Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bukott le a hűtlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bukott le a hűtlen párod, házastársad? Sejtetted, hogy félrelép? Vagy váratlan volt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 17. 19:29
1 2 3 4
 21/32 minecraft2 ***** válasza:
100%

"De ez nem a személye miatt volt, hanem mert minden ember alávaló, hűtlen és köpönyegforgató. Ez tette naggyá az emberiséget."

Az hogy ez a te tapasztalatod nem jelenti azt hogy ez az igazság, valószínűleg miattad van ha ezt látod, más embernek nem ez a tapasztalata.


"Ha rendesen kielégítetted volna nem.ment volna máshova!"

Ez nem feltétlenül igaz.. Lehet érzelmi vagy fizikai gond is. Egy férfi egyébként tud szeretni egy nőt, akkor is ha esetleg más nővel lefekszik. Fordítva ez már nem így szokott működni, ha egy nő csal meg az érzelmi megcsalás is egyben.

2023. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki egy galamblelkű embernek ismer és az is vagyok, de ha megtudnám hogy a párom úgy csalt meg hogy nem védekezett, és utána velem volt és akkor se, akkor engem nem érdekelne, hogy nőt nem ütünk meg."

"Másrészt, ha félre akarok menni akkor még az orált is gumival. Pont a fertőzések miatt. Sok agyatlan."

Meséljetek már akkor, okoskák, hogyan nyaltok ki egy punszit? A nyelvetekre húzzátok a gumit? Vagy hová?

2023. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%

20


Nem, nem csak te nem érted. :)

2023. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
59%

20.


Elég buta lehetsz, ha nem sikerült megérteni pár mondatot. "Betű van nehéz", mi?

2023. okt. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
#5. Szerintem, nem ide akartál írni.
2023. okt. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
68%

25.


Elég gyenge leplezése ez annak, hogy nem értetted meg, hogy én a másik fél megcsalását, előre borítékoltam. Szó szerint. Tudtam, hogy megfog történni. És igazam is lett! Mint majdnem mindig, sajnos, amikor rossz dologról van szó.

2023. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
43%
#26. Így érthető.
2023. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Megtaláltam a másik nő mobilját a lakásunkban. Mikor hazaértem leülök a kanapéra, nézem mi ez, ott volt félig becsúszva a telefon. Elég nyilvánvaló h női telefon, csillivilli tokban. A férjemet kérdezem mit csinált délután, látom rajta hogy hantázik, eldöntöttem h a telefonról nem szólok, amíg ki nem derítem kié. Merthogy feloldani nem tudtam, gondoltam várok hátha valaki felhívja.

De nem kellett sokat várnom, csöngettek az ajtón, lemegy a férjem, persze nagy titkolózás, h ki az.

Jön a nappaliba, egyre idegesebb fejjel keresi a kanapénál, meg mindenhol - valamit.

Lerohan a ház elé megint, én fél perc múlva megyek utána, látom ott áll egy nővel. Mutatom a telefont: ezt keresitek?

A férjem arca full vörös, a nő meg csak röhögni tudott.

Ennyi...

2023. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
84%

"Megtaláltam a másik nő mobilját a lakásunkban."

Az idegen illatot nem érezted meg a lakásban? Nem létezik, hogy egy idegen ember idegen parfümjét nem éreznéd meg odabent pár órával később.

"Lerohan a ház elé megint, én fél perc múlva megyek utána, látom ott áll egy nővel."

Jobb sztori nem volt? Ez annyira gyenge, hogy nem találja a cicababa a telót és visszamegy a kandúr lakására és becsenget. Vagy apuci azt hazudta, hogy elvált, vagy mi?

2023. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

"Megtaláltam a másik nő mobilját a lakásunkban. Mikor hazaértem leülök a kanapéra, nézem mi ez, ott volt félig becsúszva a telefon. Elég nyilvánvaló h női telefon, csillivilli tokban."

Persze, mert amikor mentek el, nem is tűnik fel senkinek, hogy basszus, hol a telefonom? Előbb keresi az ember a telóját, mint a kulcsát, vagy a pénztárcáját. Aztán meg még vissza is megyek becsengetni, amikor már hazaért az asszony.

nov. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!