Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt a barátnőm, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátnőm, én visszaengedném, mert látszólag megbánta. Ha visszaengedném akkor nem tisztelne már annyira se?

Figyelt kérdés

Én tényleg gondolkozok hogy visszaengedjem,és látszik hogy megbánta,sokat hív..de félek hogy ha visszaengedem akkor nem fog már úgy becsülni,mert azt hinné hogy én ilyen gyenge vagyok akivel bármit meg lehet tenni...

mit tegyek?



2012. máj. 4. 13:04
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Amúgy kihangsúlyoznám hogy egyáltalán nem biztos hogy bármi gond lett volna a kérdező szexuális teljesítményével!


Nagyon jó dinamikus sex mellett is előfordul megcsalás.. ha olyan az egyik fél..


Úgyhogy kérdező nehogy készpénznek vedd hogy bármi gond lenne veled.

2012. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
ne engedd vissza.
2012. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.És ezt tapasztalatból írom.Engem is csaltak már meg.Megbocsájtottam mert szerettem.De nem működött.Képtelen voltam megbízni benne.
2012. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

jó látod a helyzetedet.


mit egyél?


NE HIGGY A BOCI SZEMEINEK!!!!!!!!!!! HAZUDIK! Nők már csak ilyenek, azt hiszik nekik minden szabad.


Ha visszafogadod 1x, akkor ott fog megcsalni és átverni ahol nem szégyell..

2012. máj. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Én azért még utoljára rendesen megdugnám a helyedben,jó alaposan,hogy később visszasírja.Aztán dobnám.
2012. máj. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
13:57 nél a MAX pontszám!!!!!!!!!!
2012. máj. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Akik a szexuális tejesítményemet vonták kétségbe,azoknak csak azt üzenem hogy kerüljenek ebbe a helyzetbe majd megtudják amit én érzek.

Ezelőtt én is csak beszéltem,vádaskodtam...

2012. máj. 4. 14:08
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a kérdés az, hogy túl tudod-e magad tenni azon, hogy a barátnőd gátlástalanul más ágyikójában kötött ki, és meg tudjátok-e beszélni azt, mi vezetett idáig? Mert, ha ez után az affér után ugyanúgy meg tudsz bízni a barátnődben, mint előtte, és meg tudjátok fejteni, hogy mit kell változtatnotok ahhoz, hogy még egyszer ne forduljon elő, akkor működhet. Viszont én nem venném vissza a páromat, de ez az én véleményem (és az én párom, akit én ismerek). 28/N
2012. máj. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

14:08


Tudnám hogy miért kell sírni egy ilyen olcsó kis r*banc után.

2012. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Ha valaki jóllakott,az nemkér repetát. Ha kielégült,akkor nem kíván mást. De majd idővel rájössz.
2012. máj. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!