Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kit válasszak? A vőlegényemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? A vőlegényemet vagy azt, aki mellett igazán boldog vagyok?

Figyelt kérdés

Majd' 18 éve jóban vagyok egy olyan sráccal,aki csak ártott nekem.Az általános suliban végig terrorizált,piszkált,egy nyugodt percem nem volt tőle.

A gimiben aztán összejöttünk,1 évig együtt voltunk,utána 'se veled-se nélküled' kapcsolat lett belőle,mert én nem örültem,hogy minden hétvégén bulizni ment(én is mentem vele néha),a lányok folyton kikezdtek vele,gond volt az is,hogy ő és a családja gazdag volt,mi pedig nem és ő folyton ajándékokat vett,mindenhol meghívott(akkor is,ha nem kettesben voltunk,hanem másokkal) és ezek miatt 2-3 havonta szakítottunk,külön voltunk pár napot és újra összejöttünk.De rengeteget szenvedtem ezek miatt,sokan mondták,hogy csak azért vagyok vele,mert van pénze,szóval elég sokat pletykáltak rólunk és a családommal is megromlott miatta a kapcsolatom.


4 éve véglegesen szakítottunk,mert ő elment külföldre egyetemre,én maradtam itthon.

3 éve megismerkedtem a jelenlegi párommal,aki 4 hónapja megkérte a kezemet.

Viszont a volt barátom hazajött a nyárra és jóban lettünk megint...Elég sok időt töltöttünk együtt és a hétvégét együtt töltöttük,kettesben.

Ma is együtt ebédeltünk és mondta,hogy nagyon jól érezte velem magát és talán elutazhatnék vele 2 hétre nyaralni,nem kéne semmit fizetnem,ő mindent elintézne.

Mellette igazán boldog vagyok,ha rá nézek,akkor mosolyognom kell és "pillangók vannak a gyomromban",amikor vele vagyok.Tudom,hogy nem iránta kéne így éreznem,hanem a párom iránt,de nem tudok mit tenni az érzéseimmel.


Viszont itt van a vőlegényem is,akit szeretek.Meg az ex-barátomat a családom utálja és neki folyton új barátnői voltak,ahogy láttam Facebookon,mindig utazott és még most is olyan néha,mint egy 4 éves gyerek.

Állítja,hogy megváltozott,már nem olyan,mint régen,próbáljak meg bízni benne utoljára.

Annyira nyugodt életem volt,mielőtt nem jött haza,most pedig folyton pörgök,nem bírok nyugodt lenni.


Ha elmegyek vele nyaralni,akkor vége a vőlegényemmel,nem lesz esküvő,semmi.De mi van akkor,ha nem megyek vele és ő a nyár végén visszamegy külföldre és soha többet nem találkozunk?!


Nem tudom,hogy mit tegyek.Amikor még együtt voltam vele,akkor mindenki féltett,hogy összetöri a szívemet,a barátnői alig beszéltek velem,a szüleimmel folyton veszekedtem,de igazán boldog voltam vele.



2012. júl. 30. 14:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
91%

Nehéz jól döntened! Szerelmes vagy egy vagány menő rossz-fiús srácba, aki most éppen a tenyerén hordozna. Hozzá képest unalmasnak tűnik a vőlegényed. Szerintem a lelked mélyén érzed hogy a vagány srác előbb-utúbb rád unna, de viszont addig meg sokkal boldogabb lennél vele.


Nem te vagy így vele egyedül, szokták mondani, hogy sok nő szeretne skandináv lelkületű család-centrikus pelenkamosó férj mellé, egy izgalmas latinos szeretőt, aki igazán tudja hogy mitől döglik a nő.


Döntened Neked kell!

2012. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Neked nem való normális kapcsolat, meg sem tudod becsülni. Nem érdemel meg a vőlegényed. Tud amúgy a kis kettesben töltött hétvégéről a sráccal?

"A lényege a sztorinak az, hogy nem tudsz gátat szabni a szexuális vágyaidnak."


Igen, én sem írhattam volna le jobban.


"Viszont itt van a vőlegényem is,akit szeretek."


Jajj, dehogy szereted, ha szeretnéd nem fordulnának meg ilyen dolgok a fejedben. Akkor egyértelmű lenne, hogy leszarod a másik pasit és nem gerjeszted a feszültséget.

2012. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

A vőlegényem rendes és kedves,sosem veszekszünk...Talán túl nyugodt,de boldog vagyok mellette is,csak nem annyira.Vele nem tudok úgy hülyéskedni,mint a volt barátommal,néha úgy érzem,mintha már 40 éve együtt lennénk.Ő nem tudja,hogy a hétvégét nem itthon töltöttem,mert a szüleinél volt vidéken.


Tudja az exem,hogy eljegyzett a párom és azt mondta néhány napja,hogy örül,hogy boldog vagyok,de mellette sokkal boldogabb lehetnék.Folyton furcsa megjegyzéseket tesz és a hétvége után nem tudom,hogy mit akar.Mondta,hogy szeret,de lehet,hogy az csak kicsúszott abban a szituációban a száján és nem is úgy értette.

2012. júl. 30. 15:01
 14/26 anonim ***** válasza:
22%
nem tudom, de ha a vőlegényednek van esze, akkor úgy elver, mint szódás a lovát
2012. júl. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
92%

szia. MAJDNEM egy cipőben járunk.én a párommal 2év után volt úgy h eljegyzés,miközben végig mással voltam boldog,mást szerettem.sajnos eléggé távkapcsolat volt,mert csak hétvégén tudtunk találkozni mivel elég messzire lakott (a 2éves kapcsolatomból származó párom) de minden hétvégén hazajött.szóval volt ez a "másik srác" ha csak megláttam kiugrott a szívem a helyéről muszáj volt megcsókolnom mikor volt rá lehetőségem.amikor az volt h nemsoká megkéri a kezemet a párom én otthagytam azért a fiúért akit viszont szerettem is.a lényege az h 2szék közé ültem :) nem lett vőlegényem se az a pasi akit szerettem és boldog voltam vele.......,és itt jön a VISZONT!!!! most van egy párom akivel 1éve együtt vagyok.NAGYON SZERETEM,Boldoggá tesz és tervezgetjük az eljegyzést... és NINCS KÉPBE SEMMILYEN 2. személy.... :)

lehet neked is jobb lenne ha 2szék közé ülnél és eljönne az igazi és a te életedbe se kerülne be semmilyen 2.személy... :) (bocs ha kicsit értelmetlenül írtam) :)

2012. júl. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Még egy erdőjáró...
2012. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

red4me


Itt már az sem mentené meg őket az erdőtől ha vörös hajúak, nem?:DD

2012. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
63%

fúj, de undorító vagy.


menj csak el a nyaralásra azzal az idiótával, aztán ha párszor meghúzott úgyis újra elhagy. :D de amint látom neked ez kell, szóval hajrá.


a vőlegényedet meg most hagyd el. adj neki esélyt, hogy találjon egy normális nőt aki szereti.

2012. júl. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

a csajok a rosszfiúkra buknak erre nem tudok mit mondani xD

A döntés csak a tiéd, a nők nehezen döntenek, de azért szedd össze magad! Nem a mi életünk

f18

2012. júl. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

Szerintem a vőlegényedet válaszd, sokat nem írtál róla de biztosan jól meglehettek ha megkérte a kezed, és 3 éve együtt vagytok...

A másik srác...Ha őt választanád nem lenne se esküvő se semmi, te hazajönnél a nyaralásból, ő maradna ott, és te itthon kérdeznéd magadtól hogy miért halasztottad el a lehetőségedet egy boldog élettől...És ki tudja hogy ő eddig mit csinált ott,kivel állt össze kivel nem-és hogy ezután kivel lenne a hátad mögött...

2012. júl. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!