Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennének a helyemben ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyemben ? Egyik barátnőm csalja a férjét egy másik ismerősöm pasijával . Nem szeretném elveszteni a barátnőm sem de ezzel egyidőben nagyon etikátlannak tartom a dolgot aminek hangot is adtam, persze eredménytelenül.

Figyelt kérdés
A dologban a legrosszabb az hogy a másik lány semmit sem sejt az egészből és állandóan felkarolná a barátnőm, vigasztalja őt hogy ne legyen szomorú amiért nem működik a házassága.( nem sejti hogy az ő párjával vigasztalodik a háta mögött )

jan. 22. 15:29
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
81%
Tipik riherongy. A hazassaga is miatta nem jo csak a ferjere huzza a ganét.. az ilyent messze kell kerulni.. mondjuk jo bizalmasanak tarthat ha elmondta de igy rad is nyomast helyezett , hogy ne csak o cipelje a buntudatot.
jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
67%

"A férjem jó ember, de ő is csak férfi "


Ja! A barátnőd is jóember, csak hát nő. És nem ő fogadott nekrd hűséget. Szóval ha félre dug a férjed, akkor annak a férjed az oka, nem pedig valaki más.

jan. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:
Bocsi az utolsó kommentelők azt hiszem nem olvasták el alaposan a beszélgetést. Nem a férjemől szól a dolog, ő nem is szerepel sehol csak említettem h nem vagyok szingli.
jan. 22. 19:31
 24/44 A kérdező kommentje:
De összességében a lényeg az hogy jobb eltávolodni az ilyen emberektől. Ha neki így megfelel az élete, csinálja.. ha szomorú is vagyok miatta, hogy tönkreteszi más életét, nem vagyok felelős érte.
jan. 22. 19:34
 25/44 A kérdező kommentje:
21est tartom a legértékesebb véleménynek, meghozza azt a részt hogy azért mesélte el nekem mert nem akarta egyedül cipelni a terhet, és tudja h sosem árulnám be. Inkább csak szomorú leszek miatta.. ezzel pedig enyhül az o lelkiismerete
jan. 22. 19:49
 26/44 anonim ***** válasza:
67%
Megmondanám a csajnak, vagy ő mondja el a csajnak vagy te fogod. Ha hisztit vág ki, akkor borítanék. Ne feledd, ha hallgatsz átbszod a barátnődet is. Nem kérdés ki itt az undormány ember. Meg is érdemli az ilyen. Igyekezz ne nagyon belefolyni
jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Oke, csak te miért is a másik nő miatt aggodsz!

Az a pasija sara, nem a barátnőde. Ő a férjét csalta meg. Az miért nem érdekel?

Van egy tippem. Attól tartasz, hogy a te férjed is egy himqrva, és már előre mented fel, hogy nem ő tehet majd róla, hanem a galád másik nő

jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen "ku..a jó" barátnők nem kellenének.

Képes belenézni a szemébe annak a szegény nőnek, akinek a férjével kefél és még sajnáltatja is magát, gyomor forgató.

Nem árulnám be de én sem bíznék meg benne.

jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Azért nem foglalkozom a férjem dolgaival, ami már többször említve volt mert teljes mértékben boldoggá tesz, és a barátnőm férjének a dolgaival sem fogok, mert az nem érdekelt kezdettől fogva.

Ami itt érdekelt az az volt h egy ilyen helyzetben az emberek mit tennének .. ha egy számukra fontos személy rossz dolgokat tesz.

jan. 22. 20:04
 30/44 anonim ***** válasza:
Szerintem azért te is levonhatsz abból pár következtetést a kapcsolatotokra, hogy milyen ember is a barátnőd. Mindenki hibázhat de itt konkrétan abba az emberbe törli bele a lábát aki még segítené is. F.s ember.
jan. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!