Persze az ésszerű az lenne, hogy elengedem a fiatal lányt, maradok a nejemmel, gyerekekkel. De akkor én nem leszek boldog. A gyerekek viszont nem sérülnek egy válás miatt. Most azt érzem, hogy itt a család, egy biztonságos közeg, ahol felépítettünk valamit,én jól érzem magam itt alapvetően, de hiányzik valami. És ez a valami a fiatal lányban megvan. A tűz, a szenvedély,a fiatalság. Nekem nincs nagy vagyonom, ezt ő is tudja, az autóm se mai darab,mégis velem van. Tehát nem anyagi haszonlesés vezeti. És úgy érzem, ha nem próbálom ki, milyen vele, akkor hogyan tudnám eldönteni, hogy a feleségemmel maradjak - e? Ha most tudnám előre, hogy mi vár rám, persze könnyebb lenne dönteni.
2023. júl. 21. 08:36
 22/1801 anonim ***** válasza:
99%

Az új nőd sem úgy fog kinézni 15 év múlva, mint most. És te sem fiatalodsz. Némi önkritikád igazán lehetne már két gyerek után kérdező. Nem várható el senkitől sem, hogy 40 körül 18-nak nézzen ki. Látható, hogy hiába vagy már ennyi idős, amennyi, az agyi teljesítményed nem követte az évek számát, csak a külsőd. És ez gáz, de nagyon.

A feleséged meg jobban jár, ha utadra enged. Egy szellemileg tini korban rekedt fazonnal él együtt. Akitől már nem várható fejlődés semmilyen szinten. Ez eléggé lelombozó ám egy felnőtt nőnek. Hát még a gyerekeknek.....

2023. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/1801 anonim ***** válasza:
94%
Fizeted a 30 ezres rezsit, azzal aztán nagyon ki lesz segítve a feleséged, mikor a gyerekeket etetni, ruháztatni, taníttatni kell, vagy ha kell nekik szemüveg, laptop, telefon, szabadidős zsebpénz, azokat mind oldja meg a feleséged, mi? Vagy kamu az egész szöveg, amit tolsz, vagy nagyon patkány vagy xD
2023. júl. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/1801 A kérdező kommentje:
# 23 nem kamu. Fentebb írtam, hogy a fizetésem egy részét viszi a végrehajtó, egészen pontosan a 33%-ot. Tehát annyira nem sok a fizetésem, ha jól tudom a fizetés 50%-a vonható, például ha van gyerektartás.
2023. júl. 21. 08:42
 25/1801 Appassionato2022 ***** válasza:
80%

#14: Írtam, hogy most válok, hidd el, tisztában vagyok a jogi halyzettel is, a bírói gyakorlattal is.:(

Igen, a feleség öröksége, de az esetlegesen ráköltött felújítás, modernizálás árának a fele a férjet illeti. Ha volt ilyen és a férj nagyon erőlködik, akkor ezt megkaphatná. Persze, ha a nőnek van esze, akkor akár hitelből is, de kifizeti, a férj mehet a pici pénzzel az anyukájához.:)

2023. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/1801 anonim ***** válasza:
98%

Akárhogy csűröd-csavarod kérdező, ezt a kapcsolatot te akartad. Abban a pillanatban mikor egyértelmű volt, hogy lehet több megtehetted volna, hogy elkezdesz gorombáskodni, a minimumra csökkented a kommunikációt, tőmondatokat használsz, nem tetted.


Az is tény, hogy megcsaltad a feleséged, ha már volt csók, kézfogás. Érzelmi megcsalásról már az után beszélhetünk hogy ki alakult valami közted és a kolléganőd között, szóval ha csók , kézfogás nem is történt volna, a megcsalás ténye akkor is fennállna.


Emberek vagyunk, megesik, hogy ez vagy az történik. A fair dolog az lenne most, hogy felvállalod mindenki előtt az új barátnőt, elválsz és annak következményeit is elfogadod, bármi legyen a végkimenet.

2023. júl. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/1801 A kérdező kommentje:
#25 nem vagyok ilyen, nem veszekedni, vitatkozni akarok a pénzen, inkább békésen megoldani, amennyire lehet.
2023. júl. 21. 08:48
 28/1801 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem arra ne alapozz, hogy egyáltalán normális lenne még a kapcsolat azokután hogy megcsalod, az mégse jön össze, és akkor visszamész a régihez. Gondold bele magad a feleséged helyzetébe, vagy hogy mennyire lealacsonyító még a gondolata is ennek… mintha csak valami tárgyak lennének a gyerekkel, akiket félreteszel, és később visszamész hozzájuk ha kiszórakoztad magad.

Legjobb lenne ha elhagynád őket, mert szerintem jobbat érdemelnek nálad. És tiszteld meg annyival a feleséged hogy hagyod boldog legyen mással, mert ha egyszer ez megfordult a fejedben hogy megcsald, később is meg fog.

2023. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/1801 Appassionato2022 ***** válasza:
94%
#24: Igen, van egy korlát a letiltásnál, talán tényleg 50%. De az azért marhára nem korrekt, hogy Te már most bekalkulálod, hogy túl sokat nem kap a feleséged a gyerekekre, hiszen neked így is, úgy is tiltanak 33%-ot... Az még OK, hogy boldog akarsz lenni, de hogy ennek járulékos része legyen az, hogy a feleségerd kinlódjon- anyagilag is egyedül -a gyerekekkel, hát , az már messze túl van azon a határon, amit egy feleség/anyuka/nagymama gyomra 'bevesz'. Ezt az anyagi vonulatot erősen át kellene gondolnod! Nem azt a részt, hogy az anyagiak miatt maradj a házasságban, hanem azt, hogy hogyan tudsz tisztességesen gondoskodni a gyerekekről akkor is, ha elválsz.
2023. júl. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/1801 anonim ***** válasza:
99%

#21

Fogyatékos vagy, vagy miért nem érted??

A házasságodnak VÉGE, ennyi volt, meghalt, ideje elengedni.

Te soha az életben nem fogod tudni ezt helyrekalapálni, hogy egy éve mész kifelé. A feleségedre se fogsz tudni soha úgy nézni, mint azelőtt. Azt hiszed, hogy neki nem tűnt fel, hogy megváltoztál? Lehet, hogy szerencsétlen hónapok óta próbálja helyrehozni azt a házasságot, amiben már csak ő van benne. Miközben te fejben versenyezteted a másikkal, mert belőle hiányzik az a "valami". 15 év után nem tudja megadni az újdonság varázsát? Nem kéreti magát hónapokig, hanem egyből megkapod a szexet? Tényleg, a ku.rvaannyát az ilyen nőnek, hát milyen feleség, bezzeg a kis szeretőd, aki a puncimegvonással még a válást is ki tudja zsarolni.


Nincs miről döntened, apafej. Elcseszted a házasságod, vége van. Be kell látni, és össze kell csomagolni, aztán húzni kell anyuhoz lakni. Sok boldogságot!

2023. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!