Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, de nem is akárhogyan. Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
20 éves fiú, és 19 éves lány vagyunk. A helyzet a következő: a lány még szűz, 3 hete vagyunk együtt kb. Minden klappolt, pénteken itt volt nálam, volt egy kis petting, de jelezte, hogy nem akarna tovább menni. Bele egyeztem, nem hajt a tatár, neki az első, hát nem akarok ajtóstul rontani a házba. Szombat este házibuliba ment, ahova engem nem hívott magával (nem bírom a piát, így nem is szokásom inni... így úgy gondolta, hogy nem érezném jól magam. Furcsa dolog, bizony szerintem is.). Nagyon csúnyán leitta magát, egész este tartotta velem a kapcsolatot telefonon, így hiányzom, úgy hiányzom, stb. De teljesen kész volt, össze-vissza írt. Nagyon aggódtam érte, és ezt ma átbeszéltük. Minden okésnak tűnt, amíg nem közölte velem: 2 sráccal (de lehet csak eggyel, nem emlékszik) szexelt egy lépcsőházban. Nagy valószínűséggel nem védekeztek, mivel a barátnőm teljesen KO volt. Szörnyen kivagyok, rég tapostak belém ekkorát. Azóta azzal bizonygat, hogy ő nem is akarta, kb. "megerőszakolták", és hogy bocsássak meg neki, szeret, és bármit megtenne, hogy ne szakítsak vele. Kb. én erőltetem, hogy menjen el orvoshoz tablettáért, és hogy a doki lecsekkolja elkapott-e valamit. Mégis, mit tegyek ebben a helyzetben? Szerettem... de teljesen elvesztettem a bizalmamat iránta.

2012. márc. 18. 18:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
76%

ugyan már, a csaj egyszerűen csak kapott a két f*sz látván és bele is akadt, ne kombináljuk már túl, mindjárt az lesz, hogy azon az éjszakán olyan bolygóállások voltak amik a szűz lányokat szexre kényszerítik.

Kérdező, én dobnám a helyedbe mint macskát sz*rni kevem nem lenne aggódni mikor, hol és hányan akasszák be neki.


Felettem egy csaj tökéletesen leírta az esetleges megerőszakolás tüneteit.

2012. márc. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 Lifeishard ***** válasza:
81%

Kedves Kérdező!


Qrvára csavaros egy sztori... Íme az én meglátásom.

1.: A nemi erőszaknak bizony jelei vannak; ha nem tiltakozott, az más kérdés, de piától annyira gatya készen lenni, hogy ne tudja, éppen tömködik, ráadásul egy vagy 2 csóka tömködi, azért nehéz. Drog lehet a dologban, de az kimutatható. Ajánld fel neki, hogy elmentek nőgyógyászhoz és/vagy drogtesztre. Ha tiltakozik...

2.: ... akkor gáz van. Ahogy már egy másik Válaszoló is írta, egy ilyen eset, főleg egy szűz lánynál, mély nyomot hagy a lélekben, max. ez akadályozhatja meg abban, hogy elmenjen bármilyen dokihoz, még pszichológushoz sem nagyon. Minden embernél van minimális különbség a tekintetben, hogyan reagál a traumára, de ha egyik szakemberhez sem akar elmenni, azért én elgondolkodnék.

3.: "Most őszintén, nem minden 19 éves tudja (még) a határait. Nagykorú már, de szerintem még kislány az összes." Ebben van valami. A legtöbben azonban ilyen idős korukra, ha másban nem is, hát ebben ismerik a határaikat. De ha ő nem is, Neked nem feltétlenül kell asszisztálnod abban, hogy megismerje, senki nem kötelez rá.

4.: "3 hét után még nem alakulhat ki a nagybetűs "szeretet" a másik iránt, de azért egy bizalom-esélyt illene neki adnod, amíg be nem bizonyosodik az ellenkezője." Rajtad áll, én nem tenném, pont azért, mert ilyen rövid időről van szó - nincs közös múltatok, számolatlan közös emlékkel, kötelékkel, esetleg tulajdonnal. Még szeretet sem nagyon van, persze ezt én nem tudhatom.

5.: "... mintha ők maguk még sohasem követtek volna el hibát." Mindenki követ el hibát, de a hibáknak következményei vannak. És ez nem egy picike hibácska volt.

6.: "Viszont ha tényleg bántották a barátnődet és te ezután ahelyett, hogy segítenél neki, elfordulsz tőle, akkor hogy fogsz tükörbe nézni utána?" Ha jól értem, Te segíteni akarsz neki, hiszen még nőgyógyászhoz is elvinnéd. Ha megteszed, nyugodtan nézhetsz a tükörbe.

7.: "Ha nem akarta a szexet még veled se, akit szeret, akkor gondolod, hogy 1 vagy 2 részegnek nagyobb örömmel adta volna oda a szüzességét? Ráadásul 19 éves koráig őrizte magát! Ha valaha szeretted, adsz neki egy utolsó esélyt." Tuti, hogy szeretett (most ne abból indulj ki, hogy "ha szeret, nem csal meg")? 3 hét után (még akkor is, ha gondolom, azért már régebbről ismeritek egymást)? Hogy valóban szűz volt-e, arról itt megoszlanak a vélemények, nyilván csak ő tudja az igazságot, ebben az összefüggésben ezért ez majdnem irreleváns. HA tényleg szerelmes vagy belé, TALÁN adsz neki egy esélyt. Ha nem, miért tennéd? Tiszteld ennyire magadat.

8.: "Ezért mondtam meg neki, hogy jó: tessék, tartsunk egy kis szünetet, ahol megmutathatja, hogy tényleg fontos vagyok a számára, vagy csak üres szavakkal dobálózik." És hogyan gondolod ezt kivitelezni? Nem jár el bulizni? A szünetesdi mindig necces dolog, nehezen járható út.

Summa summarum, én dobnám. Nem kell megalázni, sem veszekedni vele - elég, ha megmondod, számodra alapvető egy kapcsolatban a bizalom, és Te már nem tudsz megbízni benne, erőltetni pedig nem fogsz semmit, annál jobban becsülöd őt és magadat.

26/F

2012. márc. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! A helyzet most úgy áll, hogy elviszem ma dokihoz. Sikerült rávennem az, hogy az anyjával is beszéljen, illetve beszéltem egy nagyon jó barátnőjével, aki igen érdekes dolgokat mondott. A barátnőmet nagyon sokáig gyerekként kezelték a szülei, és erősen fogták. Így neki most kezdődött el a lázadós korszaka, aminek 16-17 évesen kellett volna lezajlania. Alig 1 éve kezdett el először alkoholt inni, nem tudja még, hogy meddig is mehet el... Fura egy ember, próbál a saját értékrendje szerint élni. És amiket megtudtam, az alapján: tényleg szűz volt, nem volt erőszakolás, és csak egy fazon volt, de az is kb. pár percig. Körbejártam azokat az embereket, akik ott voltak és látták mi történt. Mivel 3 hét alatt igazi nagybetűs szerelem nem alakult ki, tegnapi nap folyamán (barátok segítségével, nomeg egy kis alkoholéval) túltettem magam lelkileg az ügyön. Már amennyire ez lehetséges. Most úgy vagyok vele, hogy nagyon gyerekként viselkedik. Adtam neki egy utolsó esélyt, hogy mutassa meg: tényleg fontos neki ez a kapcsolat, és fel tud nőni a dologhoz. De pont a gyerekes viselkedése miatt (és mert nem tudok "énleszarom" emberként viselkedni) fogom én elcipelni dokihoz. Szépen felírnak egy 72 órás tablettát, megnézik elkapott-e valamit... bár nem tudom 2 nap után ezt ki tudják-e mutatni. De adok neki egy utolsó esélyt, úgy, hogy a lelkemet mostmár nem teszem bele ebbe a kapcsolatba. És ezt neki is megmondtam. Ha pedig már úgy fogom látni, hogy nem fog ilyen történni, soha többé... akkor talán újra jó lesz ez a kapcsolat. Ha meg nem? Akkor max. velem is lefekszik párszor, aztán szétmegyünk. Innentől kezdve lelkileg én nem tudok sérülni, a többi meg nem igazán releváns...
2012. márc. 19. 06:43
 44/61 A kérdező kommentje:
Ha bárki még olvassa: több helyről kiderült, hogy egész este azt mondogatta, hogy mennyire hiányzik neki a barátja, majd leitta magát és 3 srácra kezdett el nyomulni, majd az egyik volt annyira tökös, hogy meg is dugta. Két lábbal rúgtam ki ezt a nőnek nem nevezhető partiribancot.
2012. márc. 19. 18:23
 45/61 anonim ***** válasza:
sztem hagyd ott
2012. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakinek hiányzik a párja, akkor nem fog ittasan másra rámászni, mondom én ezt fülig szerelmes fiatal nőként... :)

1: hazudott abban, hogy mi is történt a buliban

2: gyanús hogy hazudott abban, hogy valóban szűz volt-e, mert szerintem ezek után ez valóban megkérdőjelezhető

3: hazudott neked az érzelmeit illetően

4 és végül de nem utolsó sorban eljátszott minden bizalmat szerintem. Ezt már egy sokéves kapcsolat sem biztos hogy túlélné, ami biztos alapokon állt előtte... semmi okod harcolni egy ilyen nőért/kislányért! Értelmes srácnak tűnsz, ne keseredj el!! :)

2012. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
34%
Várj már egy picit.... ha tényleg így történt, ahogy megtudtad... akkor sem kellene egyből kirúgnod! Mond neki, hogy bizonyítson: és ha tényleg fontos neki ez a kapcsolat, olyan dolgokat fog megtenni neked, amiről csak álmodni mertél...
2012. márc. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 Lifeishard ***** válasza:

Szerintem pedig helyesen tetted, hogy kidobtad: hazudott Neked, és megalázott. Megbocsátani szép és nemes dolog, az ember párja tényleg hálás érte - ha normális. Normális pár viszont nem tesz ilyet. Lehet mondani, hogy éretlen, de úgy vélem, nem leszel aljadék, ha nem vállalod azt, hogy majd melletted felnő.

Lehet, hogy a pia miatt "nem emlékezett", de akkor nem kell mást állítani, meg kell mondani őszintén, hogy nem emlékszik (HA tényleg így van, de, ahogy írtad, Kedves Kérdező, itt nem erről volt szó), és nem akar hazudni, járjatok utána közösen. Ehhez azért nagy bátorság kell, és legalább egy minimális tisztelet a másik irányába. Ehelyett csak gyávaság ment.

Ha ezután visszafogadnád, SZERINTEM a maradék tiszteleted is elvesztenéd, és akit egy nő nem tisztel, azt nem tudja szeretni.

2012. márc. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 A kérdező kommentje:
Ilyen élményben még nem volt részem... percenként változik a hangulatom: van amikor dühös vagyok, van amikor egyszerűen szomorú, van amikor ha rágondolok akkor szinte szétütném a falat, máskor pedig azt akarom, hogy legyen itt, és hagy érinthessem meg és hagy mondhassam azt, hogy nem lesz semmi gond, megoldjuk... Ezért kértem egy hetet. Meglátom, hogy hol fog beállni ez az érzelmi ingadozásom. Lehet, hogy nem bölcs döntés, de ha egy hét után hiányozni fog, akkor ki tudja mit fogok tenni... És bár ez nem mentség számára, tegnap nagyon kikészült. Nem mintha sajnálnám, de legalább láttam, hogy felfogta a tettének a súlyosságát. Nem bírt rám nézni. Ez a legszörnyűbb: látom, hogy TÉNYLEG megbánta. Hogy próbálkozik, hogy szeretné ha eltörölhetné azt az estét. (bárcsak tényleg lehetne...). Én meg lehet, hogy gyenge vagyok, de érzelmileg, annak ellenére, hogy 3 hete vagyunk együtt (de több mint fél éve ismerem) olyat nyújtott, amit évek óta nem találtam meg más lányokkal való kapcsolataimban.
2012. márc. 20. 07:36
 50/61 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Nézd, Te tudod... Az, hogy megbánta és szenved, az alap. Ha nem így lenne, tényleg nem lenne más, mint egy lotyó. Ugyan nem ismerlek, de borítékolom, 1 hét múlva sem fogsz máshogy érezni. Alig 3 hete jártatok, amikor ő részegen bulizott, kavart, majd hagyta, hogy megdugják. Ezt nem lehet a "lázadó korszakra" fogni - miért lázadozna ellened, a kapcsolatotokban. A baj az, hogy még ha megbocsátasz és vissza is fogadod, az életben nem fogsz többé bízni benne, és így nem lehet hosszú távon építkezni...

2012. márc. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!