Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, de nem is akárhogyan. Mi lenne a helyes lépés?

Figyelt kérdés
20 éves fiú, és 19 éves lány vagyunk. A helyzet a következő: a lány még szűz, 3 hete vagyunk együtt kb. Minden klappolt, pénteken itt volt nálam, volt egy kis petting, de jelezte, hogy nem akarna tovább menni. Bele egyeztem, nem hajt a tatár, neki az első, hát nem akarok ajtóstul rontani a házba. Szombat este házibuliba ment, ahova engem nem hívott magával (nem bírom a piát, így nem is szokásom inni... így úgy gondolta, hogy nem érezném jól magam. Furcsa dolog, bizony szerintem is.). Nagyon csúnyán leitta magát, egész este tartotta velem a kapcsolatot telefonon, így hiányzom, úgy hiányzom, stb. De teljesen kész volt, össze-vissza írt. Nagyon aggódtam érte, és ezt ma átbeszéltük. Minden okésnak tűnt, amíg nem közölte velem: 2 sráccal (de lehet csak eggyel, nem emlékszik) szexelt egy lépcsőházban. Nagy valószínűséggel nem védekeztek, mivel a barátnőm teljesen KO volt. Szörnyen kivagyok, rég tapostak belém ekkorát. Azóta azzal bizonygat, hogy ő nem is akarta, kb. "megerőszakolták", és hogy bocsássak meg neki, szeret, és bármit megtenne, hogy ne szakítsak vele. Kb. én erőltetem, hogy menjen el orvoshoz tablettáért, és hogy a doki lecsekkolja elkapott-e valamit. Mégis, mit tegyek ebben a helyzetben? Szerettem... de teljesen elvesztettem a bizalmamat iránta.

2012. márc. 18. 18:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
46%
és még ezek után a barátnőd? Úgy ott hagynám, mint azt a bizonyos dolgot a fűben. Oldja meg maga a gondjait, nehogy még te vidd el dokihoz.
2012. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
34%
31-es végre egy érett gondolkodású felnőtt férfi! :) Itt olyan könnyen köveznek meg másokat, mintha ők maguk még sohasem követtek volna el hibát. Érdemes lenne utána járni, átgondolni.
2012. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
Utolsó: szerintem azért ez nem "pici botlás"... Annál jobban belémtaposott.
2012. márc. 18. 19:47
 34/61 anonim ***** válasza:
83%

Két lehetőség van nyilvánvalóan. Az egyik ugye, hogy hazudik mint a vízfolyás, a másik hogy mindez valóban megtörtént. Én 22 éves nő vagyok. Leszögezném, hogy volt már hogy elvesztettem a kontrollt és képszakadásig ittam, DE még félájultan is tudtam hogy mi történik velem, ki szól hozzám, ki mit tesz velem. Akármennyire is részeg az ember, ha akar akkor tud sikítani, kiabálni, ellenkezni bárhogyan is. Ha ez valóban erőszak volt, az kb két perc alatt kiderül sérülésekből, avagy csupán csak a lány lelki világából. Egy lánynak nagy dolog a szüzesség elvesztése és bátran állíthatom, hogy nem venné SENKI félvállról, ha egy buliban ketten erőszakolnák meg, még úgysem ha az illető már nem szűz, nem hogy a barátnőd esetében!!! Folyamatosan zokognék és azonnal repülnék a nőgyógyászhoz MAGAMTÓL mégha igen, nehezemre is esne bárkivel beszélni erről és valószínűleg igencsak magamba fordulnék, azért nem kockáztatnám meg, hogy ezt az élményt még egy baba is megkoronázza!

Léteznek bódító szerek, ami lehetővé tenne olyan erőszakot, amikor tényleg nem tud a lány ellenkezni, de én úgy gondolom, hogy ez egy szűz lány életében szintén igen mély nyomot hagyna, ergo nekem egy javaslatom maradt.

Te ismered a barátnődet, te látod rajta, hogy mennyire éli meg ezt nehezen, valóban úgy történhetett-e ahogy elmondta... ha legjobb belátásod szerint úgy gondolod így volt, akkor kísérd el orvoshoz, légy mellette. Ha nem érzel rajta igazán törést, se semmit, akkor én még most elhagynám, mert már az is megkérdőjelezhető lenne, hogy egyáltalán szűz volt-e.

2012. márc. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 A kérdező kommentje:
Na igen. Gondoltam erre is, hogy hazudik: azért mondta h szűz, mert pl. nem akart velem lefeküdni. Nade akkor: miért akar velem lenni, miért nem szakít velem? Nem tudom hova tenni ezeket a dolgokat. És akkor lehet h meg sem történt, csak ezzel akarja elérni, hogy ne gondoljam azt, h szűz? Teljesen értelmetlen.
2012. márc. 18. 20:21
 36/61 tetro ***** válasza:
70%

"Leszögezném, hogy volt már hogy elvesztettem a kontrollt és képszakadásig ittam, DE még félájultan is tudtam hogy mi történik velem"

eddig olvastam. onnantól hogy valaki képszakadás után is tudja hogy mi történik vele és azt kontrollálja, nem voltam képes összerakni a dolgot. számomra a kettő ellentétben van egymással. ha egyik állapot fennáll, az kizárja a másikat. de persze nálad biztos így volt... mert te olyan erkölcsös vagy.

2012. márc. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
72%
Tudom, hogy fájni fog- de szakítanod kell vele, hacsak nem akarsz a lábtörlője lenni. Tényleg sajnállak. :S
2012. márc. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:

Kedves 36-os, javaslom olvasd végig! :) Ha olyan erkölcsös lennék kb nem is ittam volna soha... de mindegy is. A lényeg, hogy IGEN, előfordult már, hogy annyit ittam, hogy csak fetrengtem egy ágyban és nagyjából azt kívántam, hogy haljak meg itt és most annyira rosszul voltam. Ettől függetlenül, ha valaki elkezd taperolni, meg vetkőztetni, biztosan megpróbáltam volna valahogy védekezni. Szerintem nincsen ebben semmi ellentmondás. Bármennyire rosszul is vagyok, ha elalszok abban a "félájult" helyzetben, akkor is elépredek arra, hogy valaki tömködi a p*csét befelé, már bocsi a kifejezésért. Amint említettem léteznek olyan bódító szerek, amik teljes tudatvesztést okoznak ezt nem is firtatom, lehet ilyen van a dologban, de szerintem simán alkohol hatására ilyen nincs! És olyan sem, hogy nem emlékszem, hacsak nem tényleg teljesen bódult valami szertől (ami nem az alkohol). Részletek kimaradhatnak, de az hogy egy pasi erőszakolta meg, vagy 2 az nem egy jelentéktelen apró részlet, amit az ember agya csak úgy elfelejt.


A kérdezőre reagálva sok minden miatt hazudhatta az hogy szűz, bár én sem értem miért lenne ez neki jó, de az hogy megerőszakolták és esze ágában nincs dokihoz menni, illetve annyira megtörtnek sem látszik, számomra egy kicsit ellentmondásos... Biztos hogy veled akar ő lenni?

2012. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 Missi_Key ***** válasza:

ha tényleg részeg volt, akkor könnyen megeshet hogy tényleg megerőszakolták, csak ő nem annak tudja be, mert még valamennyire magánál volt( ami már bőven nem számít döntésképesnek, de ő nem ismeri el a szégyenérzet miatt)

dokihoz nem mer majd menni. szóval vagy kísérd el, vagy vegyetek neki 72órásat. és utánna a pszichológust mondd neki, ne csak a nőgyógyászt.

2012. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, ha tényleg erőszak volt, akkor állj mellé és jelentsétek fel a két srácot. Ha úgy gondolja a leányzó, hogy kevertek az italába vmit, akkor menjen el szépen drogtesztre.


Ha csak szimplán részeg volt, akkor dobd a francba. Ha vki ennyire nem bír magával, akkor nem kell inni. A pia nem mentség.

2012. márc. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!