Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Erkölcsi dilemma: ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsi dilemma: ha egy pasinak menyasszonya van, akkor nőként nekem kell olyan bölcsnek lennem, hogy távoltartom magam tőle, hogy ne csalja meg, vagy én szingliként azt csinálok amit akarok és az ő döntése, hogy mit csinál?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 13:55
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%-os szerintem ne ragadtasd el magad ennyire:) ha szeretitek egymást a vőlegényeddel, tuti nem fog ilyen történni. szerintem a kérdező esete kissé más, ott eleve a fiú olyan nőt jegyzett el, akit szerintem nem szeret...egy normális nő azonnal kiszűri, ha a párjának más is van az életében vagy esetleg betolakodó lenne. nem igazán értem a menyasszony nem veszi észre? vagy inkább nem akarja...
2012. jún. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Mindegy, hogy mit érez, meg mit nem - legalábbis nekem. Olyan szinten azért nekem is vannak elveim, hogy magam miatt élesváltásba úgysem mennék bele, tehát azt nem vállalom, hogy miattam hagyja ott a lányt. Innentől az ő dolga helyretennie magában a dolgokat, és eldönteni mit akar. Adnék neki esélyt, ha engem akarna, de idővel, miután már lelkileg is le van zárva az ügy.
2012. jún. 29. 14:32
 23/25 A kérdező kommentje:
Azóta egyszer megint találkoztunk - nem történt köztünk semmi - és megint felzaklatott lelkileg. És most megint elhívott. Annyira tanácstalan vagyok, nekem kellene ő, de ezzel a háttérrel nem tudok mit kezdeni. Nem szeretném, ha miattam szakítana. Nemet kéne mondanom ezekre a találkákra? De ha egyszer jól esik őt látni...
2012. okt. 4. 14:42
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt kívánom az ilyen nőnek hogy egyszer ő legyen a mostani menyasszony helyébe. Bár ha ezzel a pasival összejön biztosan megesik még ez is.
2012. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Update: Míg én kemény voltam és tartottam magam, hogy ő ne lépjen félre, de még így is evett a lelkiismeretfurdalás, a kedves menyasszony párhuzamos kapcsolatban élt valaki mással.

Még januárban felbontották az eljegyzést, nemrég keresett meg a srác, hogy találkozzunk. Szóval én egy jó fél évre kiszálltam az egészből, mert én is így éreztem, hogy nem lenne korrekt most már belerondítani más kapcsolatába.

Bár azóta is nagyon sokat gondoltam rá, de volt annyi tartásom, hogy ne kommunikáljak vele.

Most mindketten szabadok vagyunk, lassan 10 év után először van ilyen élethelyzet.

Kíváncsi vagyok nagyon, hogy ilyen alapokon fel tudunk-e építeni egy normális, kiegyensúlyozott kapcsolatot, vagy eleve halálra van ítélve.

2013. ápr. 27. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!