Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szülői megcsalás lebukott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülői megcsalás lebukott az apám (? )

Figyelt kérdés
Lebukott a faterom(45)előttem az édes anyám még nem tud róla egyenlőre.Jelenleg nem tudok tisztán gondolkozni ,hogy mit is csináljak. Meghallgatnék egy két véleményt, tanácsot...Borzalmasan ideges vagyok legszívesebben kivégezném mind a 2 szerencsétlen hulladékot ráadásul kb egy velem egykorú kis ótvaros riba'ncal tette a gyereke lehetne max 20-25 éves

2014. febr. 20. 15:57
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
# 8 Nekem ezen jelenleg nincs mit beszélni vele mert ha meglátom imátkozhat ,h valaki legyen ott ...
2014. febr. 20. 16:08
 12/29 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mit tennék. :( El is kéne mondani, meg nem is...
2014. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
30%
szerinted apád ok nélkül csalja? fogalmad sincsen az egészről, csak durrog a p*csöd egy olyan dolog miatt amit fel sem bírsz fogni.
2014. febr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretné ,h a mocskos kis titka ne derüljön ki mert megalázkodott előttem és össze vissza magyarázkodott hebegett habogott pedig mindig is egy nagyon kemény tartású férfi volt ilyennek még nem láttam a kis patkányt.
2014. febr. 20. 16:10
 15/29 Johny88 ***** válasza:
Ha rendezni szeretnéd a helyzetet, akkor beszélj először apáddal, hogy most fejezze be vagy mondja el miért is kell ez! Ha nem hajlik a rendezésre, akkor ott már nem tudsz segíteni. Maximum csak annyit, h szólsz anyukádnak.
2014. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ha elmondod valószínüleg tönkre fogod tenni a szüleid kapcsolatát, lehet vállás lesz a vége, de anyukád lelkileg mindenképp szenvedni fog

Ha nem mondod el akkor meg téged fog gyötörni, egyrészt a harag másrészt "mi lenne ha elmondanám" stb

igazából itt neked kéne eldöntened hogy mi legyen, de úgy gondold át a dolgokat hogy ha az egész váláshoz vezetne milyen veszteségek érnének gondolok itt anyagira, kistestvér elveszíti apucit meg hasonlókra, ha úgy érzed te és anyukád nem veszítenétek semmit akkor mondd el!

19L

2014. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Apád házassága nem jó, te is mondod, hogy kemény férfi, gondolom veled is az volt és most élvezed, hogy hatalmad van fölötte, mert te tudsz valamit amivel most sakkban tarthatod.

Gyönyörű a családotok.

1. Ez a szüleid dolga

2. Ha megcsalta annak oka volt. Ez természetesen nem mentesíti. Mindegy, hogy a kapcsolatuk a gáz, vagy apád a hülye és csak nem bír a farkával.

3. Apáddal beszélj, miért történt. Mivel látványosan anyukád mellett állsz, és apád ellen vagy, és ahogy beszélsz róla, te őt nem annyira szereted, ellenben anyukádat igen. Magyarul a kapcsolatod apáddal szar. Remek lehetőség, hogy ez most változzon. Beszélgessetek erről.

Tudni kéne, miért tette, és ez volt e az első, mi vitte rá, van e gond a szüleid közt. Értelmesen. És ha az a megoldás, hogy váljanak el, akkor váljanak el. De ne zsarold, meg ne keménykedj, mert ezzel senkinek nem használsz. Főleg nem anyádnak.

2014. febr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Hát, nehéz ügy... Szerintem ha anyukádat jobban szereted, csak akkor szólj bele annyit, hogy elárulod.

Ha egyformán szereted őket akkor ne avatkozz bele, hiszen felnőttek mindketten.

Bár én akkor is el mondanám a helyedben.

2014. febr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Apad egy hulladék. MONDD el anyukadnak, es tarts ki mellette.
2014. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Az a patkány nevelt fel és adta a segged alá a sok szart persze abba nem gondolsz bele, hogy mik az okai a megcsalásnak stb persze nem védeni akarom mellesleg nem rád tartozik a dolog majd ők lerendezik
2014. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!