Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogos a féltékenységem és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a féltékenységem és a félelmem vagy higgadjak le inkább?

Figyelt kérdés
Van egy párom már lassan 5 éve, és van egy lány ismerőse akivel bulizni jár. Ez a lány félreérthető dolgokat írogat a páromnak ami engem zavar. Arra gondolok, hogy pl. szétszednélek ha itt lennél mert a csaj éppen buliban van a párom meg velem. Kölcsönösen ránézhetünk egymás levelezéseire úgyhogy erre nem kérek olyan választ, hogy de gáz amiért megnézem. :) Célozgat, hogy ne éljen le egy életet boldogtalanul, csak úgy a semmiből jött ez is pl. Szerintem tutira kell neki a pasim. Mi teljesen különbözőek vagyunk, ez a tipikus ellentétek vonzzák egymást van nálunk. Ő szeret bulizni én nem. De ezzel nincs bajom, a csajokkal már annál inkább, főleg ha ilyeneket írogatnak. Most nagyon féltékeny vagyok, vagy fölösleges? A párom mondja, hogy szeret, sokat vagyunk együtt, de amikor elmegy egy ilyen libával este 9-kor és másnap reggel 8-9 körül esik haza azért ott már bármi elképzelhető, vagy nem? A párom jól néz ki, bár ő nem tartja nagyra magát, pedig azért döglenének utána a csajok...tudom :) 27/L

2013. jún. 18. 18:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon berágnék rá és mondanám neki, hogy több ilyet meg ne lássak! És szerintem lehet, hogy tényleg megcsalt, nem hinnék neki... Egy ilyen partyhímtől bármi kitelik! Még nem élte ki magát, nem bíznék meg benne, szakíts vele!
2013. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Irtam, hogy megertem, hogy te ezt nem szereted, nem a te vilagod. Az enyem sem, de amikor DJ volt a baratom minden bulira mentem vele, akkor is amikor csak bulizni mentunk, nem "dolgozott". Nem feltetlenul azert, mert benne nem biztam meg, hanem a tobbiekben. Amugy a csaj tutira tobbet akar a baratodtol, mondom nekem az sincs rendben, hogy mindig nelkuled megy bulizni. Hidd el en is azt hittem, hogy nem birnam a hajnalig bulizast, pedig de, csak bele kell szokni. Ez a kompromisszum amit te szeretnel, elmesz vele szorakozni az o stilusaban, gondolom o is eljar veled kiallitasokra meg ilyesmi. En mindenkepp ezt tennem, foleg hogy szo van rola, hogy a masik csajszi is felkoltozik BP-re.

2013. jún. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!