Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Melyiket kellene választanom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket kellene választanom?

Figyelt kérdés
24L vagyok 5 éve párkapcsolatban élek...lassan 2 éve ténylegesen is együtt (előtte távkapcsolat volt). A párom hűtlen volt hozzám (szerencsére nem teljesedett ki a dolog)...de már ez is bőven elég volt ahhoz, hogy alapjaiban rengesse meg a kapcsolatunkat! Közben a képbe került egy pasi...úgy viszonyul hozzám, amire mindig is vágytam...amire egy nő csak vágyhat! De ! Nem tudom mi mondatja velem...de mintha valami hiányozna. nem is tudom...talán idővel kialakulhatna. Megcsókolt már a pasi, de közel sem éreztem azt, amit a párommal...ha a párom megcsókol (úgy igazán megcsókol)... végem van :D A pasi csókja is jól esik...de teljesen más. Tudom irtó gáz dolog, hogy párkapcsolatban élek és egy másik férfi csókol...gondolom majd savaztok ezért...de ez van. nem nagyon érzek miatta bűntudatot...talán amiatt a sok sz*rs*g miatt, amit a párom tett velem. El kellene döntenem, hogy kivel folytatom tovább..de mire hallgassak...a szívemre vagy az eszemre ???

2014. jún. 11. 09:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
En mar egyszer voltam hasonlo helyzetben, valasztanom kellett, es en akkor az eszemre hallgattam. Ma mar tudom hogy rosszul tettem, a szivemre kellett volna. De mar keso. Szerintem a hosszutavu boldogsag titka az ha szivugyekben mindig a szivedre hallgatsz.
2014. jún. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az eszemnek mindenképp, a szívemnek ? hááát...nem tudom, hogy ebben a zaklatott/bonyolult helyzetben bármilyen más pasi is képes lenne lelkileg ennél többre.
2014. jún. 11. 09:57
 13/17 anonim ***** válasza:
Ahha. A párod hűtlen, de neked a másik pasi csak "képbe kerül"
2014. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Oka volt , hogy képbe került ! A párom hűtlensége előtt, soha senkire még csak rá se néztem. Ő volt a MINDEN ! De összetört bennem valami...
2014. jún. 11. 10:04
 15/17 pszi1984 ***** válasza:

"....összetört bennem valami....." Nos kedves Kérdező.... Sajnos tudom miről beszélsz. Én azok közé a józanul gondolkodó és hidegfejjel döntést hozó nők közé tartozom, aki már szintén átesett ilyen fokú kiábránduláson... Sajnos azt kell mondanom, egyik férfi sem az az ember akit keresel, s magad mellett kell tudnod... Keresd meg azt az embert, aki ugyan olyan feltétel nélküli Boldogságot vált ki a szívedből... Sajnos nekem is sokáig tartott. Túl vagyok egy házasságon, s meg kellett érnem majd 30 évet, hogy megtaláljam azt az embert aki mellett boldog vagyok. Ilyen helyzetben át kell gondolni mindent. S sajnos nagyon önzőn kell viselkedni, mivel egy életed van.... egyszer vagy fiatal.... s ha már élsz, küzdesz, tedd azt kiegyensúlyozottan, bizalommal teli.

Ha nincs bizalom nincs kapcsolat...... De abban az esetben sem beszélhetünk kapcsolatról, ha nincs kellő szenvedély és vonzalom. :) tudom kicsit bonyolultan sikerült ezt leírni.... De remélem kicsit sikerült elgondolkodtatom Téged. 30/N

2014. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem melyiket válasszam, hanem kit válasszak, mert személyek. - De a kérdésedre az a válaszom, hogy mindenképpen a szívedre hallgass, mindenben, ne csak a párkapcsolatban, de abban különösen. Én egyik emberrel sem folytatnám a kapcsolatot, legyél egy ideig egyedül, aztán majd jönni fog egy olyan fiú, akit szeretsz is eléggé, és meg is érdemel. Ha nem érzel semmit az új fiúval, akkor hagyni kell, menjen tovább máshoz. De ha a jelenlegi párodhoz mégis ragaszkodsz, ill. ő tehozzád, akkor maradj mellette, mert mégis jobban hat rád, mint ez az új. Ő csak csókolgasson mást, ahol nagyobb sikert ér el.
2014. jún. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Vagy úgy is jó nyelvtanilag, hogy melyiküket vagy melyikőjüket válasszam, akkor már személyekre vonatkozik a kérdés. Ezt csak zárójelben írtam.
2014. jún. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!