Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » -Érezted valaha, hogy megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

-Érezted valaha, hogy megcsaltalak?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok, 14 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok és van két szép fiúnk, 4 és 6 évesek.

Tavaly telt be nálam a pohár, mert a férjem teljesen elhanyagolt minket és magát is. Nem jött el velünk sehová. Munkából hazajött és szinte menekült le a garázsba munkálkodni, hobbi szinten dolgozgatott.

Elmondtam neki, hogy nem tudom szeretem-e és hogy már nem vonzódok hozzá. Nagyon kiakadt, káromkodott és otthagyott.

Visszajött és rögtön kérdezte: -van valakid?

el akarsz válni? -te mehetsz, gyerekek maradnak, stb...

Én mondtam, nincs senkim.

Erre másnap megkérdezte tőlem: -Érezted, hogy valaha megcsaltalak?

Majd hanyatt estem.

Mikor kérdez ilyent egy férfi?



2012. márc. 26. 22:00
 1/10 DéHá válasza:

Hát legnagyobb valószínűséggel akkor ha valóban megcsalt...már csak a férfi logikából kiindulva..

22/f

2012. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Női logikával is akkor, ha rendszeresen megcsalt.... :(
2012. márc. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.

A fura még az volt, hogy nem mondtam, hogy el szeretnék válni vagy elköltözni, de a férjem 1-2 hétig nagyon rosszul érezte magát, nem tudott aludni, enni, hányt...nagyon megijedt.

Mai napig nem derült ki, hogy volt-e valakije...

Érdekes még az is, hogy februárban egy héten át találtan 4 szőke hajszálat a ruháin. Azon a héten jöttek Tőle sms-ek, hogy lesz-e közös jövőnk, mi lesz velünk, eltelt már fél év és semmi nem nagyon változott. Olyan sürgetőnek éreztem az üzeneteket, mintha valamilyen téren választania kellene. Pedig én azt hittem már minden rendben van...úgy ahogy ebben a helyzetben lehet...Megváltozott, figyel ránk, vannak közös programok, ad magára. Én is olyan voltam, mint régen.

De higgyem el Ő nagyon szeret és nem akar elveszíteni minket.

2012. márc. 27. 08:08
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez egy hülyeség, hogy azt veszitek ki ebből, hogy megcsalt.

A férfi agy nem ennyire bonyolult :D

Én pont ebben a korban váltam el mint te kedves kérdező.

13 év házasság, két fiu gyermek...

Ma a 2. házasságomat taposom, és sokszor van, hogy az exem helyett nejemet mondok, és csak nézek, hogy miért nem értik az emberek...

Sokszor a Nejemnek is mondtam ilyet.

Kellemetlen nagyon, de 13 évet nem tudok kitörölni az életemből.

Jól elkanyarodta... :D

Szóval mert számodra rosszul fejezi ki magát, nem azt jelenti, hogy megcsal.

A rossz kapcsolat meggyógyítása pedig közös feladat, sok beszélgetéssel jár, az egoizmus és a tabuk kizárásával.

Másként nem megy.

2012. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Az elhanyagolás elég sokáig tartott, 1-2 évig is...ebből következtettem erre. Nem is az fájt, hogy velem nem, de a gyerekeivel sem foglalkozott. Mióta a gyerekek megszülettek, mi kettesben nem mentünk el pl. még egy hétvégére sem. Hiába kértem.

Ezek meg sok más hozzájárult ahhoz, hogy kiszerettem a férjemből és a mi napig nem vonzódok hozzá. Pedig szép volt minden. Sosem veszekedtünk, ismerjük egymás gondolatait. A baj, olyan mintha a barátom lenne és nem a férjem... Kedves válaszadó...lesz itt változás? Ti miért váltatok el?

2012. márc. 27. 10:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyen ezekből az okokból, de mindketten hibáztunk.

A az Exem nem foglalkozott velem, ezért a számítógépbe és a munkáb, és a Gyerekeimhez menekültem.

Én akartam szexuális életet élni, ő nem igazán.

A közös programról teljesen eltérő véleményen voltunk.

Ő a szórakozóhelyeket, karaoket, és a céltalan sétát vélte szórakozásnak, én a vacsorákat (esetleg élő zenés), megszervezett sétákat, mozit, közös házimozit, kirándulást.

Nálunk nem tudott működni a beszélgetés, mert ő sosem beszélt az érzéseiről, a probléámákról.

A házasságunk utolsó két éve pontosan úgy zajlott mint a tiéd, ő megcsalt engem (állítólag az izgalomért), majd meguntam és én is kerestem valakit.

Én felhoztam a válást, ő gyorsan elszaladt az ügyvédhez, és bosszúból beadta...

Az egész azért történt, mert képetelen volt beszélgetni, és így nehéz megbeszélni a problémákat, és megoldani.

Ha hajlandó veled megbeszélni a problémákat, nyiltan... egoizmus és tabuk nélkül, akkor meg tudjátok menteni.

Ha nem tudsz vele őszintén sokat beszélgetni, már most keresztet vethetsz a házasságodra.

Tudom mit érzel, nagyon rossz dolog egy házasságban "magányosnak" lenni.

2012. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok hibátlan, tudom. Hiába próbáltam rendbe tenni a dolgokat, érzem becsapom magam. Nem tudok boldog lenni. Pedig igyekszünk, megyünk, csinálunk közös programokat. Mégis azt érzem, már nem olyan semmi, mint régen. Pedig közös hobbink is van. Igen, magányos vagyok, hiába van családom.
2012. márc. 27. 11:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Most tanácsot kérsz a válásra?

Pokoli nehéz volt mindkettőnknek.

Ma már azt vallom, hogy sokkal könnyebb megmenteni egy ilyen házasságot, mint új életet kezdeni.

Nyilván ha szélsőséges a házasság, (alkohol ...stb) akkor váltani kell.

Amin most mentek keresztül, az egyszerű elhidegülés.

A baj az, hogy vagy tesztek ellene együtt, és beismeritek, hogy emberek vagytok, elfogadjátok az "öregebb" éneteket, vagy elváltok.

Összetörnek a gyerekek (pedig barátságban váltam el, és hetente több alkalommal látogatom őket, nincs megszabva semmi, jönnek-mennek.) még így is.

Összedől minden amiért együtt jóban - rosszban együtt közdöttetek és építettetek.

Ha kedves emberek vagytok (márpedig a beszélgetésből az szűrődik le), amikor egyikőtöknek lesz új kapcsolata, megeszi a fene a másikat.

Most azt hiszitek kihült, de amikor a másikat látjátok majd valakivel, megesz majd a fene benneteket.

És amikor mindketten kitörtök külön-külön a szürke mindennapokból, és azt hiszitek boldogabbak vagytok, 1-2 év elteltével rádöbbentek, hogy mégsem így van.

Az új társ sosem fogja úgy elfogadni a Gyermekeiteket mintha a sajátja lenne.

Az új társnak más hülyeségei vannak (senki nem tökéletes), és mindent egybevetve semmivel nem lesz jobb mint az előző, csak más.

És, hogy tetézzem, 14 év mulva ugyan ott leszel ahol a part szakad... ebben már most biztos vagyok.

Amikor elváltam, elmeséltem az egyik barátomnak, aki hasonló cipőben járt, és azt mondta:

Ha megtehetné, visszaforgatná az időt, nem válna el.

Azt gondoltam, hogy ez velem nem fordulhat elő, hiszen az új párom sokkal jobban szeret, tudtomra adja az érzéseit, jót tudok vele minden nap beszélgetni, a szex is működik!

Igen, tényleg így van.

Eltelt 2 év, a szex sokat romlott, a gyeremekeimet nem úgy fogadja el mint én az övét, a gyermekeim összetörtek, kéttannyelvű iskolában 4-5 tanulóból 1-3 lettek.

Nincsen semmim, hiszen nem kértem a vagyonmegosztásból (nem fogom a Gyermekeimtől elvenni).

Szerintem nyugodtan elolvastathatod a férjeddel is ezt a választ, okuljon ő is belőle.

Hogy mit tehettek?

Vagy tartotok egy kis szünetet, külön mentek egy kis időre, aztán meglátjátok hogyan tovább.

Vagy elutaztok egy welness hétvégére, hogy csak egymással tudjatok foglalkozni, és megoldjátok a problémáitokat.

2012. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Válásra én sem gondoltam. Megoldás érdekel.

Elfogadni az "öregebb" énünket? Ahhoz még fiatalok vagyunk! Nyitott házasság? Ki jobbra, ki balra? Nem tudom...

Gyerekek miatt? Utána vissza lehet találni a másikhoz? Mi van ha jobbat találsz? A másik fél meg nem..és nem akar válni?

2012. márc. 27. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:

"Elfogadni az "öregebb" énünket? Ahhoz még fiatalok vagyunk! "

Ez így van, de nem vagytok már 20 évesek, és Gyermekeitek is vannak.

Nyitott házasság a legkevésbé amivel meg tudjátok oldani.

A ki jobbra, ki balra szintén nem jó, abból válás lesz a vége.

Az előző hozzászólásom végén leírtam mik a legjobb lehetőségek amit ilyenkor megtehettek, és arról is írtam, hogy mi van ha találtok jobbat.

Igen, találtok majd jobbat (de csak pillanatnyilag).

Izgalmas lesz, újra jó lesz a szexuális életetek ...stb.

Egy darabig...

Minden ami a mostaniban jó volt, az az újban már nem lesz jelen, ezt is írtam neked miért.

Azt érzem, hogy te inkább "szerencsét próbálnál".

Vagy az előző válaszomból kiszedve: Valamelyikőtök költözzön ideiglenesen külön, próbáljátok ki milyen a "szabad" élet (sosem lesz már ugyan az).

Így még van esélyetek visszatalálni egymáshoz.

Vagy, dobd fel az életedet egy szeretővel, és bízd az időre (az utóbi elég drasztikus, de én most pillanatnyilag itt tartok).

2012. márc. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!