Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ez már sok lenne? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez már sok lenne? Vagy ennyi belefér?

Figyelt kérdés

Azon kaptam magam, hogy lehet picit túlzásba vittem, amit mondtam. Eléggé felhúzott a barátom, mert minden pici dolog miatt féltékenykedett alaptalanul, és folyton szívatott néhány dologgal. Megelégeltem,és kicsit csúnyán beszéltem, hogy 'bas*zd meg fejezd már be, mi a jó se**lyukért idegesítesz állandóan, vagy b*szdki már...'


Ez nagyon rossz lenne a barátnőtöktől, vagy elfogadható?

Megjegyzem nagyon ritkán káromkodom, csak akkor ha nagyon feltudnak húzni...:/


2013. okt. 27. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy egy normális srácnak nem kicsit, hanem nagyon sok lenne.
2013. okt. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem is sok volt, hogy ha már mindenért féltékeny volt és megváltozott a beszédstílusa. Annyiszor beszéltem meg vele nyugisan, hogy nincs oka rá, mert csak őt szeretem, nem hatott,és az utolsó alkalommal teljesen kiborított, de bűntudatom van azóta:/
2013. okt. 27. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:

Normális srác nem húzná fel a barátnőjét.

Ebből is látszik, egyesek azt hiszik, csak a szex kell egy kapcsolathoz, és a másikat megismerni, és úgy bánni vele, hogy ne menjünk az agyára, az már luxus.

2013. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3. voltam, ne legyen bűntudatod!

30/F

2013. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy igazi kapcsolat el kell, hogy viseljen pár ilyet. Ha nem vagytok egymással olyan szinten akkor viszont ettől kiábrándul és el is hagyhat. Egyesek állandóan marják egymást kigyót békát kiabálnak a másikra persze csak nevetnek rajta na nekik nemhogy nem rosszabb de ettől jobb a kapcsolatuk. Ezek szítják a tüzet. De csak ha közös a hullámhossz. Ahol nincs igy ott már egy viccként odavetett "hülye vagy" is rombol. Tehát azt mondom egyéne és kapcsolata válogatja.
2013. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen bűntudatod, mert tuti, h én is kiakadtam volna és leüvöltöttem volna a fejét, hogy századszorra sem érti. Ha nincs oka rá akkor fejezze be, mert így csak az őrületbe fog téged kergetni és folyton feszengeni fogsz.
2013. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nyugi ne érzed magad rosszul. Ha ő nem képes bízni abban az emberben akit szeret és akivel együtt van, az nem a te hibád. Neki kellene elgondolkodnia magában, hogy képes e egy normális kapcsolatra.
2013. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az normális ha féltékeny, én is olyan tipus vagyok.

De velem miután megbeszélte barátnő hogy nincs mitől tartanom, én megbiztam benne. És tényleg semmi baj nem történt még, nem féltékenykedem.


Normális hogy lebasztad. Szerintem ideje lenne hogy megbizzon benned..

2013. okt. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!