Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha tudtodon kívül megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudtodon kívül megcsalt vagy, mennyire gáz?

Figyelt kérdés

Mikor az ember jön megy nyugodtan es a pasija nője röhögi titkon es titkon beszelnek ejjel, míg alszol.

Voltam ilyen helyzetben es sajnálom hogy több év kellett míg rájöttem, egesz addig csúfságoltak velem.

Egy ilyen szintű árulást úgy éltem meg, hogy nagyon gáz, szégyelltem magam, hogy éltem nyugodtan es közben át voltam verve. Azt szégyellltem, hogy a titkos nő röhögött rajtam, mert neki, mint kiderult, nem is kellett a pasim komolyra, csak szexre


febr. 28. 08:21
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Milyen verziókat mondjál 8 as, ha meg vagy csalva, de NEM TUDSZ RÓLA?

Nem tudod ergo nincs mit mondj A es b verziót. Te nem erted, de mindegy. Te azt hiszed azt kérdem, hogy szakításkor mit kell mondani

Hany es hany ember lehet ilyen megalazó helyzetben es nem is tud róla

febr. 28. 09:33
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megalázó a helyzet, csak rossz lapot húzott. Az már a te személyiséged, hogy hogyan éled meg. Én valamiért azt feltételezem, hogy tök kínosan érezte magát az, akivel találkoztam, ezért nem tudott normálisan viselkedni (persze látni kellene az adott reakciókat) szóval általában vagy valaki nagyon rongy ember vagy szerintem nem röhög a hátad mögött, hanem bűntudata van.
febr. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, tudom, hogy hülye vagyok, de basszus ha nem tudom, hogy megcsalnak, akkor mégis miért lenne nekem rossz? Azt hiszem, hogy minden oké.
febr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod hogy megcsal akkor miért szakitanál, ha amugy minden rendben van?

Abból meg nem lehet kiindulni hogy mimden férfi hűtlen, mert nem mind az, és amég nem tudod biztosra, addig nem is biztos hogy megcsal.

Ebben ez a rossz, hogyha elég eszes a pasi, a szerető meg szintén, és még "megbizható" is, akkor sose fog kiderülni.


De ugyanez lehet nővel is, hogy ne csak a pasikat minősítsem.

febr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

És ha nem derül ki, mit lehet csinálni?

Tudtodon kívul hulyet csinalnak belőled

febr. 28. 10:58
 16/18 anonim ***** válasza:
64%
Kérdező, egy jó pszichiátert javaslok.
febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Nem leszel “hülye” azért, mert megcsalnak, nem tehetsz róla. De fordítsuk meg: szerinted ha a másik lány azzal büszkélkedik a barátnőinek, hogy hogyan vette hülyére a palidat (hisz csak szexre kellett), és hogy csaltak meg téged, majd megdícsérik? Vagy a családtagjai büszkék lesznek rá? Ezek az emberek max a gyk-n büszkék arra, hogy szeretők! (az esetek többségében) hidd el, nem büszkeség ez nekik, tehát nem is akarnak hülyét csinálni belőled. Tényleg rossz érzés lehet, hogy nem vetted észre. Elhiszem, megértem, és hidd el, tényleg sajnálom, nagyon rossz lehet. De nem röhögnek rajtad, nem büszkélkednek veled, és hidd el, cseppet sem érdekelted őket. Nem akartak hülyét csinálni belőled, max a palid, de őt meg gondolom kiraktad. Ne rágódj többet, változtatni már úgy sem tudsz rajta.

febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

#15

Komolyan egyre kevesbé értelek... Neked ez valami sulyos fóbia vagy mi. Ha nem derül ki, nem derül ki, senki nem fog emiatt hülyének nézni, meg az se aki tudja. Aki nem az meg főleg nem.

De szerintem neked nem való parkapcsolat, mert lehet az a pasi akarmilyen szent, te azon fogsz agyalni hogyan szakits vele mert nincs bizonyitékod a megcsalásra, de mégis biztos vagy benne...

Keress fel egy pszichológust

febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!