Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, én visszaengedném, mert látszólag megbánta. Ha visszaengedném akkor nem tisztelne már annyira se?

Figyelt kérdés

Én tényleg gondolkozok hogy visszaengedjem,és látszik hogy megbánta,sokat hív..de félek hogy ha visszaengedem akkor nem fog már úgy becsülni,mert azt hinné hogy én ilyen gyenge vagyok akivel bármit meg lehet tenni...

mit tegyek?



2012. máj. 4. 13:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%

Tedd azt amit a 13:57 es mond. Így csak azt kapja amit megérdemel!


sőt ha bosszút akarsz rajta állni, dugás után adj neki egy 1000est.

2012. máj. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%
Az ember,azért ember,mert kovet el hibákat.Mindenkinek jár egy második esély!Foleg ha nem tagad,és oszintén megbánta.Attól vagy emberibb,ha igenis megadod az esélyt.De tudnia kell,éreznie kell,h.tobb esélye sincs.Az már más eset,h. te a szíved mélyén meg tudsz-e bocsájtani,tudsz-e még benne bízni.De ezt az élet eldonti.Nem fogja azt hinni,h. gyenge ember vagy, sot inkább azt,h. egy megérto nemes jellem.
2012. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

ha szeret teged meg es te is szereted fogadd vissza. Tudom mit jelent, en is csaltam es nem tennem tobbet soha meg en is megbantam nagyon.Most egyedul vagyok barmikor barkivel elmehetnek azt is megkaphatnam aivel csaltam, de nem tudok elmenni buntudatom van.


32 L

2012. máj. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Szerintem azt döntsd el, hogy ha újrakezditek, akkor meg tudnál e neki bocsájtani?

Mert újrakezdeni és utána felhánytorgatni a múltat, vagy éreztetni a bizalmatlanságot nem érdemes.

Teljesen elképzelhető, hogy megbánta. Sajnos fiatal (17) éves koromban én is megcsaltam a barátomat. Elmondtam neki és ő megbocsájtott. Mostanra (25) a férjem és várom az első gyermekünket. Én sosem felejtem el neki, hogy ilyen nagyvonalú volt és, hogy ennyire szeretett. És soha nem hoznám sem őt sem magamat ilyen helyzetbe.

2012. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!