Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Erkölcsi dilemma: ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erkölcsi dilemma: ha egy pasinak menyasszonya van, akkor nőként nekem kell olyan bölcsnek lennem, hogy távoltartom magam tőle, hogy ne csalja meg, vagy én szingliként azt csinálok amit akarok és az ő döntése, hogy mit csinál?

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 13:55
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

"olyan, mintha te szegényt csak szívatnád, mert élvezed, hogy rajong érted"

Igen, én is ettől félek. Nem így élem meg, csak az eszemmel én is tudom, hogy ez benne van a pakliban. Ugyanakkor ő az az ember, akit egész életemben tudtam önzetlenül szeretni, és mindig az tartott vissza attól, hogy jobban belebonyolodjak vele bármibe, hogy úgy gondoltam, hogy én nem tudnám őt boldoggá tenni, és az ő érdekeit szem előtt tartva mindig inkább felszívódtam és eltűntem előle, hogy ne zaklassam fel érzelmileg.

2012. jún. 19. 15:11
 12/25 anonim ***** válasza:
45%
bocsi Kérdező, de ez hatalmas baromság. talán ne legyél gyáva, vágj bele. ha meg mégis megfutamodsz, azt tedd most, adj neki esélyt a boldogságra. (bár szegény veled szerete boldog lenni, de te eldöntötted helyette, hogy veled nem lehet boldog. talán erről neki kellene határoznia és nem neked)
2012. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
A szívem pontosan ezt diktálja nekem is. Csak mi van, ha 3 hónap után kiderül, hogy ez nem működik? Akkor teljesen feleslegesen robbantottam szét a kapcsolatát, és ezt a felelősséget félek felvállalni. Meg nem is tartom egészségesnek ezt az egyik kapcsolatból a másikba ugrálást, tehát előbb neki kellene meghoznia a döntést, szakítania, eljegyzést felbontania, kihevernie, és aztán visszatérni a kettőnk kérdésére. Csak ez neki túlságosan nagy kockázat lenne szerintem...
2012. jún. 19. 15:25
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
azt írtad, hogy előtte is megtette! ez megint hülyeség! ne várd már el tőle, hogy ha te nem lehetsz az övé, akkor más se legyen. szegény csak próbálkozik boldog lenni nélküled, ezt igazán nem hányhatod a szemére. most maradjon örökké egyedül, mert neked nem kell? ha kell neked, akkor mondd meg neki és bízd rá a döntést. miért te gondolkozol azon, hogy mit fog csinálni? te csak annyit tehetsz, hogy döntesz arról, hogy vele akarsz-e lenni vagy sem és ezt elmondod neki. a többi az ő dolga, felesleges rajta agyalni. ja amúgy meg, mi van akkor ha 3 hónapig lennétek együtt? sztem semmi. tudod előre, hogy ennyi ideig tartana vagy mi? ezen megint feleslgese agyalni. túl sokat gondolkozol és nem csinálsz semmit vagy elmenekülsz. szegény srácot ezzel jobban megbántod, mintha szétszednéd a kapcsolatát.
2012. jún. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%
Már nem azért de te is egy szar alak vagy. Vagy kell neked a pasi vagy nem. Fel kellene nőni érzelmileg nem szívatni a férfiakat. Amit adsz azt visszakapod duplán!!!
2012. jún. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ne haragudj de mi közöd van az ő magánéletéhez? Valamiért eljegyezte azt a lányt, téged meg biztos nem. Most bosszút akarsz állni csak ezt szép kis köntösbe csomagolod, hogy sajnáljunk.
2012. jún. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
84%
Tartsd távol magad tőle. A lehető leggusztustalanabb és legtaszítóbb tulajdonság ez a hozzád hasonló nőkben. Minek kell más barátja??? Mi a franc baj van veled, hogy nem tudsz magadnak "sajátot" szerezni? Ha az én vőlegényemmel csinálnád ezt a nagy l'amour-t, akkor azt ajánlanám, hogy ezentúl nyitott szemmel aludj. Ugyanis - tudod - a nők nagyon nagy része nagyon jó a bosszúállásban, és ha kiderül a dolog (bár azt sem zárom ki, hogy a menyasszonya már tudja) akkor Isten sem ment meg a másik nő - koránt sem alaptalan - haragjától, sőt, ha kicsit keményebb típus, mindent meg fog tenni, hogy ott köpjön a levesedbe, ahol tud.
2012. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Már ne is haragudj kedves előző, de én meg az ilyen nőktől készülök ki, mint te vagy. Bocs, de szerinted ha a vőlegényed félremenne - történetesen mondjuk velem - akkor szerinted én lennék a hibás? NEm véletlenül a kedves vőlegény, vagy mondjuk a kapcsolat, ami vélhetően nem kielégítő számára valamilyen szempontból?

Sose értettem azokat a nőket, akik ilyen szituban a másik nőt tépik meg, meg tesznek neki keresztbe. Hát mi köze a harmadiknak a másik kettő tönkre ment kapcsolatához? Ő tette tönkre, vagy mi?


Egyébként nem találkoztam a sráccal azóta, és nem is írtam vissza a levelére. De még mindig sokat gondolok rá :(

2012. jún. 29. 13:30
 19/25 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem derül ki, mert nincs minek kiderülnie. A szó fizikai értelmében nem történt köztünk egyáltalán semmi. Az meg, hogy miről beszélgettünk sosem fog kiderülni.
2012. jún. 29. 13:32
 20/25 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem tennék keresztbe a harmadiknak, hiszen elsősorban nyilván mi ketten (mármint a párom meg én) hibáztunk, először együtt ott, hogy valami nem stimmelt, aztán ott, hogy nem beszéltük meg, aztán ő ott, hogy félrement. Ha a lány nem tudna rólam, maximum elmondanám neki a helyzetet, de valószínűleg még azt sem. VISZONT ha végig tudott rólam, akkor azt "felénk" úgy hívják, hogy rib@nc, ha nem haragszol. Félre ne érts, voltam én is harmadik, de amint megtudtam, kidobtam a srácot a francba, bármennyire is összeillettünk volna, egyrészt, mert nem kezdek ennyire gerinctelen emberrel, másrészt, mert nem teszem tönkre más emberek kapcsolatát, harmadrészt pedig azért, mert gyűlölöm, ha megaláznak. Neked viszont gratulálok, hogy emelt fejjel ki tudtál lépni a dologból.
2012. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!