Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bonyolult az ügy nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bonyolult az ügy nem tudom mit tehetnék nem akarom h pórul járjak Segítene valaki? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Én egy x.es lány vagyok és van egy x+2.es srác aki szerelmet vallott egy hete. Nos engem sok-sok negatív dolog ért az életben ezért nehezen nyílok meg az embereknek. Elmondtam neki és nagyon megértően fogadta. Azóta rengeteget beszéltünk a lehető legőszintébben, és sok közös pontot találtunk és a "legrosszabb" az hogy eltudnám magamat képzelni mellette :)

Most jön a negatív.

A volt barátnője az én barátom. Ő azt mondta h csúnyán becsapta és közben még 2 lánnyal is kavart miközben vele volt (a lány csak később tudta meg). Erről ennyi elég.

Nem akarom h nekem is ilyen élményben legyen részem de már kezdek belebolondulni a fiúba...

Ha nincs mitől félnem akkor meg nem szeretném sokáig halogatni a dolgot mert úgy se lenne jó vége. Help me !


2010. jan. 14. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Az én egyéni véleményem az hogy ha nem akarsz újabb csalódást akkor hadjad nem kell futni minden fiú után futkos még pár darab ebben az országban ;-)!

Ha igaza van a barátnődnek és megbízol benne(barátnődben) akkor tuti csúnyán szólva csak lukra jtszik a kölyök!

18/F


Üdv:PUBY

2010. jan. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Hasznos volt amit írtam?

18/F


Üdv:PUBY

2010. jan. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az a velemenyem, hogyha mindig attol felsz, hogy valami rossz fog veled tortenni, akkor sose fogod elvezni az eletet.El kell fogadnod, hogy igenis tortenni fognak veled rossz dolgok is az eletben, mert nagyon sok szemet ember, van, lanyok is es fiuk is, ez vele jar.Megovhatod magad, ugy, hogy sose lepsz ki a szobadbol, de ilyen eletet ugye te sem akarsz?Szerintem nem kene ennyire paraznod ettol a pasitol.Adj neki egy eselyt!Foleg ha tetszik is neked.Persze nem kell vele egybol agybabujni, de ki tudja, lehet hogy igazabol nem is olyan, mint amilyennek a baratnod beallitotta.Tenyleg, nem lehet, hogy csak azert probalja rossz szinben fetuntetni elotted, mert feltekeny?
2010. jan. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
17:58 vagyok.Egyebkent, en lany letemre azt mondom neked, hogy a lanyokkal sokkal jobban kell vigyazni, mert sokkal alattomosabbak, es ketszinubbek, mint a fiuk.
2010. jan. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hű ezt most hallom először egy lánytól!:D

18/F


Üdv:PUBY

2010. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sztem próbáld meg és ha már elolvastam a te meséd akk mondok énis 1rövid sztorit:)

nagyon hasonlít a tiedhez:)

dettó ugyanezvolt h a pasi a bnőmmel járt előtte és a bnőm mondta h ilyen volt meg olyan volt meg minden..de én nemhalgattam rá!

és most 1éve vagyok 1ütt a sráccal és mindíg mindent megbeszélünk sose csalt meg!!!!:)

és most jön a legérdekesebb rész...:D

később kiderült h a bnőm azért mondta mert szerelems volt még a pasimba:)

de hálistennek mentem a sajátfeejm után és már 1éve boldog vagyok mellette:)

nemkell mindíg másra halgatni és ha mindenbe na rosszat nézed akk sose leszel igazán boldog:)

sok sikert kívánok neked:)

17/L

2010. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Igyekszem élvezni az életet de nem mindig megy könnyen :D
2010. jan. 14. 18:15
 8/8 A kérdező kommentje:

Már vége van, mert keveset tudott velem lenni és talán ezért már nem szerettem...

nem sokat tudtam meg az igazságról de nagyon jó haverok vagyunk!

2010. ápr. 25. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!