Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kit válasszak? A vőlegényemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A vőlegényemet vagy azt, aki mellett igazán boldog vagyok?

Figyelt kérdés

Majd' 18 éve jóban vagyok egy olyan sráccal,aki csak ártott nekem.Az általános suliban végig terrorizált,piszkált,egy nyugodt percem nem volt tőle.

A gimiben aztán összejöttünk,1 évig együtt voltunk,utána 'se veled-se nélküled' kapcsolat lett belőle,mert én nem örültem,hogy minden hétvégén bulizni ment(én is mentem vele néha),a lányok folyton kikezdtek vele,gond volt az is,hogy ő és a családja gazdag volt,mi pedig nem és ő folyton ajándékokat vett,mindenhol meghívott(akkor is,ha nem kettesben voltunk,hanem másokkal) és ezek miatt 2-3 havonta szakítottunk,külön voltunk pár napot és újra összejöttünk.De rengeteget szenvedtem ezek miatt,sokan mondták,hogy csak azért vagyok vele,mert van pénze,szóval elég sokat pletykáltak rólunk és a családommal is megromlott miatta a kapcsolatom.


4 éve véglegesen szakítottunk,mert ő elment külföldre egyetemre,én maradtam itthon.

3 éve megismerkedtem a jelenlegi párommal,aki 4 hónapja megkérte a kezemet.

Viszont a volt barátom hazajött a nyárra és jóban lettünk megint...Elég sok időt töltöttünk együtt és a hétvégét együtt töltöttük,kettesben.

Ma is együtt ebédeltünk és mondta,hogy nagyon jól érezte velem magát és talán elutazhatnék vele 2 hétre nyaralni,nem kéne semmit fizetnem,ő mindent elintézne.

Mellette igazán boldog vagyok,ha rá nézek,akkor mosolyognom kell és "pillangók vannak a gyomromban",amikor vele vagyok.Tudom,hogy nem iránta kéne így éreznem,hanem a párom iránt,de nem tudok mit tenni az érzéseimmel.


Viszont itt van a vőlegényem is,akit szeretek.Meg az ex-barátomat a családom utálja és neki folyton új barátnői voltak,ahogy láttam Facebookon,mindig utazott és még most is olyan néha,mint egy 4 éves gyerek.

Állítja,hogy megváltozott,már nem olyan,mint régen,próbáljak meg bízni benne utoljára.

Annyira nyugodt életem volt,mielőtt nem jött haza,most pedig folyton pörgök,nem bírok nyugodt lenni.


Ha elmegyek vele nyaralni,akkor vége a vőlegényemmel,nem lesz esküvő,semmi.De mi van akkor,ha nem megyek vele és ő a nyár végén visszamegy külföldre és soha többet nem találkozunk?!


Nem tudom,hogy mit tegyek.Amikor még együtt voltam vele,akkor mindenki féltett,hogy összetöri a szívemet,a barátnői alig beszéltek velem,a szüleimmel folyton veszekedtem,de igazán boldog voltam vele.



2012. júl. 30. 14:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el a "rosszfiúval". Ha megnézzed, hogy mennyit írtál róla és mennyit a vőlegényedről...

Ha meg nem jön össze vele akkor is megérte mivel nekem úgy tűnik, hogy annyira nem szereted a vőlegényed. És így nem érdemes házasodni. Majd találsz egy olyan férfit akit maradéktalanul szeretsz és nem érzel ilyesmiket mások iránt.


egyébként van egy film (Szerelmünk lapjai) aminek a története valami hasonló. És abban volt ez a 2 idézet:


Nem sok mindenben értettek egyet. Tulajdonképpen semmiben. Állandóan veszekedtek, minden nap sértegették egymást. De a nézeteltéréseik dacára egy dolog közös volt bennük: imádták egymást.


és a másik:


Nem lesz könnyű, iszonyú nehéz lesz. Minden nap meg kell küzdenünk, de én erre vágyom, mert akarlak téged mindenestül, örökre, együtt, minden nap.

2012. aug. 6. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Menj vele nyaralni. Őt szereted. Nincs mit tenni. A vőlegényeddel sose lennél igazán boldog.
2012. aug. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim válasza:
Szia! A kérdésed óta sok idő eltelt. Megírnád, hogy végül hogy döntöttél, és mi lett a történet vége?
2013. jún. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Szia! én is nagyon kíváncsi lennék, hogy végül mi történt. Esetleg privátba megírnád? :)
2015. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
87%
Szegény vőlegény... nagyon sajnálom, hogy ekkora ribizlit jegyzett el. Remélem időben kapcsolt, és nem vett el egy ekkora K-t, mint a "kedves" kérdező...
2016. febr. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ennek mar annyi. Nyugodtan mehetsz nyaralni a volegenyt meg hagyd meg egy masik lanynak aki majd megbecsuli.
2020. szept. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!