Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felül tudom múlni a feleségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felül tudom múlni a feleségét érzelmileg?

Figyelt kérdés

Ha jól érzi magát velem is alapvetően, kedveli a társaságom vonzódik is, saját lakásom van ahova bármikor jöhet, velem is tud fozocskezni sorozatot nézni pihenni. Ergo itt is otthonosan érezheti magát.

Itt a kérdésem nem az hogy akkor váljon el aztjojjon mert tudom nem ilyen egyszerű ez. Csak szimplán ha 2 helyre megy haza és velem is jolerzi magát előfordulhat e h érzelmileg hozzám jobban áll?



ápr. 18. 15:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Újabb remek példa arra, hogy a nős férfiban egy dolog izgalmas: a felesége.

Téged az izgat, hogy versenghetsz vele, neked arra kell a bizonyíték, hogy jobb vagy. Egyrészt ez nem fair verseny, hiszen a másik nő nem tud rólad. Másrészt mit nyersz vele? Semmit! A te számodra valójában semmit se ad a szeretősdihez, hogy mit érez a férfi. Ugyanúgy te vagy a mellékszál, hozzá megy haza, vele ünnepel, ő lesz a családtag, őt vállalja fel mindenki előtt hivatalosan. Ha neked az adja a kielégülést, hogy belehazudik az arcodra, hogy téged szeret jobban és minden este sírva alszik el, hát akkor gondold ezt. Nem tartod te se náluk a gyertyát, nem tudhatod, hogy mi zajlik a négy fal között. Te csak azt tudod, amit a pasi elhitet veled.

ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet jobban eltud hulyulni jint a feleseggel"

Szerintem nem azért vette el, hogy jókat hülyüljenek.

ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Jajj utolsó, osszessegebe értem a jól el vannak. Van ő,yan h a feleség olyan kiszet a férj mert uncsiiva zsembesse mittom én mivé válik, el fejlődnek egymás mellett
ápr. 18. 17:18
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak épp a feleség az aki nem mehy beel nyitott kapcsolatba a szerető meg igen. Az utobbit nem zavarja ha a pasinak más nője is van, és ő csak egy tyuk az udvarban a többi mellett, eleve alacsonyabban is van így. Mivel igénytelen is. Neki jó a hegedűs szerep is. A feleség igy marad a "királynő" is.
ápr. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

A)Valójában a férfinak megfelel, hogy két nőt húzogat, két nőből csinál bohócot és mindkettő nő szívja a farkát, megalázza magát a férfi miatt.

Annyi az egész, hogy a férfi megkap mindent amire vágyik, nem akar kilépni a házasságból mert köti a feleségéhez a család, vagyon, pénz, kölcsön.

A szerető meg újdonság számára, de ha megunja, vagy akad újabb nő a szerető repülni fog, valamint nemcsak a feleséggel "osztozkodik" rajta hanem az újabb szeretővel is.


B)Az a feleség több mint valószínű, hogy nem szereti a férjét, lehet, hogy tud is a szeretőről és nem bánja, talán neki is van szeretője.

Miközben a szerető azt hiszi,abban reménykedik, hogy szereti a férfi, sokkal jobb, szebb, okosabb mint a feleség addig a feleség magasról tojik ő rá és a férjre is.


C)De az is nyilván lehetséges, hogy a férfi ígérget fűt-fát a szeretőnek holott esze ágában sincs válni valaha.


Tehát a szerető mindenképp rosszul jár.

Még akkor is ha elhagyja a feleségét ugyanis ő lesz a jövőben a megcsalt személy.

ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a szintje, akkor egészségére. Amúgy az ilyen gerinctelen takony férfi nem azt nézi, hogy ki illik hozzá, hanem hogy ki teszi szét hamarabb és könnyebben a lábát neki. Ha a felesége, akkor ő, ha te, akkor te, ha más rongy, akkor ő.
ápr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel a "helyes"írással nem sok esélyed van 😂

Amúgy még annyit fűznék hozzá, hogy de, elválni baromi egyszerű. Tudim, mert elváltam. 4 hónap alatt pikkpakk megvolt az egész.

Csak akarni kellett.

ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Ha "hozzad jobban allna" akkor elvana es hozzad koltozne. Amig 2 helyre jar haza, addig csak "kapcsolatosat" jatszik, semmi komoly nincs.
ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Ja, es amig a feleseg nem tud rolad, addig o mul felul teged, mert szemmel lathatoan o a fontosabb.
ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
81%

Megyek én hozzád főzőcskézni, sőt, még a virágoskertedet is gondozom, na?

49/F

ápr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!