Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennének a helyemben ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyemben ? Egyik barátnőm csalja a férjét egy másik ismerősöm pasijával . Nem szeretném elveszteni a barátnőm sem de ezzel egyidőben nagyon etikátlannak tartom a dolgot aminek hangot is adtam, persze eredménytelenül.

Figyelt kérdés
A dologban a legrosszabb az hogy a másik lány semmit sem sejt az egészből és állandóan felkarolná a barátnőm, vigasztalja őt hogy ne legyen szomorú amiért nem működik a házassága.( nem sejti hogy az ő párjával vigasztalodik a háta mögött )

jan. 22. 15:29
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy ilyen személy nem lenne barátnőm. Ki tudja mikor fog a te barátoddal a hátad mögött flörtölni, lefeküdni? Nem akarnék ilyen személyt a közelemben látni, mert teljesen más az értékrend, így barát nem lehet.
jan. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
64%

Egyrészt, elmondanék mindent a megcsalt feleknek.


Másrészt, az egész bagázst elkerülnék jóóó messzire. Kiváltképp a "barátnődet", aki nem jobb, mimt akármelyik csúszómászó a földben.

jan. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 LuckyLevi ***** válasza:
72%
Ha csak ismerős a megcsalt fél, akkor ne avatkozz be. Nem a Te dolgod. A barátnőddel meg nagyon más az értékrendetek, megszakítanám vele a barátságot.
jan. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 A kérdező kommentje:
Nemrég mentem férjhez, és sok közös programot szerveztünk együtt.. páros randik és kirándulások … mint minden fiatal házaspár. Visszagondolva nagyon szeretett az én férjemmel is beszélgetni és kacarászni, amit mindeddig csak őszinte szimpátiának gondoltam … de már félek h engem is csak ki fog használni.
jan. 22. 17:54
 15/44 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy te nem bízol a férjedben.Én nem mondanám el senkinek.Neki megmondhatod,hogy ennyi volt a barátság.Meg a férjednek az okokat.De,ha dugnának is valaha,jobb,ha tudod,hogy a férjed a hibásabb,mert nem kötelező megállni senkinek.
jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 A kérdező kommentje:
A férjem jó ember, de ő is csak férfi , a barátnőm pedig nagyon szép lány és vonzó a viselkedése. Mindenkiben szimpátiát kelt, ezért is lettünk barátnők meg anno(csodáltam őt). Idővel viszont egyre több jel arra utal hogy nem olyan őszinte, mindig arról panaszkodik hogy a férje őt nem értékelni. Sokszor vigasztaltam én is őt
jan. 22. 18:08
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

16

Ha nem jó a házassága váljon el, és ismerkedjen egyedülállóakkal.

jan. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Bocs,attól,hohy férfi a férjed még nem kell félre kefélnie.Az én férjem jóképű,vonzza a nőket,mégsem megy félre.Megtehetné.
jan. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
50%

" szeretem a barátnőm de félek, hogy velem is ezt tenné. "


What? Ő? Nem a férjed?

Őneki csak megköszönheted, hogy rámutatott arra, hogy mekkor hímqrva a pasid.

jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes módon a csaj pasija ellen miért nem vagy kiakadva? Ő csalja a nőjét, nem a barátnőd. Ő a saját férjét csalja, de azzal nem foglalkozol.
jan. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!