Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennének a helyemben ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyemben ? Egyik barátnőm csalja a férjét egy másik ismerősöm pasijával . Nem szeretném elveszteni a barátnőm sem de ezzel egyidőben nagyon etikátlannak tartom a dolgot aminek hangot is adtam, persze eredménytelenül.

Figyelt kérdés
A dologban a legrosszabb az hogy a másik lány semmit sem sejt az egészből és állandóan felkarolná a barátnőm, vigasztalja őt hogy ne legyen szomorú amiért nem működik a házassága.( nem sejti hogy az ő párjával vigasztalodik a háta mögött )

jan. 22. 15:29
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám de csak bizonyítékokkal együtt.
jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
84%
Nem lenne a barátnőm. Én se voltam szent, de ehhez nem lenne gyomrom. Mégha idegennel tenné, de ez a legaljasabb fajta.
jan. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha már adtál hangot a dolognak (szembesítetted a barátnődet gondolom, ha nem akkor ezt tedd meg), akkor én elengendém a barátságot és kiteregetném ezt minden résztvevő felé, bizonyítékkal.
jan. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod mikor bújnak össze, vagy ha látod, hogy smárolnak akkor fényképezd le őket és küldd el a csajnak.
jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
És igenis zavar a helyzet! Mert nem akarok rosszat okozni sehol, szeretem a barátnőm de félek, hogy velem is ezt tenné. Ezért foglalkoztat a téma, mert nem akarok én is úgy járni mint a másik lány.
jan. 22. 15:57
 6/44 anonim ***** válasza:
23%
Te vagy az aki beletolakodsz más magánügyébe. Mi közöd van neked ahhoz hogy kivel kefél? Te is csatlakoznál? Féltékeny vagy?
jan. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
23%
ne avatkozz bele, SEMMI KÖZÖD HOZZÁ ki, mikor, mivel és kivel mit csinál. Törődj a saját kis tyúkszaros életeddel.
jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
0%
#8 és #10 nem ugyanaz az ember
jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem ne mondd el, csak patáliát kapnál a nyakadba. Szerintem ez neked nem kell. De ne barátkozz tovább ezzel a nővel, mert egy gerinctelen féreg! Ezt mondjuk nyugodtan a szemébe mondanám végszónak.
jan. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
72%

Megérkezett a szokásos semmi közöd hozzá hozzászólás. A beszólogatóknak sincs a kérdezőhöz semmi köze amúgy. Tehát ez visszafele is igaz.

Valamint mindenki szavazzon le mindenkit.

jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!