Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm anyja zaklatásért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm anyja zaklatásért akar feljelenteni olvassátok el köszi?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátnőmmel 5 napja.



Ő bevágta a durcát, és keresem, hogy megbántam, stb és békülni szeretnék vele.


Írtam pár SMS-t, 5 nap alatt 5-t kb, meg facebookon üzit, ő csak megnézte nem válaszolt.


Egyszer ottvoltam a házuknál és írtam SMS-t a volt barátnőmnek jó lenne ha kihozná a cuccaim és tudnánk beszélni pár szót.


Erre anyja felhív telefonon száljak le a lányáról, mert feljelent zaklatásért 2 évig terjedő szabadságvesztéssel jár.


és takarodjak el az utcájukból....



elmentem mert mondom úgy se jön ki nem fogok ott fagyoskodni.


(ezután nem kerestem a lányt)


később megtudtam hogy a lány több mindenkivel kavart, feküdt le,


De közösen nyaraltunk stb minden és mindig felvolt háborodva ha csak kicsit is éltékeny voltam h nincs rá okom stb...


összejöttünk egyik nap "hivatalosan kimondtuk hogy együtt vagyunk" aztán másnap már egy csávóval feküdt össze mert annak a névnapja volt.


Az exével is összefeküdt (neki azt hazudta hogy külön vagyunk) facebookon letiltotta a kapcsolatot hogy lássa más ..stb stb...


és még két emberről tudok.


én voltam a nagy hülye mert ennek a lánynak addig voltam jó még ide oda hurcolásztam és a szerelemtől nem vettem észre mi a helyzet.


(ezeket a dolgokat is most tudtam meg, egy közös ismerőstől) az exétől akivel a mai napig jóba van.


de kiderült, ugyan ezt csinálta vele is, mivel úgy jött velem össze, hogy még utána egy hónapig együtt volt az exével.... és az exe se tudott rólam, mert aztmondta a barátnőm hogy csak elmegy, és én se az exéről....



röviden:


ebből lehet komolyabb ügy hogyha feljelent?



kb 5 napon keresztül próbáltam keresni.


vagy is 2 napon keresztül nem két napot kihagytam. szóval úgy 3 napon keresztül



2013. szept. 14. 15:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Egy személy megvádolásához komoly indokok és bizonyítékok szükségesek, pont azért, hogy kiszűrjék az ilyen paranoiás és tébolyodott próbálkozásokat, mint az illető anyukáét.


A rendőrség kinevetné őt és ezt ő is tudja, csak fenyegetőzni próbál, mert ezzel úgy gondolja, hogy elijeszt téged.

2013. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nagy hülye voltam, ki kellett volna már basznom az első hét után.


Csak megszerettem és minden hülyeségét bevettem, elhittem mindent neki....


aztán ha nem lenne a közös ismerősünk mai napig azt hinném hogy én basztam valamit nagyon el, de a lány volt a ......

összejövünk X. én rá egy napra már egy régi gyerekkel fekszik össze mert névnapja van.. -,-

2013. szept. 14. 21:55
 13/21 anonim ***** válasza:
A kedves anyuka húzása egy indulatos, ugyanakkor meggondolatlanul gyermeteg lépés volt. Téged mindenesetre jól megijesztett vele. Ne aggódj, ez nem zaklatás és van egy erős gyanúm, hogy ezt ő is tudja. Megpróbálkozott egy blöffel és bejött.
2013. szept. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Azon gondolkoztam, hogy a lány nem tudja hogy én tudom ezeket, csak pár sms ről tud hogy láttam, és gyanakodtam, de ő kimagyarázott mindent, hogy ő nem válaszolt rájuk nekik írták stb.. mondom jólvan még nem vettem észre hogy átbasztál hiszek neked de akkor már rázott az ideg.


és majdnem betelt a pohár, másnap összevesztünk és mondtam jólvan és facebookon keresztül kidobtam, még én éreztem szarul magam hogy facen keresztűl..


de így utólag belegondolva még a facebookos dobást se érdemelte volna meg, amiket megtudtam róla..



És mivel ő nem tudja, hogy tudom gondoltam elmesélem muterjának, hogy nem teljesen úgy vannak a dolgok ahogy a kis ártatlan lánya elmesélte.. stb.. és nem én vagyok a rossz....


szerintetek hülye ötlet?


bár most ott tartunk ha muterja meglát foggal körömmel elkezd felém jönni .. :D

2013. szept. 15. 14:51
 15/21 A kérdező kommentje:
lefeküdt még az anyjának a párjának(nevelőapja) barátjával is..
2013. szept. 15. 14:53
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor most képzeld el a következő helyzetet: adott egy anyuka, aki a gyerekéért bárkinek nekimegy. Az anyák már csak ilyenek. Te most az ő szemében rossz vagy. Szerinted mit váltanál ki azzal, ha bemártanád a lányát? Egy szavadat sem hinné el. A lehető legbölcsebb lépés részedről az lenne, ha szépen hagynád a fenébe a lányt anyukástól és örülj, hogy kiszálltál ebből a kapcsolatból.
2013. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#16


hát igen, később én is elgondolkoztam ezen... és rájöttem hülye ötlet lenne szólni.


Ráadásul most összejött egy olyan gyerekkel aki minden lepattintott csajra ráhajt, és régen féltékeny voltam a gyerekre és ezért jött össze vele( a gyerek idegbeteg, egy rossz szó és szétveri a volt barátnőm, szóval már előre sajnálom)


mondjuk elején lehet tartja magát a gyerek.. de hamar ráfog unni...


azért ezzel jön össze, mivel ezt az egy gyereket ismeri a régi társaságomból és tudja vagy is azthiszi ezzel fájdalmat okoz, de pedig nem.


Én nem ütök meg nőt, de a gyerek igen.. és megérdemelte már..... hogy valaki... aztán ha aztcsinálja mint velem úgy is az lesz a következménye és rájön mellettem milyen jó dolga volt

2013. szept. 15. 22:42
 18/21 anonim ***** válasza:
44%

szegénykém :( komolyan sajnállak ez egy kib..ott nagy ri..c!

Azt ne értem,hogy miért kell ezt csinálni én is lány vagyok de ha szexelni akarok kötetlenül akkor elmondom a pasinak,hogy csak szexet akarok nem hazudgálok össze vissza.

2013. szept. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én azért nem tudnék beleszeretni egy ilyen fióba, akit ennyiszer ilyen könnyen ennyire át lehet vágni. Még az anyja is átvágott, mert egészen más a zaklatás. neked a cuccod kell és amíg azt nem kapod meg szó nincs zaklatásról. De légy már egy kicsit férfi!
2013. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

ket baratommal mentem oda, vagy is a cuccomert aztan mentunk volna tovabb.

Ezt nem tudta se az exem(hogy nem egyedul vagyok) se senki mas.



Exem muterja mondta ne varjam meg meg odaer a lanyahoz o es a parja.


En igazabol ezert mentem el toluk, mert a barataim olyan habitusuak, hogy kapasbol szetcsaptak volna a volt baratnom anyjanak a pasiat.


Es en ezt akartam elkerulni.

2013. szept. 19. 14:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!