Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennének a helyemben ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyemben ? Egyik barátnőm csalja a férjét egy másik ismerősöm pasijával . Nem szeretném elveszteni a barátnőm sem de ezzel egyidőben nagyon etikátlannak tartom a dolgot aminek hangot is adtam, persze eredménytelenül.

Figyelt kérdés
A dologban a legrosszabb az hogy a másik lány semmit sem sejt az egészből és állandóan felkarolná a barátnőm, vigasztalja őt hogy ne legyen szomorú amiért nem működik a házassága.( nem sejti hogy az ő párjával vigasztalodik a háta mögött )

jan. 22. 15:29
1 2 3 4 5
 31/44 A kérdező kommentje:
Sajnos az ember sosem tudhatja kit enged be az életébe .. eleinte minden barátság őszintén indul és csak idővel ismered ki a másik karakterét.
jan. 22. 20:14
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem is csodalom hogy legalabb szingli ferfira ment volna ra.. az ilyen nok megcsalnak mindenkit egy ido utan.
jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
47%
Vagy a pasi ment rá a nőre. Nem tudhatod.
jan. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
62%

Én se voltam egy angyal, voltak házas férfiak az életemben, de barátnő, rokon vagy közeli ismerős pasija az mindigis TABU volt, ugyanugy mint az aktuális barátom barátai, rokonai.

Ez amit a te barátnőd csinál, a legnagyobb féregség. Simán lehet hogy a te férjeddel is ki akar kezdeni, vagy ki is fog, ha már nem tette meg. Nyilván mindenhez két ember kell, és jó esetben a ferjed elküldi a francba, de nekem biztos nem kellene ilyen "barátnő", még a közelembe se.

jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

"állandóan felkarolná a barátnőm, vigasztalja őt hogy ne legyen szomorú amiért nem működik a házassága"

Ekkora egy kétszínű kigyot, en kopnek. Egye meg amit fozott a lany pasijaval egyutt. Szegeny lan,es ferj.

jan. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
El kell mondanod a baratnodnek!
jan. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

"másik lány semmit sem sejt az egészből"

Kérj tőle tanácsot, hogy ő mit tenne a helyedben.

jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
72%

Csinálj egy 6 fős közös sörözést, társasozást és ott szembesíts mindenkit a bizonyítékokkal így:

Gyerekek, elmondjátok most a házastársatoknak mit műveltek a háta mögött a másik házastársával, vagy elmondjam én? Na, ki kezdi?

jan. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

"barátnőm pedig nagyon szép lány és vonzó a viselkedése. Mindenkiben szimpátiát kelt"

A kuurvának az a dolga, hogy kellesse magát, nem? 😂

jan. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

"Nemrég mentem férjhez, és sok közös programot szerveztünk együtt.. páros randik és kirándulások … mint minden fiatal házaspár. Visszagondolva nagyon szeretett az én férjemmel is beszélgetni és kacarászni, amit mindeddig csak őszinte szimpátiának gondoltam … de már félek h engem is csak ki fog használni."

"A férjem jó ember, de ő is csak férfi , a barátnőm pedig nagyon szép lány és vonzó a viselkedése. Mindenkiben szimpátiát kelt, ezért is lettünk barátnők meg anno(csodáltam őt)."

Még mindig csodálod és úgy tűnik, mintha már előre elnézést kérnél magadtól, ha egyszer kiderül majd, hogy a te férjeddel is kefél.

Amúgy miért nem beszélgetsz a saját férjeddel erről az esetről? Miért nem kérsz tőle tanácsot, hogy mit tegyél, legalább közben figyelheted a reakcióját, hogy mennyire jön zavarba, vagy mennyire akar lebeszélni arról, hogy szólj a megcsalt nőnek.

jan. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!