Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogy tegyem tul magam rajta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem tul magam rajta, ha meglattam a paromat a sajat agyunkban egy prostitualtal? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
Tegnap elott este, kicsit korabban ertem haza. Gondoltam meglepem a paromat, csendben nyitottam ajtot, felsem tunt a noi cipo. Am mikor a szobank ajtajahoz ertem, eletem legborzasztobb latvanya fogadott, a paromon egy prostitualt es csibaltak amit kell, ok nem vettek eszre, kb 5 percig ott altam sokkos allapotban majd kimentem ax ajto ele es vartam. Mikor vegeztek, es kijittek nagy volt a meglepetes. A parom sirt, hogy sajnalja, megbeszeltuk, hogy elfelejtjuk a dolgot. Sajnos ez nem konnyu. Mikor hozzam er, a fejemben a kep van, mikor azt a lanyt simogatja es azonnal elhuzodik. A kapcsolatunk a szakadek szelen al. Mit tudok tenni??? A szexualis eletunkkel nemvolt gond, minsen nap, vagy masnap szeretkeztunk. Minden vagyat teljesitettem. SZERETNEK FELEDNI, DE HOGYAN????

2013. okt. 13. 09:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
68%

...és innen az internet meg a monitor elől, nagyon könnyű és kényelmes belepofázni mások házasságába, családi életébe, esetleg tönkretenni mások családi életét?


Soha nem fogod elfelejteni ezt, és ne is akard. A kapcsolatotok egy hatalmas erőpróba elé ért, amikor is kiderül a férfinak mi a fontosabb..? a kalandvágy, vagy a család. Gondolj így a dologra, és talán könnyebb lesz kicsit feldolgozni. Szinte biztosan tudom, hogy nem a te hibádból ment el prostihoz. Biztos vagyok benne, hogy szeret is téged, csak ilyenkor elborul a férfiak agya, aztán vagy kiderül, vagy sem. Viszont saját példáimból tudom, hogy egy ilyen bukás után mindig rájönnek, mi az igazán fontos az életükben...

2013. okt. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
6%
hazug életeket, szemét embereket (utolsó magát) védtek
2013. okt. 15. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
52%
Biztos valami idióta nő lehetsz, sohasem fogod megérteni ezt az egészet. én nem védek senkit, és soha nem csaltam meg a barátnőimet. Csupán azt mondom, hogy büszke lehetek anyámra és a nővéremre, amiért túltették magukat a legnehezebb törésen, és sikerült felállniuk. Ennek már több mint 20 éve, és boldog házasságban élnek. Ez nem hazug élet...
2013. okt. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
32%
Férfi, 33. Gyenge emberek vagytok.
2013. okt. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
72%
A 30-asnak igaza van.Élj vele és gondolj a gyerekre.Csak legalább ne abba a szobába vigye a ribiket a pasid,ahol a gyerek van és még a végén ő is végignézi a műsort.:)
2013. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 baby011 ***** válasza:
52%
én nagyon sajnálom ezt a lányt,de nem kell foglalkozni azokkal akik azt mondják nem vagy normális?az tény h.nagyon gonosz és megbocsájthatatlan dolgot tett,de ha te ez után is gondolkozol h.mi legyen tényleg nagyon szeretheted!!!Nehéz lesz nagyon sok sikert!!! :)))
2013. okt. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

szia!

hogy alakult az életed/kapcsolatod azóta?

2014. márc. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Szia. Koszonom az erdeklodest. Nehezen, de atveszeltuk a dolgot. Tultettem magam amennyire csak lehet. Vagyis inkabb bele nyugodtam. Szeretjuk egymast. A szex is vissza tert a regi kerekvagasba. Szoktam meg a dologrol almodni heti rendszeresseggel. Akkor elsirom magam, gondolkozom es elterelem a gondolataimat. O is mas lett es en is. Nem veszekszunk, boldogok vagyunk, bar nem annyira mint a tortentek elott. Ez egy orok serelem marad.
2014. márc. 25. 23:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!