Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, de nem is akárhogyan. Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
20 éves fiú, és 19 éves lány vagyunk. A helyzet a következő: a lány még szűz, 3 hete vagyunk együtt kb. Minden klappolt, pénteken itt volt nálam, volt egy kis petting, de jelezte, hogy nem akarna tovább menni. Bele egyeztem, nem hajt a tatár, neki az első, hát nem akarok ajtóstul rontani a házba. Szombat este házibuliba ment, ahova engem nem hívott magával (nem bírom a piát, így nem is szokásom inni... így úgy gondolta, hogy nem érezném jól magam. Furcsa dolog, bizony szerintem is.). Nagyon csúnyán leitta magát, egész este tartotta velem a kapcsolatot telefonon, így hiányzom, úgy hiányzom, stb. De teljesen kész volt, össze-vissza írt. Nagyon aggódtam érte, és ezt ma átbeszéltük. Minden okésnak tűnt, amíg nem közölte velem: 2 sráccal (de lehet csak eggyel, nem emlékszik) szexelt egy lépcsőházban. Nagy valószínűséggel nem védekeztek, mivel a barátnőm teljesen KO volt. Szörnyen kivagyok, rég tapostak belém ekkorát. Azóta azzal bizonygat, hogy ő nem is akarta, kb. "megerőszakolták", és hogy bocsássak meg neki, szeret, és bármit megtenne, hogy ne szakítsak vele. Kb. én erőltetem, hogy menjen el orvoshoz tablettáért, és hogy a doki lecsekkolja elkapott-e valamit. Mégis, mit tegyek ebben a helyzetben? Szerettem... de teljesen elvesztettem a bizalmamat iránta.

2012. márc. 18. 18:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
38%

Hát nem könnyű helyzet.. Félő, hogy később is megcsalna.

Ha nem habarodtál még bele, akkor inkább azt javaslom, hogy lapát.. Ha meg szereted, hát.. egye fene! Végül is mindenkinek jár még egy esély.. csak az is benne van a pakliban, hogy később még nagyobbat koppansz./L

2012. márc. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
67%
Felejtsd el őt végérvényesen.Ne hívd többet,ne találkozz vele,kerüld el.Ha meglátod az utcán,akkor fordulj el és menj másik irányba.Ennyit kell tenned,semmi mást.
2012. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 tetro ***** válasza:
100%
Mert nem akart veled lefeküdni. És azt könnyű elütni azzal, hogy még szűz vagyok. Nem gondolom, hogy egy szűz lány két sráccal akar elsőzni egy lépcsőházban. Valami nem stimmel a storryban. Ha meg erőszak volt, akkor francért nem tesz feljelentést?
2012. márc. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 A kérdező kommentje:
Nem habarodtam még bele, de komolyan kapcsolatom sem volt túl sok, és igen ritkán kerülök ilyen helyzetbe, ilyen közel egy lányhoz... mivel az ilyen egynumerás dolgok nem az én terítékem. Ő a második lány az életemben, aki megérintette a lelkemet is.
2012. márc. 18. 18:56
 15/61 A kérdező kommentje:
13as, nem, nem én voltam... nem szokásom lepontozni azokat akik segíteni próbálnak.
2012. márc. 18. 18:57
 16/61 anonim ***** válasza:
75%
És mi van, ha be is drogozták azok a fiúk?? Nekem gyanús, hogy szűz lány csak úgy oda adta volna magát 2 pasinak. Én hiszek neki, 19 éves koromig szűz voltam és biztos nem tettem volna ilyet önszántamból, nehéz elhinni, hogy más lány ilyen első együttlétről álmodik...
2012. márc. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, hogy megérdemli-e. Nem tudom, hogy mi vinne rá egy nőt arra, hogy leigya magát, aztán megcsalja a friss barátját 2 részeggel. Ha meg is teszi, nem értem, hogy mért mondaná el. Lehet, hogy nagyon naiv vagyok. Viszont ha tényleg bántották a barátnődet és te ezután ahelyett, hogy segítenél neki, elfordulsz tőle, akkor hogy fogsz tükörbe nézni utána?

7-es voltam

2012. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/61 anonim ***** válasza:
78%

Hát figyu! Menj ki szépen a konyhába, vegyél a kezedbe egy üvegpoharat és csapd a földhöz. Össze fog törni. Most pedig próbáld úgy összerakni, hogy olyan legyen, mint amilyen volt. Ugye nem fog menni????

Így van az eljátszott bizalommal is, ha valami összetört a szívedben, az többé nem lesz olyan, mint annak előtte. Két dolgot csak egyszer lehet elveszíteni: az egyik a szüzesség, a másik pedig a bizalom. A barátnőd sajna mindkettőt eljátszotta, az is lehet, hogy egyszerre.

2012. márc. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
89%

Még te akarod nőgyógyászhoz vinni?Majd fizeted is helyette a vizsgálatot meg az eseményutánit is,nem ? :D

Komolyan nevetséges vagy!

2012. márc. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki megcsalja a párját, az valószínűleg nem is érez kellőképpen iránta. Ez meg nagyon jól bevállt szöveg, hogy ő nem akarta. Láttál a barátnődön erőszaknak a jeleit? Hallod én a legjobb szándékomból írom, hisz én is hűtlenség áldozata lettem, csak én egyből szakítottam a pasimmal és látod nagyon jól csináltam most már látod. Hidd el nem akarunk neked rosszat a válaszainkban, hanem csak azt akarjuk, hogy tisztán láss. Arra semmi szükség szerintem, hogy máskor ismét megcsaljon, mert aki már egyszer megtette... ne haragudj, de én is az őszinte véleményem írtam le és tapasztalatomból is és azt kellene tenned ilyen helyzetbe, hogy szakítasz a barátnőddel csaljon meg másik pasit ne téged és te pedig keress más lányt, akinél valószínűleg kevés az esély az ilyenre!
2012. márc. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!