Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha azt írtam egy srácnak h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt írtam egy srácnak h k****ra hiányzol és h szeretlek de a pasimat jobban, az már megcsalásnak számít? és ha igen ti megbocsájtanátok a barátnőtöknek?

Figyelt kérdés

A pasimat kb. 1 hónapja nem láttam és szinte alig beszélünk. Egy srác bevallotta h szeret és mivel rég nem beszéltem/találkoztam a pasimmal "nagyon örültem" neki...

De amikor írtam tényleg úgy éreztem mintha többet éreznék iránta



2014. jún. 19. 20:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Már nem érzek iránta semmit, de akkor éreztem."

Ezt nem nagyon értem. Hát akkor biztos nem azt érezted, hogy "szereted", ha ilyen gyorsan kialudt a nagy szerelem. :(( Mi váltotta ki belőled akkor, hogy "szereted"?

A másik srácot is hülyítetted akkor. :((( A "szeretlek" szónak azért súlya van. Ő szerelmes beléd?

2014. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

a srác szerelmes belém...

de a pasim egyszer szakított már velem és fél óra múlva írt h imád és csak "hülyéskedett"...később kiderült h csak azért szakított mert felidegesítették...de már többször szakított velem mert azt mondta h mert felidegesítették...aztán egyszer én szakítottam vele (mert idegesített és sértegetett) és akkor azt mondta h hozzuk rendbe a kapcsolatot...

szóval miután ő is szakított már velem és én is megbocsájtottam neki durva dolgokat ezért szerintem megbocsájthatna...

2014. jún. 19. 20:53
 13/15 anonim ***** válasza:

Jogos, de lehet ez nem fog eszébe jutni, mert mint minden ember, ő is egocentrikus.

Szóval erre sose alapozz.


A másik, elég éretlenek vagytok, ha így álltok hozzá egy kapcsolathoz, a szeretlek szóhoz, hűséghez.


Gondolkozz el, kell-e ez neked. Lehet jobb is lenne mindkettőtöknek, ha szakítanátok, ha ennyire nem jöttök ki jól.

2014. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Ezzel nem is lenne semmi baj,mert vehetjük barátinak,nem de?

De ha egyszer szerelmes beléd,gondold már meg kinek mit írsz-.-"

A megcsalás alatt mit értesz? Ha a barátod csinálná ugyanezt egy másik lánnyal mit szólnál? Ennyi,gratulálok.

2014. jún. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

14. válaszoló...azóta a pasim összejött egy csajjal (miközben velem is járt) és szakítottunk.

és am a srác aki szerelmes belém a volt pasim (kb fél éve jártunk)...és ő szakított velem de mind1...azóta ezzel a sráccal van valami kialakulóban...

2014. jún. 25. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!