Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után,hogy érezted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után,hogy érezted magad?

Figyelt kérdés

Főképpen férfiak érzéseit várom,de a nők is nyugodtan írják le.

(Ha te csaltál,ha téged csaltak)


jan. 11. 15:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Elárulva, velejéig megbántva.
jan. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Elindultam a Dunanak. Csak útközben találkoztam egy ismimmel aki meg teljesen feldobott.

Másik pasimnál meg benyugtatoztam meg pia mert nem akartam a szakitas fájdalmát erezni. Tudomasul vettem csak de nem akartam érezni semmit. Intoxicálo lett a vége es jött hozzám megint az ugyanaz az ismim es feldobott.

jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom..Azóta ,jobb’ lett?
jan. 11. 16:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azota nem volt senki.olyan pasim aki csalna es azert lenne vége. Teljesen más jellegűek már a kapcsolataim. Inkább ők a féltékenyek rám. Féltenek szeretnek minden oké.

De nem is gondolkodom már örókszerelmben mint korábban


Korábban azért volt akkora összeomlásom mert teljesen abban a hitben éltem hogy mi örökre együtt es teljesen megfordult velem a világ mikor képen vágott a valóság hogy hát nem.

Ma már nem veszek komolyan pasikat. Lazább vagyok. Es beleveszem a pakliba hogy leléphetnek elhagyhatnak csalhatnak szabad emberek ne várjak semmit.

jan. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első megcsaló pasimnál a megcsalás tudata fájt.

A másik megcsaló pasimnál meg azt akartam hogy ne fájjon azért is mosolygok meg boldog leszek a fájdalmat akartam kiiktani mivel nem látom ertelmét.

Megcsalt kidobva akkor en nem akarok sírni. Minek ilyen után sírni. Szórakozni akarok es élvezni az életet. Nem akqrok fajdalomerzést. De az jött bennem volt es gyülöltem a fájdalmat magát. Nem a pasim nem a masik csajt hanem azt a mardosó érzést amitől jönnek a könnyek, gyülöltem. Magamban. Ezert szépen kiiktattam szerekkel. Csak épp azzal magamat is kiiktattam..

jan. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ezek az érzések ijesztőek..

Nekem a ,barátnőmmel’ csalt meg. Tavaly december 6-án,kedvesebb volt,mint addig valaha,virágot hozott,csokikat,kedves szavakat mondott..

Egyszer (és utoljára) vittem neki ebédet,mert otthon felejtette..Akkor kérdezte a munkatársa,hogy ,,Hogy tudsz mellete lenni ezek után is?”

Nem értettem miről beszél..Akkor ő mondta el,hogy együtt voltak,többször is..Abban a pillanatban össze tört bennem minden,sírtam,nem mondtam el neki,hogy tudok róla. Mikor haza jött akkor rá kérdeztem,hogy ez igaz-e. Igaz volt,akkor még én voltam a rossz,mert,hogy kémkedek utána. Meg ütött.

El dobva a leány gyermekét és 5éves kapcsolatot..Jelenleg a kislányomnak élek,nem akarok senkit magam mellé,el vesztettem mindent egy nap alatt,szeretem őt nagyon..Én az 5év alatt,senkire nem tudtam úgy nézni,mint rá. Kislányommal szeretném élni az életem,dolgozni,mindent meg adni neki,duplán szeretni az apja helyet,együtt mozizni,együtt ÉLNI.

Sajnálom,hogy ez történt mindenkivel. Minden jóra fog fordulni,meg találod egy bizonyos idő után azt,akit meg érdemelsz és szeretni fog. Innen nehéz már bízni..

jan. 11. 20:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nem véletlen kérdezte hogy tudsz vele lenni. Egy utolsó "ember". Egy állat. Semmi nincs benne, üres.

Nagyon meg kell válogatni.

jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
71%
Szarul. Nem nagyon beszéltem senkinek akkor az érzéseimről de azt éreztem, hogy az az X év megsemmisült. Pedig mindent megtettem érte, tényleg mindent. Erősnek mutattam magam, de belül teljesen össze voltam törve. Legszívesebben elbújtam volna minden és mindenki elől mert azt hittem, hogy én vagyok a rossz és egy szar vagyok, mert biztos valami olyan dolgot rontottam el amivel ezt kiérdemeltem. Később rájöttem, hogy bár voltak és vannak hibáim de olyat nem tettem amiért ezzel büntethetne az élet. Elgondolkoztam min tudnék javítani magamon kívül-belül és elkezdtem azokon dolgozni. Mondhatom, hogy szerintem az a csalódás megerősített és a régi hibáimat “kijavítva” egy jobb ember lettem és ezt minden egoizmus nélkül mondom. Egyébként mindig az a mondat volt a fejemben szakítás után, hogy mindenki annyi terhet kap amennyit elbír. Elbírtam és elbírom mert vannak célok az életemben amit el kell érnem. 1 hónapot voltunk külön az eset után, de leültünk és minden kérdésemre választ kaptam. Sajnos kiderült, hogy a páromat befolyásolták olyan szövegekkel, hogy nem én vagyok neki az igazi és ha ő nem lép félre akkor én úgyis félre fogok így (idézem az illetőt) mutassa meg ki az úr a háznál. Ezeket nem akartam elhinni de megmutatta azzal a személlyel a messenger beszélgetéseket. Azóta rengeteget bizonyít a párom, mindenét megnézhetném amit csak akarnék de nem teszem. Próbálok bízni benne még ha nehéz is. Egy pszichoterapeuta ismerősöm azt mondta, hogy ez a botlás nem baj, hogy megtörtént mert ebből lehet építkezni. A páromnak annyit mondtam, hogy ez egyszer megtörtént, ezt elrakom egy “szekrénybe” amit bezárok és a kulcsot eldobom. Ha mégegyszer megteszi az meg egy visszaigazolás lesz arról, hogy hülye voltam és nem érdemelt második esélyt. Akkor még fiatalabbak voltunk jóval, ő annó egy nagyon befolyásolható fiú volt. Ezzel persze nem felmentem, de azt gondolom neki ez az eset olyan szempontból tett jót, hogy rájött mit/kit veszített el egy időre csak azért mert befolyásolták ő meg hajlott rá. Azóta nem hagyja magát, kiáll mellettem és a kapcsolatunkért. 100%-ig megváltozott velem szemben. Sokat tett és tesz, hogy boldog legyek és kiegyensúlyozott kapcsolatunk legyen. Lehet páran azt mondják, hogy ez mese habbal és ami megtörtént az újra megfog. Én bíztam és bízok a szebb jövőben. Nagy önismereti lecke volt mindkettőnknek. Neked kitartást kívánok! …tudod, mindenki annyi terhet kap amennyit elbír és a sok rossz után jönni fog a jó! :)
jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Megsemmisültem. Sajnos lebukás után ment az ígérgetés, de ugyan úgy folytatódott a titkos viszony. Engem csak a 8 hónapos gyerekünk tart életben, akivel most anyukámnál lakunk
jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csaltam. Boldognak, kielégültnek éreztem magam utána. /nő vagyok./
jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!