Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyiket kellene választanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket kellene választanom?

Figyelt kérdés
24L vagyok 5 éve párkapcsolatban élek...lassan 2 éve ténylegesen is együtt (előtte távkapcsolat volt). A párom hűtlen volt hozzám (szerencsére nem teljesedett ki a dolog)...de már ez is bőven elég volt ahhoz, hogy alapjaiban rengesse meg a kapcsolatunkat! Közben a képbe került egy pasi...úgy viszonyul hozzám, amire mindig is vágytam...amire egy nő csak vágyhat! De ! Nem tudom mi mondatja velem...de mintha valami hiányozna. nem is tudom...talán idővel kialakulhatna. Megcsókolt már a pasi, de közel sem éreztem azt, amit a párommal...ha a párom megcsókol (úgy igazán megcsókol)... végem van :D A pasi csókja is jól esik...de teljesen más. Tudom irtó gáz dolog, hogy párkapcsolatban élek és egy másik férfi csókol...gondolom majd savaztok ezért...de ez van. nem nagyon érzek miatta bűntudatot...talán amiatt a sok sz*rs*g miatt, amit a párom tett velem. El kellene döntenem, hogy kivel folytatom tovább..de mire hallgassak...a szívemre vagy az eszemre ???

2014. jún. 11. 09:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát ja elég gáz hogy más csókol, vagyis végül is te is hűtlen vagy. De nem ez a kérdés. Szóval szerintem mérlegeld a dolgot, úgy is tudod hogy kivel lenne jobb neked. Gondold végig szereted e a párod. Azért az egy 5 éves kapcsolat.
2014. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Igen 5 éves kapcsolat. De közben hogyan szerethetett bele egy másik csajba ?!!
2014. jún. 11. 09:13
 3/17 A kérdező kommentje:
miközben állítólag engem is szeret ! Ezt nem tudom megemészteni....
2014. jún. 11. 09:15
 4/17 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy két embert szeret, vagy az egyik vagy a másik. De ha ez a helyzet, lehet jobban jársz a másik sráccal.
2014. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt érzem, ha a párom mellett maradnék...megalkuvóvá kellene válnom. Tudom, hogy az élet nem egy romantikus lányregény...tudom, hogy egy párkapcsolat kompromisszumokról is szól! De mégis van, aminek alapvetőnek kellene lenni egy kiegyensúlyozott, boldog kapcsolatban! Nem vagyok túl fiatal ahhoz, hogy beérjem azzal, ami van...vagy lemondjak dolgokról, amit a párom nem tud nyújtani. Elvi dolgokról !
2014. jún. 11. 09:29
 6/17 anonim ***** válasza:

Ha a most feltűnt új férfi csak a figyelmességével nyűgöz le, de férfiként nem gyakorol rád lenyűgöző hatást, akkor kár lecserélni egy olyan férfit, aki ezt még most is jobban meg tudja adni, csak esetleg néha kevésbé figyelmes. Inkább neveld kicsit a párodat, tudasd vele, hogy miben jó és miben vársz tőle többet.



Egyébként meg férfit szexuálisan könnyen el lehet csábítani ha, egy jó csaj provokatívan közeledik, nehéz ellenállni, de az nem jelenti azt hogy érzelmileg, bizalmilag könnyen közel engednénk magunkhoz másik csajt.

2014. jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az is nagyon fájna, ha erről szólna ez az egész. Ha a farka irányítaná! De "sajnos" nem erről van szó :( lelkileg van oda a csajért :( vagyis állítólag már túl van rajta...de tudom, hogy nem így van.
2014. jún. 11. 09:37
 8/17 anonim ***** válasza:
És a szívednek vagy az eszednek vonzóbb-e az új férfi? Ha csak az eszednek, az nagyon kevés!
2014. jún. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%-ban egy csonakban evezunk...tavkapcsolat...nemtudom h megcsal-e es csak 3 hete nem lattam nekem is van masik pasi...igaz meg nem talalkoztunk de szetetnek vele...a baratommal jol meglennenk de megis csak tavkapcsolat:/ szeretem ot de massal izgalmayabb eletem lehetne...
2014. jún. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igaz fiatalvagyok meg..

16/L a 67%-os vtam

2014. jún. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!