Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lehet még jövője a kapcsolatun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még jövője a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés

Kiderült a tegnapi nap folyamán hogy barátnőm megcsalt. Nem vagyok az a féltékeny típus soha nem mondtam hogy nem mehet nélkülem ide vagy oda, soha nem ellenőrizgettem az üzeneteit szóval nem ellenőrzés céljából de a kezembe került a telefonja. 6 éve vagyunk már együtt szóval egyből észrevettem az idegességet az arcán meg a viselkedésén, és itt jött a fekete leves

Már csak azért is belenéztem az üzeneteibe, facebookon nem találtam semmit de instagrammon láttam hogy beszélt egy sráccal ott is törölve voltak az üzenetek de 1-2 szívecskés üzeneten kívül mást nem találtam. Kérdőre vontam a páromat hogy ez mégis mi?! Mindent tagadott,Ezért én elküldtem haza. Csak nem hagyott nyugodni a gondolat utána mentem ő eppen az egyik barátnőjénél volt. Újra elkértem tőle a telefont és megnéztem facebookon a barátnőjével való beszélgetést amiből kiderül hogy ezzel az ominózus sráccal lefeküdtek. Teljesen összetörtem...

Nos a kapcsolatunkról azt tudni hogy 6 éve vagyunk együtt nemrég vettünk egy házat amit szépen lassan ujjítgatunk fel hazfelujítas nagyon sok energiát és pénzt visz el ezért rendszeresen járok túlórázni is, és éreztem énis az utóbbi időben hogy emiatt nincs rendben minden a kapcsolatunkban és ő is ezzel védekezett hogy eltávolodunk egymástól és pont egy gyenge pillanatában történt meg az eset. Látszik rajta hogy sajnálja és megbánta a dolgot de bennem egyenlőre olyan vegyes érzelmek vannak hogy nem tudom mi tévő legyek mélyen legbelül szeretem mert sokmindenen átmentünk már együtt de közben gyűlölöm is azért amit csinált. Könyörög nekem hogy próbáljuk meg újra meg hogy adjak meg 1 esélyt neki.

Tudom egy kapcsolatban kettőn áll a vásár és énis hibás vagyok hogy hagytam kihűlni a kapcsolatunkat de szerintem nem ez lett vólna a módja hanem az hogy leül velem beszélni hogy figyelj ez és ez van próbáljuk meg megoldani a problémát.

Volt közös jövőképünk családot gyerekeket terveztünk miután kész lett volna a ház most meg úgy latom hogy minden amire vágytunk az összeomlott.


Véleményetekre vagyok kíváncsi hogy mit tennétek a helyemben?

Adjak neki még 1 esélyt.?

Vagy engedjük el egymás kezét.?



2023. szept. 18. 13:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
72%

Nincs már kommunikáció


Mondhatta volna h baszki elhanyagolsz és az első jött ment érzelmet vált ki belőlem /vonzodok hozzá / meg akarom magam jól dugatni, ha nem hozzuk rendbe a kapcsolatot akkor még fogom tenni.


De nem ezt csinálta

2023. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os pénz az nem hiszem hogy motiválta mert mind a ketten viszonylag jól keresünk

Plusz a háznál ő adta bele az önrésznek a nagyobbik részét.


Kedves 8-as ő is könyörög nekem hogy menjünk el terápiára.

2023. szept. 18. 14:08
 13/33 anonim ***** válasza:
94%
Menjetek, ha más nem akkor segít lezárni és a következő kapcsolatodat hatalmas előnnyel kezded.
2023. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy mehetsz vele terápiára, ha később is bizalmatlan leszel akkor szakíts
2023. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
47%

12.


Úgy értem: a hozzád kapcsolódó anyagi jólétből azért kivenné a részét. Ott nincsenek gyenge pillanatok, gondolom.

Amúgy ja, 11-es jól leírta a lényeget, amire próbálok én is itt utalni. Szerintem nem szeret téged. Akárhogy könyörög, amikor vetkőzni kellett meg lábat széttenni, akkor "elfelejtette", hogy ott vagy neki, elvileg a párja...

Én nem csinálnám tovább, innentől sztem az ember csak a saját idejét rabolja meg idegszálait.

2023. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
83%

Most kövezzetek meg, de nekem is volt "gyenge pillanatom" akkor 12 éve voltunk házasok.

A férjem megbocsátott.

Aztán eltelt 3-4 év és újra megtörtént....

2023. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
34%
Én egy esélyt mindenképpen adnék és megpróbálnám feldolgozni.
2023. szept. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
79%
16. Erről beszéltem...
2023. szept. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Egy megcsalást alighanem - ha van is lelkiismerete - egyszer volt nehéz meglépni. Legközelebb ennél is könnyebben teszi meg. Szerintem nem lehet benne megbízni.
2023. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Szomorú ilyeneket olvasni.

Magadat ne hibáztasd, én is voltam úgy, hogy sokat túlóráztam, fáradt voltam, mint a dög, de nem magam miatt tettem, hanem a kettőnk jövőjének a megalapozásáért.

Ezt nem tudom, hogy nem tudta felfogni az exem pl.

Nem örökre terveztem ezt, csak amíg egyenesbe nem jövünk.

Erre félrek*rt, de nem is egyszer, nem is egy emberrel.

Szerettem, de elváltak útjaink aznap.

Ennek már 8 éve. Addig folyamatosan volt kapcsolatom, de azóta inkább egyedül.


38f

2023. szept. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!