Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Felül tudom múlni a feleségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felül tudom múlni a feleségét érzelmileg?

Figyelt kérdés

Ha jól érzi magát velem is alapvetően, kedveli a társaságom vonzódik is, saját lakásom van ahova bármikor jöhet, velem is tud fozocskezni sorozatot nézni pihenni. Ergo itt is otthonosan érezheti magát.

Itt a kérdésem nem az hogy akkor váljon el aztjojjon mert tudom nem ilyen egyszerű ez. Csak szimplán ha 2 helyre megy haza és velem is jolerzi magát előfordulhat e h érzelmileg hozzám jobban áll?



ápr. 18. 15:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
48%

Te majd csak akkor múlod felül a feleségét,ha érted beadja a válópert. Amíg a másik nő mellett kitart,és veled csak csalja,addig sosem leszel az első helyen.

Egy férfi ha szerelmes,az borít mindent szíve választottjáért. Te nem vagy az. Te csak egy lyuk vagy neki. De ezt is érdemled.

ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
#21 még azután sem, maximum egy rövid ideig, amíg nem jön megint majd más.
ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Miért mindig más valaki férjét akarják a független nők?
ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert a független férfiaktól csak kiszáradni lehet, meg még azt is megbánni, hogy a világra jöttünk... Eltekintve egy-egy kivételtől, de azok megközelíthetetlenek, elérhetetlenek. 😕
ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"Mert a független férfiaktól csak kiszáradni lehet, meg még azt is megbánni, hogy a világra jöttünk..."

Akkor talán a független nőkkel is ez a helyzet.

Van amúgy kezed, meg számtalan segédeszköz, használd azokat, ne foglalt férfiakra ácsingózz!

ápr. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Grizesteszta ***** válasza:

#23/25: Szerintem nem más férjét akarják a független nők, hanem konkrétan azt a férfit, státuszától függetlenül.


Én pl most a 3. kapcsolatomban élek, az első két férfi független volt, amikor megismerkedtünk. A harmadik nős volt, de nem azért buktam rá, mert nős, hanem azért vált el, mert egymásba szeretünk.

Szerintem 'mese habbal' az az elképzelés, hogy a nő azért bukik a nős férfire, mert a státusz bizonyítja, hogy kelendő, másnak is kellett, tehát 'értékes'. És az is mese, hogy a nő a másik nőt akarja 'legyőzni'. Az meg szerintem pláne mese, hogy a nő a nős, gyerekek férfit azért akarja elcsábítani és megszerezni, hogy stabil egzisztenciát biztosítson magának, hiszen annak az egzisztenciának 20/40/50 %-a a régi nőnél marad igen gyakran.:)


De azt se értem, hogy ez fordítva miért nem merül fel? Senki nem mondja, hogy a független férfi a férjes asszonyokra bukik, hanem azt mondja, hogy a Rozira vagy a Marira... Miért van ez a különbség?

ápr. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
52%

#26 Végre más is leírta. A "mese habbal" felsorolásba én még beraknám a kötődési zavart is, ezzel is gyakran szokták még magyarázni, hogy miért a nős kell. Pedig csak arról van szó, hogy ő a vonzó. Ő néz ki úgy, ő kommunikál, viselkedik úgy stb. Nyilván ezért is foglalt... Dunát lehet rekeszteni függetlenből, mindig ezzel jönnek, ez igaz, csak azok zöme, főleg úgy 25-től, 30-tól fölfelé okkal független... #25 szerint ez igaz a független nőkre is: végül is igen, náluk az az ok, hogy ebből a független férfi felhozatalból inkább nem kérnek.


#25 "Van amúgy kezed, meg számtalan segédeszköz, használd azokat, ne foglalt férfiakra ácsingózz!"

Álljon neked csak ennyiből a szexuális életed! Legyen neked nulla a férfiakkal való kapcsolatod vagy érd be te azokkal a csodálatos független férfiakkal! Én meg, köszi, de inkább kiélvezem, amit egy "minőségi" férfi nyújtani tud.

ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!