Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azért vesztettem el az érdeklô...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért vesztettem el az érdeklôdésem, mert megcsalt, vagy elmúlt a ”rózsaszín köd”?

Figyelt kérdés
A pasimra ráuntam csupán 2 év után
márc. 4. 01:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
ha megcsalt, akkor normális hogy elmúlt a vágy. vagyis nem tudsz többé megbízni benne.
márc. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalt akkor persze hogy nem érdekel xd
márc. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ő már nem olyan nem szeret nincs minek vele lenni.
márc. 4. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

ráuntam azt mondja....


Megcsalt aranyom....nagy a rózsaszín köd az biztos, de már inkább sötétségbe ment át.

márc. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
Hogyha valaki megcsal, akkor azonnal elmúlik a rözsaszín köd, sőt még a bizalom is oda.
márc. 4. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Visszaállhat még valaha irányában a vonzalom?

márc. 4. 07:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Te döntöd el, hogy mennyi időt ölsz még ebbe bele. De nem érdemes. Az idő kincs és kevés van belőle.


Egyértelmű az egés.z


Ha neked a megcsalás nem gond és az sem, h meguntad akkor várj.


De ez a meguntam dolog nálam sajnos 5x is megesett csak fordított esetben nőknél, egyszerűen meguntam nem érdekelt, lusta lettem 1-2 év után még autóba ülni 10 percre is miatta....

márc. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert kivancsi vagyok, ha nem e áll fenn a veszely, hogy megint vonzónak találjam, ha egyszer mar elmúlt a vonzalom
márc. 4. 07:31
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkezded vonzónak találni akkor nem vagy normális...
márc. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

jézusom, ezek után még vonzónak tartasz?


minden csaj rosszfiúkkal ismerkedik, aztán végén sírnak, hogy nem találnak normális fiút...

márc. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!