Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tegyem tul magam rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem tul magam rajta, ha meglattam a paromat a sajat agyunkban egy prostitualtal? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap elott este, kicsit korabban ertem haza. Gondoltam meglepem a paromat, csendben nyitottam ajtot, felsem tunt a noi cipo. Am mikor a szobank ajtajahoz ertem, eletem legborzasztobb latvanya fogadott, a paromon egy prostitualt es csibaltak amit kell, ok nem vettek eszre, kb 5 percig ott altam sokkos allapotban majd kimentem ax ajto ele es vartam. Mikor vegeztek, es kijittek nagy volt a meglepetes. A parom sirt, hogy sajnalja, megbeszeltuk, hogy elfelejtjuk a dolgot. Sajnos ez nem konnyu. Mikor hozzam er, a fejemben a kep van, mikor azt a lanyt simogatja es azonnal elhuzodik. A kapcsolatunk a szakadek szelen al. Mit tudok tenni??? A szexualis eletunkkel nemvolt gond, minsen nap, vagy masnap szeretkeztunk. Minden vagyat teljesitettem. SZERETNEK FELEDNI, DE HOGYAN????

2013. okt. 13. 09:14
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%
nem fog menni. ki tudja mivel fertőzött meg és hánnyal volt. a privát szférátokba engedte a nőt, házhoz hívta. tudod ez mennyire ritka? annyira ritka, hogy ettől 100% kamunak látszik a kérdésed!
2013. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
8 Ezt nem fogod tudni sem megbocsájtani, sem elfelejteni. Könnyebb lenne 100x a helyzeted, ha nem láttad volna őket.
2013. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Van képe azt mondani, hogy sajnálja? És te még vele vagy? Én a helyedben a pasit is szeretném elfelejteni....
2013. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Ausztriaban elunk. Itt sajnos ez eleg gyakori. Elmesz egy barba, kifizetsz 300 eurot, elhozod lanyt, hazaviszed es reggelre kell vissza vinned. A kerdesem sajnos ‘kamu‘, barcsak az lenne. Egyszeruen szeretnem ha minden a regi lenne. Vissza porgetni az idot, elfelejteni a latottakat. Van egy ket perc, mikor nem gondolok ra, akkor picit jobb, de fojton a fejemben vannak a latottak es ujra meg ujra lejatszodik. Ezt szeretnem valahogy helyre tenni magamban
2013. okt. 13. 09:28
 15/38 A kérdező kommentje:
*nem kamu
2013. okt. 13. 09:29
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen bunkót azzal mentegetsz, hogy Ausztriában éltek? Te nem vagy normális. Meg is érdemled!
2013. okt. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Miért mondtad rögtön, hogy meg fogsz bocsátani? Ebből nem fog tanulni. Legközelebb a prostihoz fog menni.
2013. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el!! Ezt a példát fogja látni a gyerek, hogy az apja mindig pillangókat hoz fel az otthonotokba?? Szép!
2013. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

*de fojton a fejemben vannak a latottak es ujra meg ujra lejatszodik. Ezt szeretnem valahogy helyre tenni magamban


Ezt sehogy nem fogod tudni.

2013. okt. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
23%
Biztos nem vagy eleg jo az ägyban. Meg neha kell egy kis valtozatossag egy ferfinek is. Masokat is fel kell probalni meg 300 euro egy egesz ejszakara nem is sok. Ha ennyire zavar akkor max megkered hogy beszallhatsz-e legkozelebb 3.nak. :)
2013. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!