Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás után,hogy érezted...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után,hogy érezted magad?

Figyelt kérdés

Főképpen férfiak érzéseit várom,de a nők is nyugodtan írják le.

(Ha te csaltál,ha téged csaltak)


jan. 11. 15:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nehéz leírni,vegyesen egyszerre. Megalázva,szomorúan,dühösen,kétségbeesve,céltalanul,önmarcangolva,önbizalomvesztve,bosszúszomjasan,nem kötött le semmi,nem volt 5 perc hogy ne jutott volna eszembe. Hosszú hónapok után tompultak az érzések,néha-néha fellángolva. Ezek már elmúltak.de a tüske bennem maradt.18 év házasság után. Férfi vagyok.
jan. 15. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Elsőnél: csalódtam

Másodiknál: megkönnyebbültem (ettől rettegtem éveken át, végre már nem kell többé félnem, hogy megcsal)

jan. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Olyan, de olyan mérges voltam, hogy legalább úgy kitudtam üvölteni minden addigi rosszat magamból amivel bántott lelkileg is, hogy se köpni, se nyelni nem tudott. Mindennek elhordtam és megaláztam érte, ugyan akkor olyan mérhetlen önsajnálatba váltottam át mindazok után, amit több évembe telt átformálni, megujítani. Sikerült és boldogan élek mint hal a szatyorban. ;)
jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Megcsalt feleségként.20 évnyi házasság után,hát nem volt egy kéjmámor.

El se akartam hinni,annyira szerettem,és olyan belsőséges kapcsolatunk volt,hogy ha valaki más mondja,ki is nevettem volna..

De mivel én még adtam neki egy esélyt,mert ő is ezt akarta,

magunk mögött tudtuk ezt az időszakot.nem volt könnyű,az első két évben

minden egyes alkalommal ha késett,ha nem tudtam pontosan merre van,

mindjártaz villant be,hogy biztosan vele van..

De a 2 .év után,vissza tért a bizalmam,azóta el telt 5év,és jól vagyunk,

soha többé nem találkoztak.Szerintem ettől csak erősebbek lettünk.

jan. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna,hogy megsíratom magam ezzel a kérdéssel..Sajnálom..

Utolsó:Hatalmas szíved van..Örülök,hogy most már értékeli.

jan. 23. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!