Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet még jövője a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Kiderült a tegnapi nap folyamán hogy barátnőm megcsalt. Nem vagyok az a féltékeny típus soha nem mondtam hogy nem mehet nélkülem ide vagy oda, soha nem ellenőrizgettem az üzeneteit szóval nem ellenőrzés céljából de a kezembe került a telefonja. 6 éve vagyunk már együtt szóval egyből észrevettem az idegességet az arcán meg a viselkedésén, és itt jött a fekete leves

Már csak azért is belenéztem az üzeneteibe, facebookon nem találtam semmit de instagrammon láttam hogy beszélt egy sráccal ott is törölve voltak az üzenetek de 1-2 szívecskés üzeneten kívül mást nem találtam. Kérdőre vontam a páromat hogy ez mégis mi?! Mindent tagadott,Ezért én elküldtem haza. Csak nem hagyott nyugodni a gondolat utána mentem ő eppen az egyik barátnőjénél volt. Újra elkértem tőle a telefont és megnéztem facebookon a barátnőjével való beszélgetést amiből kiderül hogy ezzel az ominózus sráccal lefeküdtek. Teljesen összetörtem...

Nos a kapcsolatunkról azt tudni hogy 6 éve vagyunk együtt nemrég vettünk egy házat amit szépen lassan ujjítgatunk fel hazfelujítas nagyon sok energiát és pénzt visz el ezért rendszeresen járok túlórázni is, és éreztem énis az utóbbi időben hogy emiatt nincs rendben minden a kapcsolatunkban és ő is ezzel védekezett hogy eltávolodunk egymástól és pont egy gyenge pillanatában történt meg az eset. Látszik rajta hogy sajnálja és megbánta a dolgot de bennem egyenlőre olyan vegyes érzelmek vannak hogy nem tudom mi tévő legyek mélyen legbelül szeretem mert sokmindenen átmentünk már együtt de közben gyűlölöm is azért amit csinált. Könyörög nekem hogy próbáljuk meg újra meg hogy adjak meg 1 esélyt neki.

Tudom egy kapcsolatban kettőn áll a vásár és énis hibás vagyok hogy hagytam kihűlni a kapcsolatunkat de szerintem nem ez lett vólna a módja hanem az hogy leül velem beszélni hogy figyelj ez és ez van próbáljuk meg megoldani a problémát.

Volt közös jövőképünk családot gyerekeket terveztünk miután kész lett volna a ház most meg úgy latom hogy minden amire vágytunk az összeomlott.


Véleményetekre vagyok kíváncsi hogy mit tennétek a helyemben?

Adjak neki még 1 esélyt.?

Vagy engedjük el egymás kezét.?



2023. szept. 18. 13:39
A kérdező szavazást indított:
Adjak még egy esélyt magunknak?
Engedjem el a kezét és szakítsak vele?
33 szavazat
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hülye megfogalmazásért de tropa vagyok, nézzétek el nekem
2023. szept. 18. 13:40
 2/33 anonim ***** válasza:
91%
Én most dobbantanék, nagyon gyorsan! Örülj neki, hogy nincs gyerek, így a pici nem sínyli meg. Lehet mindig mentegetőzni meg a másikat hibáztatnia a megcsaló félnek. De végső soron ő döntött úgy, hogy a sárba tiporja azt, amiért dolgoztatok. Szerintem nem érdemel másik esélyt. Úgysem tudnál bízni benne innentől.
2023. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem ne szakíts vele. 6 év sok idő, inkább javítsatok a kapcsolatotokon!

Nekem nem férne bele a megcsalás, én nagyon féltékeny és nagyon birtokló vagyok, de racionálisan nézve meg kéne bocsátani.

2023. szept. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
84%

Aki egyszer csalt, az többször is csalni fog.


Lépj!

2023. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
95%

Kellene a közös ház meg a lóvé, de a pillanatok valahogy mindig "gyengék" és olyan könnyen megvan az a botlás... Hát haver, te tudod, nézd, én száz okot fel tudok hozni a visszafogadás mellett és ugyanennyit ellene, de a mérleg egyensúlya valahogy mindig negatív!

Én nem tudnám túltenni magam rajta. A megcsalás árulás, a gyenge pillanatokat meg az ember jó esetben a párjával próbálja meg átvészelni. Szvsz.

2023. szept. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
Mint olyan aki már csalt, tanácsolom h hagyd menni. Ahol ide jut egy kapcsolat 6 év után ott a megszokás volt már csak csak nem volt vita h látványos legyen ami felhív ja a figyelmet arra hogy szakítani kell.
2023. szept. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
17%

6. Esetleg nyitott kapcsolat?

Vagy a kérdezőnek is járjon egy "menet", ha eljön az a bizonyos gyenge pillanat. Talán működhet? De az meg már a nyitott kapcsolat előszobája.

Akárhogy, ez egy olyan törés, amit szerintem nehéz egészségesen feldolgozni.

2023. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
97%

Figyi nálunk is 6 év után volt egy megcsalás. Feldolgoztam túlléptünk rajta. Család gyerek ház stb.. boldog élet .


12 évvel később itt vagyok összetörve, hogy bazz, ki ez az ember mellettem?! Lehet hogy végig hülyített??


Azt hittem visszaépült a bizalom, és több mint egy évtized után csap szembe a valóság hogy, nem... nem épült vissza az a bizalom, csak eddig nem volt olyan szitu amiből ez előjött vna.


Ezzel a tapasztalattal a hátam mögött azt mondom, ha esélyt adsz mindenképpen szakemberrel járjátok végig!

2023. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%

Így kezdeni egy házasságot alapvetően monogámnak indult kapcsolatban hulla dolog.

Más házasságban csalodva 45 - 50 évesen így nyitni egy új párkapcsolatot

2023. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

3. Igen, csak egy kapcsolat nem csak racionalitásból áll. Ja, bemagyarázhatom magamnak, hogy "végülis attól, hogy egyszer jól megdöngették, még nem történt semmi".

Szerintem meg dehogyisnem.

Ha én hűséges vagyok, elvárom, hogy a másik se ossza meg mással a közös ágyunkat.

2023. szept. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!