Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bukott le a hűtlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bukott le a hűtlen párod, házastársad? Sejtetted, hogy félrelép? Vagy váratlan volt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 17. 19:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
6%

8.

Ha rendesen kielégítetted volna nem.ment volna máshova!

2023. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem bukott le. Válás után dobta a szeretője, vissza akarta sírni magát a kapcsolatba. Csak az az út amin távozott egyirányú.
2023. okt. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
90%
Kisebb házibulit tartottunk, de két feles után nagyon elkezdett fájni a fejem, szóval én elvonultam a hálóba, de a szemüvegem a szomszédos szobában hagytam. Mikor már annyira nem fájt a fejem, a vendégek is kiütötték magukat, csend volt olvasni akartam, akkor jutott eszembe, hogy a másik szobában hagytam a szemüvegem. Fogom magam, nyitok be a másik szobába, erre a pasim tök meztelenül full részegen szopta az egyik szintén részeg haverja farkát. Kb sokkot kaptam, bementem, fogtam a szemüvegem kimentem, majd mondtam, hogy nyugodtan folytassátok csak. Elhúztam onnan haza.
2023. okt. 18. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Megcsaló félt nem értem. Gumi nélkül szexel a partnerével? Otthon is a párjával! Ennyire hülyék az emberek? Férfi vagyok de én nem csaltam meg a páromat, nem is fogom. Másrészt, ha félre akarok menni akkor még az orált is gumival. Pont a fertőzések miatt. Sok agyatlan.
2023. okt. 18. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

#12!

Milyen kapcsolatban volt a párod! Szerető megijedt azért dobta 😁😁

2023. okt. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
91%

Először csak gyanú volt, majd egyre inkább kezdett összeállni a kép, és - bár röstellem, de - belenéztem a telefonos üzeneteibe. (Akkor még nem volt Messenger, csak SMS.) Az volt a bizonyosság.

Dolgoztam érte, de egy harmadiknak mindíg előnye van egy régóta tartó párkapcsolattal/házassággal szemben.

Elváltunk...

2023. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
18%
Rengeteg apró jele volt, amit nem vettem tudomásul, mert az első kapcsim féltékenység miatt ment tönkre, végül megkértem egy tisztánlátót aki elmondta van egy állandó b@szója és a legutóbbi buliban 3 fagyit is rendelt ha értitek. Én decensnek hittem de totál érdekkapcsolat volt. Pénzcsap off kocsi vissza kereset bead good by..
2023. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem barátnőm elment bulizni én dolgoztam 10-ig ezért nem mentem vele. Mikor haza ért olyan 1-2 körül felkeltem rá mert beesett az ágyba kb annyira részeg volt. Szexelni akartam vele ha már ébren voltunk mind a ketten aztán amikor lehúztam róla a bugyit jött a meglepetés. Tiszta ge*i volt... elsőnek azt hittem csak folyása van szimplán de látszott hogy nem az mert ennyi nem jöhet ki egy nőből...

Kérdeztem tőle hogy ez most mi, ő meg ingerült lett ezért kint aludtam a kanapén.


Reggel mikor kérdeztem tőle az estéről hülyének voltam beállítva, és hogy csak fel volt izgulva miattam. Beszéltem barátnőivel és az egyik aki lelkisebb volt elmondta hogy egy sráccal eltűntek 1,5 órára és szerinte is volt valami.


Természetesen lapát lett, és az albit fizethette egyedül.

2023. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
82%

#18!

Igényes egy exed lehetett. GE.cisen ment haza? Gumi nélkül szexel miközben otthon még gumiban kell sokaknak? Ezt soha nem fogom megérteni. Alkalmi kapcsolat gumi nélkül, otthon meg gumival! Tudom nem írtad hogy gumival dugtatok de altalanositok. Hogy volt arca úgy hazamenni? Jogos a szakítás.

2023. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
79%
Az 5ös választ csak én nem értem?
2023. okt. 19. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!