Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennének a helyemben ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyemben ? Egyik barátnőm csalja a férjét egy másik ismerősöm pasijával . Nem szeretném elveszteni a barátnőm sem de ezzel egyidőben nagyon etikátlannak tartom a dolgot aminek hangot is adtam, persze eredménytelenül.

Figyelt kérdés
A dologban a legrosszabb az hogy a másik lány semmit sem sejt az egészből és állandóan felkarolná a barátnőm, vigasztalja őt hogy ne legyen szomorú amiért nem működik a házassága.( nem sejti hogy az ő párjával vigasztalodik a háta mögött )

jan. 22. 15:29
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
A pasit miért nem krvazzatok? Ugyanazt csinálta.
jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Azt a megcsalt lányt mutasd meg nekem, majd én b@szélek vele... 😏
jan. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

"A pasit miért nem krvazzatok? Ugyanazt csinálta."

Kurrvaazis! Így már jó?

jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Mi lett, nyuszi, mondd már! Nem lehet, hogy csak téged hülyítenek, hogy elmondod-e? 😂
jan. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!