Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, én visszaengedném, mert látszólag megbánta. Ha visszaengedném akkor nem tisztelne már annyira se?

Figyelt kérdés

Én tényleg gondolkozok hogy visszaengedjem,és látszik hogy megbánta,sokat hív..de félek hogy ha visszaengedem akkor nem fog már úgy becsülni,mert azt hinné hogy én ilyen gyenge vagyok akivel bármit meg lehet tenni...

mit tegyek?



2012. máj. 4. 13:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Jól látod, ez benne van a pakliban, de a te barátnőd, te ismered.
2012. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt,az a tehibád.Ne engedd máskor,hanem elégítsd ki rendesen szexuálisan is.
2012. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Advocatus Diaboli ***** válasza:

Én és a barátnőm úgy vagyunk, ha az egyikünk megcsalja a másikat, akkor kész vége.

Nagyon néha egy ittasan elkövetett smaci egy buliban még csak-csak belefér, de több sehogy sem.

2012. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
54%

Én nem engedném vissza.Mi az,hogy más farkával játszik és még utána jön hozzám,hát tudod mikor engedném vissza.Gerinctelen és undorító.Ugyan úgy meg fogja tenni megint.Keress olyat aki megbecsül és csak téged szeret.Annyi csaj van a világon mért kéne olyannal szenvedni aki nem tisztel?


Biztos nehéz döntés,de hagyd a fenébe...

2012. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
57%

"Ha megcsalt,az a tehibád.Ne engedd máskor,hanem elégítsd ki rendesen szexuálisan is."


Te mennyire sötét vagy...

2012. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Nem is a tisztelet kérdése az elsődleges, hanem az hogy képes lenne e mégegyszer. Ha túl könnyen engedsz és olyan vérmérsékletű lány, akkor lehet újra előfordul majd.

Egyetlen megoldás létezik hogy domináns hímmé válsz a kapcsolatban, érezze a lány hogy a történtek megváltoztattak kicsit. Hagyjad hogy hadd teperjen és ne szeretgesd agyon egy ideig. Légy távolságtartó de mellette csepegtess szeretet is de annyit hogy amikor már sok visszahúzodsz. És igen bámulj meg idegen csajokat úgy hogy ő is lássa. Nem fog merni beszólni miatta a tette miatt. A csaj meg fog őrülni és olyan lesz mint egy kiskutya. Lehet hogy ez most neked nem tetszik és nem erre vágysz én sem vagyok ilyen egy kapcsolatban, de ha helyre akarod állítani a rendet akkor ezt kell tenned.

2012. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

Benne van, de nem biztos

Mindenesetre, ha visszaengedek, akkor mondd meg neki, hogy ez volt az első és utolsó húzása is egyben.

2012. máj. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztelne. De ha most megtette akkor lehet hogy máskor is megteszi. Ha visszaengeded kezdetben még vigyázz vele egy kicsit, aztán később úgyis kiderül hogy tényleg szeret-e és megbánta..
2012. máj. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
62%

"Ha megcsalt,az a tehibád.Ne engedd máskor,hanem elégítsd ki rendesen szexuálisan is."


Ez két emberen múlik. Ha valaki nem úgy teljesít az ágyban, meglehet beszélni, gyakorolni, máshogy csinálni, nem egyből félrelépni. De úgy látszik a mai világban már kezd kiveszni a kommunikációs, és problémamegoldó készség. Hisz mindig kényelmesebb a könnyebb utat választani.

Kedves kérdezőnek meg azt mondanám, hogy én nem fogadnám vissza, mert ha egyszer megtette megteheti megint. De te életet. Te tudod mennyire bízol meg ezek után benne.


18/f

2012. máj. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

életed*


18/f

2012. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!