Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy kapcsolatba belefér másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatba belefér másik emberrel való szex? (szavazás)

Figyelt kérdés
köszönöm.

2013. nov. 17. 23:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az en ertekrendemmel semmi gond. Nem csalok meg senkit, mert tudom, hogy a parom mashogy gondolkodik. Kicsit tul van misztifikalva ez az egy emberrel szexeljunk csak tema. Nem birtokolok senkit sem. En mellesleg ugy gondolom, hogy idonkent befigyelhet egy harmadik ha a dolog nem erzelmeken alapszik es a kapcsolat masik tagja is benne van, es nem marad ki semmibol. Ez csupan eszmefuttatas, a valosagban ritka, hogy ket olyan ember talalkozzon, akik nem kotik ossze a szexet az erzelmekkel, utobbit pedig a teljes birtoklasi vaggyal. Azt sem varnam el senkitol, hogy megalkuvo legyen az en nezeteim miatt. Ebbol is latszik, hogy nekem nincs gond az ertekrendemmel, hiszen huseges vagyok. Nem kell felhaborodni meg kioktatni azt, aki mashogy gondolkodik, ha ezzel nem art senkinek:)
2013. nov. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az én értékrendem szerint pedig a szex az párkapcsolatban elképzelhető, a párkapcsolatban pedig 2 ember van. Azért pár, és nem 3-an párban...


Nem szólom le azt, akinek nem ez a véleménye, és képes a nyitott kapcsolatra, vagy abban élni. Nekem nem megy, nem tudnék úgy élni...nem tudnék úgy együttlenni a férjemmel, hogy tudom mással is szexelt...

Másra is úgy nézett, és úgy ért hozzá. Ha belegondolok a hányinger kerülget.

Tehát nekem nem fér bele.

2013. nov. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

11-es hogy nevezed magad hűségesnek ha közben elfogadó vagy egy harmadik féllel szemben? Nyilván nem baráti beszélgetés lesz...

Ha Neked a félrekamatyolas nem megcsalas akkor csak gratulálni tudok az "értékrendedhez".

2013. nov. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ugy latom kinaiul irtam. Huseges vagyok egyenlo azzal, hogy nem szexelek massal, mivel a tarsamnak ez nem fer bele. Nem tudom, hogy ezen mit nem lehet felfogni. Akkor nem lennek huseges ha szexelnek massal. Nem attol lesz valaki hutlen, hogy el tudja kepzelni a tarsan kivul massal is a szexet. Olyan ember meg nem szuletett szerintem, aki ne talalt volna tobb embert szexualisan vonzonak. A szexet harmadik fellel sem ugy kepzelnem el, hogy a parom nincs jelen, vagy barmifele ellenerzese van. Mivel az emberek zomenek ez nem fer bele, ezert nem csinalom. Ennel vilagosabban mar nem tudom leirni.
2013. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
részemről ez teljesen kizárt!!!!!!!!! Önző vagyok ami az enyém az csak az enyém! De vannak laza felfogású emberek akiknek még ez is beleférhet!
2013. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!