Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tegyem tul magam rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem tul magam rajta, ha meglattam a paromat a sajat agyunkban egy prostitualtal? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap elott este, kicsit korabban ertem haza. Gondoltam meglepem a paromat, csendben nyitottam ajtot, felsem tunt a noi cipo. Am mikor a szobank ajtajahoz ertem, eletem legborzasztobb latvanya fogadott, a paromon egy prostitualt es csibaltak amit kell, ok nem vettek eszre, kb 5 percig ott altam sokkos allapotban majd kimentem ax ajto ele es vartam. Mikor vegeztek, es kijittek nagy volt a meglepetes. A parom sirt, hogy sajnalja, megbeszeltuk, hogy elfelejtjuk a dolgot. Sajnos ez nem konnyu. Mikor hozzam er, a fejemben a kep van, mikor azt a lanyt simogatja es azonnal elhuzodik. A kapcsolatunk a szakadek szelen al. Mit tudok tenni??? A szexualis eletunkkel nemvolt gond, minsen nap, vagy masnap szeretkeztunk. Minden vagyat teljesitettem. SZERETNEK FELEDNI, DE HOGYAN????

2013. okt. 13. 09:14
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Talan igazatok lehet. O volt szamomra az elso ferfi, akivel elveztem a szexet. Vilt elotte is szexualis kapcsolatom, de egyszeruen nem elveztem. Vele mas volt, at tudtam adni magam a dolognak, el engedni magam, es minden ment a maga termeszetessegeben. Mintha a lelkunk ossze fort volna. Ez mostmar nem menne. Nem tudom kiuriteni a fejem. 25 evesen, talan lehetek meg szerelmes....
2013. okt. 13. 09:41
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagy? Akkor nincs veszve semmi.
2013. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel!!
2013. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:

Itt nem feledni kéne, hanem kidobni azt a szemétládát.

Ezerszer kisebb dolgokért is képesek az emberek szakítani, nehogy már megalázó módon egy k-rvával megcsalt, és akkor te még gyötörd magad, hogy elnézz neki mindent? Ez nem egy véletlen ballépés, hanem egy jól kitervelt félredugás. Az, hogy utána eljátssza a nagy bűnbánót, meg sír egy sort, semmit nem jelent. Ha annyira sokat jelentenél neki, nem hív magához prostit.

Szóval ha rám hallgatsz, nem neki kéne minden vágyát teljesítened, hanem egy olyannak, aki kicsit meg is érdemli.

2013. okt. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, szeretnem megnocsajtani, es elfelejteni a dolgot." -- A te dolog, de szerintem buta vagy. Ez bőven több, mint szakítóok.

"Eddig olyan volt a kapcsolatunk, mint senki masnak." -- Végül is igaz. Másnak nem megy a pasija k..vázni.

"Mindenunk megvolt." -- Még a megcsalás is.

"Bizalom, szeretet,szerelem" -- A k..vázás ténye is alátámasztja, hogy kettőtök között töretlen a bizalom és a szerelem.

"Ausztriaban elunk. Itt sajnos ez eleg gyakori." -- Szóval attól, mert pár kilométerrel arrébb laktok, máris más súllyal esik a latba, hogy roppant megalázó módon megcsalt? Nem akarok belemenni, eddig se volt Ausztria a kedvenc országom, de azért a hűtlenség az hűtlenség, akárhol is vagytok.

Elhiheted, ha ezt elnézed neki, nem fogja abbahagyni a prostizást. Azzal csak igazolni fogod előtte, hogy simán még akár meg is tudhatod, hogy mással kefél, mert akkor sem fogod elhagyni.

Egyébként meg ha 40 éves lennél, akkor sem értenék egyet, de valamilyen szinten megérteném, hogy félsz, hogy találsz-e még valakit, stb. De 25 évesen? Már megbocsáss, de roppant buta vagy, ha ezt csak úgy benyeled, roppant buta vagy, hogy még te véded őt, és ezek után már bocsánat, de ha így állsz hozzá, meg is érdemled.

2013. okt. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
korotok?
2013. okt. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez most komoly? Szerintem akkor biztos, hogy már eddig is csalt téged, de hogy a lakásotokban a közös ágyban... abban én aludni se tudnék már. Hát azonnal hagyd el! Nehogy megbocsásd, találsz jobbat!
2013. okt. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Igen, az ember szeretne flejteni, foleg a rossz dolgokat. De ez nem ugy mukodik, hogy hopp...akarom és elfelejtettem. Nem lehet. Teljesen ugy tunik, hogy neheztelsz magadra, mert nem tudod elfelejteni. Az lenne a nem normális, ha eltudnád. Nem fogod tudni...az ido enyhít ugyan, de az álom, hogy minden olyan legyen,mint volt. Nem lesz. Orokké arra fogsz gondolni, mikor teszi meg ujra....Igy is nehéz, de szerintem ki kell lépni a kapcsolatbol. Ha nem vagy rá képes, akkor barátkozz meg a gondolattal, hogy ezzel a teherrel kell élned.Kulonben tonkre mész...idegileg. Nem te vagy az elso, sem az utolso, akivel ez megtortént...a dontés a te kezedbe van.
2013. okt. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
67%
Miért nem szálltál be harmadiknak?Ekkora barom a pasid hogy hazaviszi a ribiket?
2013. okt. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
48%

Jaj de nagyon okosak vagytok a fenébe is! Mindenki ugat itt, vagdalkozik. Tudom, hogy szörnyű amit tett, és megbocsájthatatlan! DE adj egy kis időt magadnak. Sajnos mindenki esik hibába, higgyétek el, minden férfi beleér abba a korba amikor rájön a kapuzárási pánik, és rájön, hogy itt a feleség, gyerek és ő meg soha nem lesz már többé fiatal. Nagyon nehéz ezt megérteni egy nőnek, vagy egy ide írogató nethuszárnak. Apám a legjobb, legrendesebb ember a világon akit ismerek, mégis majdnem lelépett egy német nővel... nagyon nagy szakadás volt akkor anyámék házasságában, és ezt végig kellett nézzem. Szerencsére mellettünk döntött, és apa mellett nőhettem fel! Hála anyám megbocsájtásának. Azóta teljes és szerető házasságban élnek, már nyugdíjasként.


Nővéremnél ugyan ez játszódott le. Sógorom megcsalta egy kolléganőjével. Nem bírt a seggén megmaradni. Sajnos ez ilyen, nővérem megbocsájtott neki? Haragudtunk rá? Gyűlöltük? Igen! Mégis a két kisgyereken álljon bosszút, hogy egyedül kelljen felnevelnie haragban? Nagynehezen hosszú idő alatt túltette magát nővérem a dolgon, és most szép családi életet élnek.


Ezt is vegyétek számba, itt egy kisgyerekről is szó van, lehet többre kéne értékelni az ő értékeit, és inkább egy kihívásnak, szakítópróbának felfogni az egészet. Lehet az apuka ezek után százszor jobb férj lesz. A férfiak poligám lényeg, csak az utóbbi pár, ezer évben váltunk monogámokká. Ez nem mentség persze semmire, DE mindig át kell érezni a másik oldalt is. A férfiaknál ez gyakran előfordul, és látod, sógorom és az apám is a legjobb apa lett ezek után, és még máig azok.


Tarts ki én azt mondom, gondolj a gyermeketekre.

2013. okt. 15. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!