Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha tudtodon kívül megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudtodon kívül megcsalt vagy, mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Mikor az ember jön megy nyugodtan es a pasija nője röhögi titkon es titkon beszelnek ejjel, míg alszol.

Voltam ilyen helyzetben es sajnálom hogy több év kellett míg rájöttem, egesz addig csúfságoltak velem.

Egy ilyen szintű árulást úgy éltem meg, hogy nagyon gáz, szégyelltem magam, hogy éltem nyugodtan es közben át voltam verve. Azt szégyellltem, hogy a titkos nő röhögött rajtam, mert neki, mint kiderult, nem is kellett a pasim komolyra, csak szexre


febr. 28. 08:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%
Szerencsére ekkora taigetosz-szökevényekkel még nem hozott össze a sors, de imádkozom érte, hogy ne is hozzon.
febr. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
A megcsalás mindig tudtodon kívül zajlik. Csak annyi a különbség, hogy mikor bukik le a másik, vagy észreveszed-e ha olyan szerelmes vagy, naiv vagy, vagy ha olyan jó színész, manipulál össze-vissza.
febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
És hogyan szakíts es allj ki magadert ha eszre sem veszed évekig ?
febr. 28. 08:37
 4/18 anonim ***** válasza:
75%

Elé állsz és mondod, hogy vége, mert:


A) Nem szereted már, nem akarsz vele lenni tovább - a valódi okot nem adod meg, a megcsalást.


B) A hűtlenségre hivatkozva szakítasz - tudod, hogy megcsalt, ne is magyarázkodjon, mert fölösleges, kívánsz neki sok szerencsét és emelt fővel távozol.

febr. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
78%
Először is azon is múlik mennyire vagytok összekötve. Azaz van e közös bármitek, amit osztani kellene. Ha együtt laktok és te vagy nála, akkor rendezned kell a lakhatásod. Amint megoldottak az alapkérdések, össze kell szedned minden erődet és szembesítened a tetteivel. B verziónak egy esélyt hagyj a folytatásra, ha eléggé szereted és látsz rá relevanciát. Ha nem, akkor csak hidegen add ki az útját és a cuccait.
febr. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

Nőknek ez valami perverz örömet okoz, rákattanni más palijára.

Ego-fényezés, utána hibáztatás, "minden férfi disznó", de jó nő vagyok, nekem ez is sikerült, stb...

Én azoknak adok igazat, amikor ilyenkor megtépik egymást a nők a háttérben.

febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy hogyan szakíts, ha nem is tudsz a megcsalásról, hanem élsz es fogalmad sincs hogy megvagy csalva , így kiállni sem tudsz magadért
febr. 28. 08:47
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

Istenem, leírtam az A verziót, mondd csak azt, hogy már nem szereted, vagy nem tudsz benne bízni és inkább szakítasz, vagy azt, hogy úgy érzed semerre se halad a kapcsolat.

Ha bizalmatlan vagy nincs értelme kapcsolatban maradnod, mert hiába hűtlen, vagy nem hűtlen te akkor se bízol benne meg.

febr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
56%
Rám nézve nem gáz, ránézve gáz. Viszont, ha én hamarabb megcsaltan, akkor csak nevetek rajta.
febr. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
80%

Nyilván gáz maga az egész helyzet, de te megcsaltként nem tehetsz róla. Nem a te hibád, nem a te szegénységi bizonyítványod. Merted annyira szeretni és bízni benne, hogy át tudott verni, ez nem neked szégyen. Én biztos nem érezném cikinek, hogy a másik nő röhögött rajtam, inkább azon gondolkodnék, a pasinak milyen ciki, hogy két szék között a földre… (hiszen a másiknak csak szexre kellett)

Az ilyesmi miatt nem kell szégyenkezned, legközelebb normális párt találsz majd magadnak, aki nem bánik így veled. (Arra figyelj, hogy majd ne legyél túl paranoiás)

De neked nem kell kellemetlenül érezned magad, te nem tettél semmi rosszat, csak bíztál.

febr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!